Jump to content

Ücretsiz Sms Gönderme Hizmetimiz

sahin141
 Share

Recommended Posts

• Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kardeş masa üstü uygulaması sorunlu kod yazma yeri açılmıyor

sayfa değişikliğinden kaynaklanmaktadır

program, değiştirilen sayfa yapısına göre yeniden ayarlama yapılması gerekiyor

tarafımca masaüstü uygulaması artık yeniden yapılmayacaktır

masaüstü uygulamasını site sahibi tarafından yapılacaktır

anlayışınız için sağol arkadaşlar

Edited by mesale0077

sn admin bu müstehcen kelime içerikli mesajların filtrelenmesi doğru çalışmıyor. false pozitif sonuçlar doğuruyor. Örneğin Alparslan yazıyorum mesaj metnine bunu Alpars*** şeklinde iletiyor. Buna bir çözüm bulamaz mısın? Aynı şekilde bir çok mesajda oldu bu.

sn admin bu müstehcen kelime içerikli mesajların filtrelenmesi doğru çalışmıyor. false pozitif sonuçlar doğuruyor. Örneğin Alparslan yazıyorum mesaj metnine bunu Alpars*** şeklinde iletiyor. Buna bir çözüm bulamaz mısın? Aynı şekilde bir çok mesajda oldu bu.

Evet bunun farkına vardım birkaç kelime daha var bu şekilde direk nokta atış bi filtre ekleyeceğim

yani bilmemama sanki filtreye gerek yok diye düşünüyorum. sonuçta herkes kendi attığından sorumludur. Yani adam illa küfür edecekse filtreye takılıyor diye bunun kesinliklebir yolunu bulur. aralara nokta koyar o'ları 0 yapar bence hiç filtreye gerek yok. Bir de filtrenin bulunuyor olması yani mesaj metinlerin içeriklerinin bir araç ile denetleniyor olması tüm mesaj metinlerimizin okunabileceği ve bunun loglanabileceği şüphesini uyandırıyor. Yani mesajımız direk operatöre iletilmiyor bir süzgeç aracılığıyla transfer ediliyor.

@ sahin141

Bu soruları tamamen iyi niyetli olarak sormak istiyorum.

Bu hizmeti nasıl verebiliyorsunuz. Alt yapı nedir. Anlatabilir misiniz.

Siz bu sms ler için ücret ödemiyormusunuz. Sms ler türkiye operatörleri üzerinden mi gidiyor, yabancı operatörler üzerinden mi?

Yoksa yabancı kaynaklı bedava sms siteleri üzerinden bilmediğimiz operatörler üzerinden mi _

Hepimiz biliyoruz ki zaman zaman bedava sms siteleri açılır. bir zaman hizmet verir sonra kapanır.

Bazıları da tel no toplamak için açılır yeteri kadar topladıktan sonra o numaraları pazarlar. Sonra telefona reklam mesajları...vs

Durum bu olunca kullanmaya çekiniyoruz.

Yani hiç kimse bedava hizmet vermez. Reklam geliri derseniz muhtemelen verdiğiniz hizmeti karşılamaz.

Daha önce bu soruların cevabbını verdiniz mi bilmiyorum. Tüm mesajları okumadım.

Merhaba,

Şuana kadar reklam mesajı alan kimse yoktur sms loglarının tutulmadığı belirtmiştim daha önceden de. Bunu kanıtlamamında bi yolu olmadığımı söylemiştim maalesef. Kendim bizzat telekominikasyon sektöründe bulundum bu yüzden maaliyeti mümkün mertebe minimuma indirgemiş durumdayım. Tüm çalışmalar bakımlar vs kendimce yapıldığı için maaliyetler dip fiyatlarda. Sistem tamamiyle ücretsizdir sizden bi ücret talep etmiyorum. İleriye dönük çalışmaları buradan arkadaşlarla konuşmuştuk zaten belki o tarz bir kaç çalışma olabilir çok cüzi fiyatlara toplu sms tarzı. Tabi sürec başlasa bile ücretsiz sms gelişerek devam edecektir. Mümkün mertebe kapalı kalmayacaktır.

