Jump to content

İhtiyaç Uzaktan Eğitim Video Hk.

ByChilavert
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba

http://www.uzaktanegitim.gen.tr/ Adresine Sınav İçin Başvurdum. Derslerde Yayınlanan Videoları Bilgisayarıma Kaydetmek İstiyorum Dosya Uzantısı (rtmp) Olduğu İçin (İnternet Download Manager, JDownloader v.s.) Bu Tarz Programlarla Videoları İndirmedim. Aranızda Bu İşten Anlayan Arkadaşların Yardımına İhtiyacım Var

İyi Çalışmalar

Özellikle canlı yayınların uzantısı olan rtmp uzantısını aşağıdaki programı kullanarak kolayca indirebilirsiniz. Bu uzantı henüz çok yeni ama alışmaya çalışsak iyi olacak ileride sık sık duyacağız anlaşılan.

flv-video-indirme-resimli-anlatim-stream

Alıntıdır....

• 2 hafta sonra ...

hocam senin istediğin program bende mevcut getflv pro 69 dolara lisanslı aldım. lisanssız sürümü 30mb kaydediyor sınırlı. istersen bir dene lisanssız sürümünü. mutlaka indiriyordur. internette aramadığım site kalmadı crack için. ama yok.  stream transportun gelişmiş şekli. tüm rtmp şifreli videoları kaydediyor hemde bağlantı  hızında. bende indirmek istiyorum  o videoları ancak sisteme girecek şifrem yok. eğer benimle irtibata geçersen ben sana programı veririm sende bana şifreni verirsin birlikte indirelim banada lazım o videolar çünkü.

İhtiyaç Uzakten Eğitimdeki rtmp Dosyalarını İndiremiyorum. Sizin Dediğiniz Gibi Bir Çok Şeyi Yaptım Hepsi Oluyor ama Bu sitede Yayınlanan Videolar Olmuyor.

hocam senin istediğin program bende mevcut getflv pro 69 dolara lisanslı aldım. lisanssız sürümü 30mb kaydediyor sınırlı. istersen bir dene lisanssız sürümünü. mutlaka indiriyordur. internette aramadığım site kalmadı crack için. ama yok.  stream transportun gelişmiş şekli. tüm rtmp şifreli videoları kaydediyor hemde bağlantı  hızında. bende indirmek istiyorum  o videoları ancak sisteme girecek şifrem yok. eğer benimle irtibata geçersen ben sana programı veririm sende bana şifreni verirsin birlikte indirelim banada lazım o videolar çünkü.

internet explorerden izleyip dosya geçmişinden indirmeyi denesen nasıl olur programa gerek kalmadan ?? ben öyle yapmısstım 2010 da gayette aldım videoları sornsuz ve tekrar tekrar izleyebildim ;)

2012 ye kadar bu şekildede oluyordu ama artık bu yeni formattan dolayı içerik şifreleniyor ve bu mümkün olmuyor. Eğer arkadaşlar indirebildiyseniz eğer paylaşırsanız sevinirim. Kasımda askere gidecem eğer orda imkanım olursa bu şekilde çalışmayı düşünüyorum çünkü geldiğimde çalışmak için vakit kalmayacak