Jump to content

Alınık Anakart

rikebube
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar DDR2 - DDR3 Farketmez. İntel Pentium 4 İşlemcim Var Onunla Uyumlu Olsun Yeter.. Eğer Makul Bir Fiyata Satacak Arkadaşlar Varsa Maksimum 60TL'Ye Kadar Limitim Var Alabilirim. Lütfen Sağlam Çalışan Birtane Olsun.. Benimki Çalışıyor Ama Arızalıdır Hardiski Bazen Okuyor Bazen Okumuyor. Harddiski Yakmasın Diye Bir Tane Alacağım. Birde Ekran Kartımla Uyumlu Olsun. VGA Slot PCI Express 2.1.. PCI Express Slotlu. İlginize Teşekkürler.

Edited by rikebube

Elimde Asrock http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/N68C-S%20UCC/ anakart ve AMD 5000 işlemci var. Anakart, işlemciden dolayı DDR2 ram ile çalışıyor lakin DDR3 slotlarıda mevcut ancak işlemcinin DDR3 uyumluluğu olması gerekiyor. AMD 5000 in DDR3 uyumluluğu malesef yok. Bu sebeple DDR2 ram ile kullanabilirsin. Düşünürsen ikisini bir satarım sana.

Anakart var ama onboard ekran girişi çalışmamaktadır düşünürsen?

Ekran Kartım Var Onboard Ekran Girişi Tekse Başka Hiçbir Sorunu Yoksa Sorun Değil Yalnız Benim Anakartım Asus HD5450'dir. VGA Slot PCI Express 2.1. Benim Ekran Kartım Bu Ana Karta Olur Mu Oda Var.

Btx anakart olabilirmi

İşlemci ve Ekran Kartımla Uyumluysa Neden Olmasın

hard diskin bozuk olmasın?

Harddiskimi Değiştirdim Yeni Aldım Sıfır. Eski Harddisktede Öyle Yapıyordu Bundada. İşlemci Fanını Açtım Birara.İlk Kez Takacaktım Bilmiyordum Biraz ÇizdirdiM Galiba Anakartı O Yüzden Arızalanmış. Bilgisayarcıma Götürdüm Oda Dedi Arızalıdır Ama Çalıışıyor. Sadece Hardiski Yakma İhtimali Var Dedi.

Ekran Kartım Var Onboard Ekran Girişi Tekse Başka Hiçbir Sorunu Yoksa Sorun Değil Yalnız Benim Anakartım Asus HD5450'dir. VGA Slot PCI Express 2.1. Benim Ekran Kartım Bu Ana Karta Olur Mu Oda Var.

İşlemci ve Ekran Kartımla Uyumluysa Neden Olmasın

İşlemci ve Ekran kartı uyar.Fakat kasa sağ tarafta mı açılıyor yoksa sol tarafta mı açılıyor.

Hocam Zaten Ekran Kartın Var Senin  Anakartın Ekran Kartı Önemli Olmasa Gerek Bende DDR3 Anakart Alacağım Onun İçin Bu DDR2  İntel Pentium4 ile Kullanıyorum Ve Gayet Güzel Açılış Hızı Flnda Çok İyi Tertemiz Çalışıyor Anakartta 2 DDR2 2 DDR1 Ram Yuvası Var 6 Tane Ses Çıkışı  Ps2 Klavye+Mouse Girişi Fln Var 4 Usb2.0 Var Eğer Almak İstersen Fiyat Sen Söyle 15 Yaşındayım Kapıda Ödemeli Falan Yollamayı Öğrenir Yollarım Fakat Fiyat Dışında Tüm Masraflar Sana Ait Bildiğim Kadarıyla Kapıda Ödeme İçin 10 tl masraf gerekmiş İstersen ?

• 2 hafta sonra ...