Sitemizde şuan gördüğünüz üzere 1 adet reklam mevcut ekleyeli yeni oldu. Ufaktan etkisi olur diye tahmin ediyorum reklamın. 

Olurda sistem üzerinden rahatsız tehdit vs tarzı bi durumda yasal süreçte kişi tespit edilebiliyor bunu burda ve sitedeki S.S.S kısmında belirttim.

Servisten mesaj almak istemezseniz sitemiz üzerinden kendi numaranızı engelleyebiliyorsunuz zaten.

yani bilmemama sanki filtreye gerek yok diye düşünüyorum. sonuçta herkes kendi attığından sorumludur. Yani adam illa küfür edecekse filtreye takılıyor diye bunun kesinliklebir yolunu bulur. aralara nokta koyar o'ları 0 yapar bence hiç filtreye gerek yok. Bir de filtrenin bulunuyor olması yani mesaj metinlerin içeriklerinin bir araç ile denetleniyor olması tüm mesaj metinlerimizin okunabileceği ve bunun loglanabileceği şüphesini uyandırıyor. Yani mesajımız direk operatöre iletilmiyor bir süzgeç aracılığıyla transfer ediliyor.

Sanırım haklısın hocam kaldırıyorum hemen filitreyi

Edited by sahin141

arayüzü daha tasarlamadım
demo görüntüler deneme aşamasında
böyle bir şey düşünüyorum  sizce nasıl acaba
autoit ile yaptım :)
lakin site sahibi hazırlıyornuş
şuan çalışıyor link paylaşımı daha sonra yapmayı düşünüyorum
iyice sorunsuz çalışması lazım benim için

sfcz7.jpg

Edited by mesale0077

yenileme koymadım çünkü geri dönüşlere izin vermiyor ie :)

sfcz7.jpg

Hocam çok iyi olmuş kaynak kodları yayınlama imkanınız var mı ? 

Bu arada 10 numara çalışıyor sistemin çalışma mekanizmasını acayip merak ettim  :dribble:

yenileme koymadım çünkü geri dönüşlere izin vermiyor ie :)

sfcz7.jpg

Program Açılınca Kutucuklara örnek yazılar yazması nasıl olurdu mesela mesaj yerine örnek bi mesaj fln katılabilir

Merhaba,

Şuana kadar reklam mesajı alan kimse yoktur sms loglarının tutulmadığı belirtmiştim daha önceden de. Bunu kanıtlamamında bi yolu olmadığımı söylemiştim maalesef. Kendim bizzat telekominikasyon sektöründe bulundum bu yüzden maaliyeti mümkün mertebe minimuma indirgemiş durumdayım. Tüm çalışmalar bakımlar vs kendimce yapıldığı için maaliyetler dip fiyatlarda. Sistem tamamiyle ücretsizdir sizden bi ücret talep etmiyorum. İleriye dönük çalışmaları buradan arkadaşlarla konuşmuştuk zaten belki o tarz bir kaç çalışma olabilir çok cüzi fiyatlara toplu sms tarzı. Tabi sürec başlasa bile ücretsiz sms gelişerek devam edecektir. Mümkün mertebe kapalı kalmayacaktır.

Sitemizde şuan gördüğünüz üzere 1 adet reklam mevcut ekleyeli yeni oldu. Ufaktan etkisi olur diye tahmin ediyorum reklamın. 

Olurda sistem üzerinden rahatsız tehdit vs tarzı bi durumda yasal süreçte kişi tespit edilebiliyor bunu burda ve sitedeki S.S.S kısmında belirttim.

Servisten mesaj almak istemezseniz sitemiz üzerinden kendi numaranızı engelleyebiliyorsunuz zaten.

