Jump to content

Ücretsiz Sms Gönderme Hizmetimiz

sahin141
 Share

Recommended Posts

• Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ben direk siteye bağlandım dediğin yapılabilir

ben sadece ihtiyacı karşılasın manasında yaptım

sitedeki neyse prgramda aynısını gösteriyor

doldurulacak alanlar için text box yapıp ada tekxboxa yazssa siteyi görmese gönder butonu felan olsa yapılamazı

Ustam Kendime Msj Attım Ama Gelmedi Acaba Yanlışmı Kullanıyorum ?? Kullanım Talimatları Nelerdir ?

site ile alakalı olabilir prgramla alakası yoktur

Zaten Siteyide Programıda +90 ıda Denedim Sonuç yok :( Çalışmıyor Galiba Sizde Çalıştımı?

Siteyle alakalı herhangi bi sıkıntı yoktur.

www.aiopre.com

direk siteden atmayı dener misiniz?

Edited by sahin141

masaüstü uygulaması ,mobil uygulaması da var kullanın gayri

herkese hayırlı uğurlu olsun

Chrome eklentide yolda hocam :)

gönderen numarasından çıkan numara 0537li kimin numarası bu işten bi numara çıkmasın. 

Sanal operatör numarasıdır hocam adımadır sorun çıkmaz.

olsun arkadaşım sanal manal. Düşünüyorum da adam sevgilisine bacısına vs mesaj yazıyor. Mesajı alanda farketmeden cevapla diyor ve mesaj sana gidiyor :D ne güzel dimi sonra sende başla muhabbete sen o adammış gibi konuş karşıdakiyle  :D:D

Edited by fba44

olsun arkadaşım sanal manal. Düşünüyorum da adam sevgilisine bacısına vs mesaj yazıyor. Mesajı alanda farketmeden cevapla diyor ve mesaj sana gidiyor :D ne güzel dimi sonra sende başla muhabbete sen o adammış gibi konuş karşıdakiyle  :D:D

:D:D bu işler o akdar basit değil ama hocam sanal olduğu için geri dönüş yapılamaz hiç bir şekilde ne mesaj ne arama ile :)

güvenlik kodu girmeden sms gönderme yapabilirmiyiz

aklımdan güzel fikirler geçmeye başladıda işte güvenlik kodunu girmede sıkıntı varda şu harfli rakamlı kısım

cactha olunca onu okumak zor oluyor otomatik sms atma sistemi ,prgramlarda  kullanmak için

güvenlik yazılımları  için birebir sistem aslında lakin işte güvenlik kodu girilmesi sıkıntı

bunun çözüm yolu varmı acaba

istersen pm at

Direk Siteyide Denedim Sonuç Yok :(

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz eski tarayıcı değildir sanırım?

chrome firefox internet explorer da sorunsuz çalışıyor diğer tarayıcıları test etmedim ama sıkıntı çıkartmasına imkan yok 

Merhaba hocam sms logları tutulmuyor sadece siteye girişte ip adresleri güvenlik sebebiyle tutuluyor.

SSS bölümünde hukuki işlemde bilgileriniz paylaşılacaktır diyor. Eğer Gelen-giden tel no veya mesaj metni loglanmıyorsa, hangi numara kime ne mesaj göndermiş nasıl bilinecek ki o mesaj ilgili kişinin IP numarasıyla eşleştirilecek. Sonra da hukuki işlemde o mesaj şu IP numaralı bilgisayardan gönderildi nasıl denilecek? Bence her şey loglanıyor.

SSS bölümünde hukuki işlemde bilgileriniz paylaşılacaktır diyor. Eğer Gelen-giden tel no veya mesaj metni loglanmıyorsa, hangi numara kime ne mesaj göndermiş nasıl bilinecek ki o mesaj ilgili kişinin IP numarasıyla eşleştirilecek. Sonra da hukuki işlemde o mesaj şu IP numaralı bilgisayardan gönderildi nasıl denilecek? Bence her şey loglanıyor.

İp adresi mesajların gönderilme zamanlarıyla eş zamanlı tutulmaktadır. Yasal süreç başladı taktirde mesaj gönderilen kişinin operatöründen mesajın tam gelme zamanı alınır saat dk sn olarak bu saat bilgileriyle sistemden ip eşleştirilmesi yapılır. Bu sayede mesajı atan kişi tespit edilmiş olur. Kısacası atılan mesaj içeriği ve numaraların kayıtları tutulmamaktadır.

Edited by sahin141

buna benzer lakin kendimiz kullanmak için sms servisi nasıl oluşturabiliriz

yada nasıl bir sistem kullanıyorsunuz

ben sitede kullanmak için istemiyorum

prgramlarımda kullanmak için istiyorumda biraz bu konu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum

ücretsiz servis varmı sağlam bu konuda

yanlız catcha yani güvenlik kodu girme kodu olmayacak otomatik atmak için sistem lazım

Teşekkür mesajı yazmak yerine beğen buttonunu kullanalım. gereksiz mesajları temizledim, bundan sonra teşekkür mesajı yazacak arkadaşlar mesaj yasağı alacaktır. 

Ayrıca sahin141 başarılar dilerim.

buna benzer lakin kendimiz kullanmak için sms servisi nasıl oluşturabiliriz

yada nasıl bir sistem kullanıyorsunuz

ben sitede kullanmak için istemiyorum

prgramlarımda kullanmak için istiyorumda biraz bu konu hakkında bilgilerinizi almak istiyorum

ücretsiz servis varmı sağlam bu konuda

yanlız catcha yani güvenlik kodu girme kodu olmayacak otomatik atmak için sistem lazım

maalesef hocam ücretsiz bi servis yok. Güvenlik koduda olmak zorunda bu tip bi servislerde yoksa sistemi kötü kullanan kişiler hemen işi koyulur denyo tarzı programlarla sürekli otomatik mesaj yağmuruna tutarlar milleti yoksa acıkcası bende hiç hoslanmıyorum güvenllik kodlarından ama maalesef mecburum 

googleplay a yükleyebilseydiniz deneyip sonuçlarının paylaşırdık

Google play, Google web store ve apple store da yer alacak kısa süre içinde uygulamalarımız.

Edited by sahin141