Jump to content

Oyunda Kasma Sorunu

burak_992
 Share

Recommended Posts

Merhaba.Dün yenı ekran kartı aldım sıfır.PALİT GT420 2GB 128BIT ALDIM KARDESIM OYUN OYNARKEN GTA 4 TE KASIYOR.İŞLEMCİ KULLANIMI %7 RAM %60 AMA KASIYOR.ALDIĞIM YERE GIDIP 450W POWER DENEDIM ACABA POWERDAN MI DIYE YINE KASTI.EKRAN KARTI DRIVERLERI GUNCEL.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

1-İNTEL G860 3.0GHZ İŞLEMCİ

2-TOSHIBA HDD 500GB

3-4GB DDR3 RAM 1333MHZ

4-PALIT GT420 2GB 128 BİT EKRAN KARTI

5-300W POWER 

farklı oyunlarda aynı sorun varsa donanım sorunu olabılır aksı durumda yazılım sorunudur vga surucu arayuzden performans durumuna getırın gereklı bılesenlerın yuklu oldugundan emın olun oyunun exesındende kaynaklanıyor olabılır

ÖNCELIKLE AYARLARIM PERFORMANS OLARAK SEÇİLİ.

SICAKLIK KONUSUNDA BIR SORUN OLUCAĞINI SANMIYORUM ARADA BIR DOKUNUYORUM EKRAN KARTINA KASANIN YAN KAPAĞI AÇIK DURUMDA SÜREKLİ HİÇ KAPATMIYORUM AYRICA BILGISAYARCIDAN 2 ADET FAN ALDIM ONLARI BESLEYIP EKRAN KARTININ ARKA TARAFINA YERLESTIRDIM.BASKA OYUN OLARAK WOLFTEAM VE METIN2 OYNUYOR ONLARDA BIR SORUN YOK. AKLIMA TEK BİR SEY GELIYOR RAM LARIN MHZ LERI VAR EKRAN KARTLARININDA BOYLE BIR SEYI OLABILIRMI? YANI BU EKRAN KARTININ BU OYUNU COK RAHAT AÇMASI LAZIM SISTEM GEREKSINIMLERINDE 256MB LIK EKRAN KARTI YAZILMIS.

Merhaba.Dün yenı ekran kartı aldım sıfır.PALİT GT420 2GB 128BIT ALDIM KARDESIM OYUN OYNARKEN GTA 4 TE KASIYOR.İŞLEMCİ KULLANIMI %7 RAM %60 AMA KASIYOR.ALDIĞIM YERE GIDIP 450W POWER DENEDIM ACABA POWERDAN MI DIYE YINE KASTI.EKRAN KARTI DRIVERLERI GUNCEL.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

1-İNTEL G860 3.0GHZ İŞLEMCİ

2-TOSHIBA HDD 500GB

3-4GB DDR3 RAM 1333MHZ

4-PALIT GT420 2GB 128 BİT EKRAN KARTI

5-300W POWER 

ben gt420 64 bit diye biliyorum. kaç tl ye aldın