Sanırım haklısın hocam kaldırıyorum hemen filitreyi

evet arkadaşlar, lütfen birkaç şeye dikkat edelim.

öncelikle sorulan en esassı soru "Numaralarımız bir yerde stoklanıyor mu" arkadaşımız cevap vermiş  "Hayır", ama şunu da eklemiş, bunu size ıspatlayabilmemin bir imkanı da yok. evet bu çok doğru.

mesaj gönderilen numaralar bir yerde stoklanıp stoklanmadığının garantisi yok. fakat esas dikkat edilecek 2 husus daha var.

1- bende denedim biraz önce ve 0537... li bir hat üzerinden mesaj geldi. Nicin insan kendi ücretli hattı üzerinden ücretsiz mesaj hizmeti verir?

2- bende telekominikasyon hizmetinde çalışmış biriyim demiş üstte mesajda. bu da daha da dikkat edilmesi gerektiğini göstermezmi? yani işi bilen biri.

şunu en baştan söylemeliyim, arkadaşımıza iftira, çamur atmıyorum, tamamen iyi niyetli, hasbi bir insan olabilir. ancak üstteki iki soru da insanın aklına gelmiyor değil ve bu iş çok ciddi bir mesele. mesaj gönderdiğiniz numaralar bir yerde stoklanma ihtimali var. bu numaralar stoklanıyor ise en baştaki amacı, reklam şirketlerine satmaktır. ve bu sonuç, bizim ve mesaj gönderdiğimiz insanların rahatsız edilmesine sebep olacaktır.

1.soruma cevap gelirmi bilemiyorum. 0537.... li bir hat üzerinden, kendi ücretli hattı üzerinden insan nicin ücretsiz mesaj hizmeti verir?

Edited by alper_42

güvenlik kodundaki  o 0 O rakamları ve sayıları birbirine benzediğinden yanlış yazılmaya sebeb veriyor ona bir çare bulabilirmisiniz
ayrıca ard arda mesaj gönderme süresi varmı acaba yani ikinci mesajı birinci mesajdan kaç dk sonra gönderebiliriz

mesala
sfycv.jpg
içinde o 0 O hangisi tam belli olmuyor mesaj gitmiyor yanlış yazıldığından
burdaki görüntüdeki güvenlik koduda aynı mesala
sfcz7.jpg

Hocam çok iyi olmuş kaynak kodları yayınlama imkanınız var mı ?

Bu arada 10 numara çalışıyor sistemin çalışma mekanizmasını acayip merak ettim :dribble:

kimse kusura bakmasın ,kodların paylaşımını ve kod hakkında yorum yapmacağım
kod paylaşımı konusunda yorum yapmayınız :rant:

sebeb ise, güvenlik gerekçesi istenilmeyen şekilde kodların kullanımı yapılabilinir :sorry: :sorry: :sorry:

benim hazırladğım prgrama gelince program çalışıyor :thumbsup:

zaten site sahibi kendisi yapıyormuş bir prgramı :thumbsup:
ben deneme amaçlı kendim prgramımı yaptım ,
eğer istenirse linkini daha sonra yayınlamayı düşünüyorum .... :punk:

Program Açılınca Kutucuklara örnek yazılar yazması nasıl olurdu mesela mesaj yerine örnek bi mesaj fln katılabilir

ondan sonra farklı sorular sorulması adamı sıkıyor
zaten herkes neyi nasıl kullanacağını biliyor
prgram yayınlandığında küçük bir açıklama tekrar yapılır
sms sitesini nasıl kullanıyorsanız
prgramda aynı bir fark yok işte

son demosu tek arayüzü kaldı bunun

sg05s.jpg

Edited by mesale0077

evet arkadaşlar, lütfen birkaç şeye dikkat edelim.

öncelikle sorulan en esassı soru "Numaralarımız bir yerde stoklanıyor mu" arkadaşımız cevap vermiş  "Hayır", ama şunu da eklemiş, bunu size ıspatlayabilmemin bir imkanı da yok. evet bu çok doğru.

mesaj gönderilen numaralar bir yerde stoklanıp stoklanmadığının garantisi yok. fakat esas dikkat edilecek 2 husus daha var.

1- bende denedim biraz önce ve 0537... li bir hat üzerinden mesaj geldi. Nicin insan kendi ücretli hattı üzerinden ücretsiz mesaj hizmeti verir?

2- bende telekominikasyon hizmetinde çalışmış biriyim demiş üstte mesajda. bu da daha da dikkat edilmesi gerektiğini göstermezmi? yani işi bilen biri.

şunu en baştan söylemeliyim, arkadaşımıza iftira, çamur atmıyorum, tamamen iyi niyetli, hasbi bir insan olabilir. ancak üstteki iki soru da insanın aklına gelmiyor değil ve bu iş çok ciddi bir mesele. mesaj gönderdiğiniz numaralar bir yerde stoklanma ihtimali var. bu numaralar stoklanıyor ise en baştaki amacı, reklam şirketlerine satmaktır. ve bu sonuç, bizim ve mesaj gönderdiğimiz insanların rahatsız edilmesine sebep olacaktır.

1.soruma cevap gelirmi bilemiyorum. 0537.... li bir hat üzerinden, kendi ücretli hattı üzerinden insan nicin ücretsiz mesaj hizmeti verir?

Merhaba,

Neden kanıtlayamacağımı daha önceden belirttim. Burda karşılıklı güven söz konusu başka birşey değil.

Sorularına gelecek olursam hocam.

1-) Bu iş için bi gsm operatörüne ihtiyaç var başka yolu yok bunun hak verirsiniz ki. Neden insan kendi ücretli hattından ücretsiz hizmet verir demişsin hocam ücretsiz bi gsm operatörü var mı? Bu tarz bi sistemde gsm modülü yani bi hat olmak zorunda. Bu işin başlangıç olduğunu burda konuştuk zaten arkadaşlarla neler yapabiliriz diye tüm konuyu okursan görebilirsin. Ki üstteki yazımda maaliyetin minumumda olduğunu belirttim. Sistemi biraz daha geliştirerek bu maaliyeti çok cüzi fiyatlarla çıkartabileceğimi belirtmiştim.

2-) Telekominikasyon sektöründe bulunmam dememle neden daha dikkatli olmanız gerektiği konusunu anlamadım? Bu sektörde olmasam bu servisi bu denli cuzi maaliyetle kurabilir miydim?

Ücretsiz bir servis olması işin içinde alavere dalavere olacağı anlamına gelmez lütfen bunu unutmayın. Şuana kadar sorun yaşayan başına iş açan biri oldumu servisimizde olmadı. olmaması için her türlü tedbiri alıyorum zaten filitrelerle.

yurtdışı kaynaklı sitelerde nasıl oluyor?burdaki durumla aynı mantıkmı acaba? numara tutulmadığı sürece sorun yok aslında,misal biri gitse böyle tarz siteleri savcılğa şikayet etse ne olur ? numalaralırımız incelenip ceza filan alırmıyız?

Numaralar ve mesaj içeriği kesinlikle tutulmamaktadır. Bu tarz bi şüpheden dolayı yasal süreç başlatılırsa hakkımda sorun teşkil etmez benim açımdan bi sorun yok çünkü asla kayıtlar tutulmuyor.

güvenlik kodundaki  o 0 O rakamları ve sayıları birbirine benzediğinden yanlış yazılmaya sebeb veriyor ona bir çare bulabilirmisiniz
ayrıca ard arda mesaj gönderme süresi varmı acaba yani ikinci mesajı birinci mesajdan kaç dk sonra gönderebiliriz

mesala
sfycv.jpg
içinde o 0 O hangisi tam belli olmuyor mesaj gitmiyor yanlış yazıldığından
burdaki görüntüdeki güvenlik koduda aynı mesala
sfcz7.jpg

kimse kusura bakmasın ,kodların paylaşımını ve kod hakkında yorum yapmacağım
kod paylaşımı konusunda yorum yapmayınız :rant:

sebeb ise, güvenlik gerekçesi istenilmeyen şekilde kodların kullanımı yapılabilinir :sorry: :sorry: :sorry:

benim hazırladğım prgrama gelince program çalışıyor :thumbsup:

zaten site sahibi kendisi yapıyormuş bir prgramı :thumbsup:
ben deneme amaçlı kendim prgramımı yaptım ,
eğer istenirse linkini daha sonra yayınlamayı düşünüyorum .... :punk:

ondan sonra farklı sorular sorulması adamı sıkıyor
zaten herkes neyi nasıl kullanacağını biliyor
prgram yayınlandığında küçük bir açıklama tekrar yapılır
sms sitesini nasıl kullanıyorsanız
prgramda aynı bir fark yok işte

son demosu tek arayüzü kaldı bunun

sg05s.jpg

Hocam ellerine sağlık işler yoğun bu yazıyı editleyip yorumu yazıcam hocam kusura bakma.

WolfmanTR_

Arkadaşımız hazırladı sağolsun windows yazılımımızı son aşamalarında tamamlandığında sizlerle paylaşacağız zaten. Duruma göre bakarız iki sistem birleştirebilir eksik yanları vs konuşuruz tekrardan 

Edited by sahin141

güvenlik kodları sıkıntı değil bence. çözmesi çok kolay olan capctha serilerinden biri. harflerin hepsi küçük harf olarak yazıyor. yani O ve 0 karşıabilir di ama büyük o yani O çıkmıyor hiç. o ile de 0'ın karışma durumu yok. Yine alt çizgi olduğu için 7 ile Z karışma durumu vardı ama z de küçük harf şeklinde geleceği için 7 olacağı anlaşılıyor.

güvenlik kodları sıkıntı değil bence. çözmesi çok kolay olan capctha serilerinden biri. harflerin hepsi küçük harf olarak yazıyor. yani O ve 0 karşıabilir di ama büyük o yani O çıkmıyor hiç. o ile de 0'ın karışma durumu yok. Yine alt çizgi olduğu için 7 ile Z karışma durumu vardı ama z de küçük harf şeklinde geleceği için 7 olacağı anlaşılıyor.

Haklısın hocam benim içinde sıkıntı değil heran kaldırabilirim fakat kötüye kullanım muhakkak olacaktır. Bende pek haz etmem bu kodlardan ama mecburuz maalesef. Zaten elimden geldiğince basit bi kod koymaya özen gösterdim kimseyi uğraştırdığını zorladığını düşün müyorum

Benim hazırladığım Ücretsiz sms prgramı  sizlerle

sgqrm.jpg

site ayarları değişmediği sürece sorunsuz çalışacaktır

http://s3.dosya.tc/server10/nJMiet/_cretsiz_SMS_program_.rar.html

şifre:mesale0077

Ellerine sağlık hocam indirdim ama şirkette olduğum için test edemedim maalesef. Yönetici olarak çalışmak istiyor :/ Vardiyam biter bitmez hemen test edeceğim.

Bu aralar sıklaşan kısa süreli kesintiler sebebiyle gece saat 02:00 de sunucu bazlı bakım çalışması yapılacaktır. ortalama 1 saat sürecek olan çalışmadan kaynaklı ara ara sms iletilmeme sıkıntısı yaşanabilir.

13.09.2013
02:00-03:00

Bu aralar sıklaşan kısa süreli kesintiler sebebiyle gece saat 02:00 de sunucu bazlı bakım çalışması yapılacaktır. ortalama 1 saat sürecek olan çalışmadan kaynaklı ara ara sms iletilmeme sıkıntısı yaşanabilir.

13.09.2013
02:00-03:00

site yapısı derken sayfa yapısı değişecekmi peki

tekrar ayarlamalar zor oluyorda :)