Jump to content

winfast 128 mb Ekran kartı satılıktır.

OSAKKA

Recommended Posts

Arkadaşlar Temiz az kullanılmış winfast 128 mb ekran kartı satılıktır.Fiyatta pazarlık yapılabilir.İlgilenenler lütfen mesaj bıraksın kargo ücreti tarafıma aittir.

bende 25 tane var :unsure: winfast gerçekten tavsiye ederim FX5200 yonga seti var sanıyorum üzerinde eğer daha üst bi model değilse bendekilerin driverlerinde problem vardı ama nvidia nın sitesinden hallettim olayı düşünen varsa 25 ini de satabilirim :unsure:

Model?

sk8er_boi;

A-340 T Modeli Değerli Kardeşim.Saygılar.

burada görüldüğü gibi 40 ytl fiyat vermişler...

Please register to see this content.

bende 25 tane var :unsure: winfast gerçekten tavsiye ederim FX5200 yonga seti var sanıyorum üzerinde eğer daha üst bi model değilse bendekilerin driverlerinde problem vardı ama nvidia nın sitesinden hallettim olayı düşünen varsa 25 ini de satabilirim :unsure:
bence FX 5200 40 YTL de imkan yok etmez hepsini alan varsa ben 30 dan veriym :unsure:

Arkadaşım Tamam Elinde 25-50 Ne Varsa Sölemen Gerekmez, Arkadaş Sanırım İhtiyacı Varki Satıyor Seninde İhtiyacın Varsa Ayrı Bir Konu Açarsın Orda Artık Tek-tek mi Yoksa Hepsini Birmi Satarsın Bilemem, Burda Dalga Geçermiş Gibi Ben 30'dan Veririm Şukadarını Demene Gerek Yok.

Arkadaşım Tamam Elinde 25-50 Ne Varsa Sölemen Gerekmez, Arkadaş Sanırım İhtiyacı Varki Satıyor Seninde İhtiyacın Varsa Ayrı Bir Konu Açarsın Orda Artık Tek-tek mi Yoksa Hepsini Birmi Satarsın Bilemem, Burda Dalga Geçermiş Gibi Ben 30'dan Veririm Şukadarını Demene Gerek Yok.

chAsEEr;

Üstad çok teşekkürler yukarıda uyardığın kişilere dikkat ettiysen cevap bile yazmadım.Çünkü İnsanla kafa kırıp dalga geçiyorlar.Bunuda ancak ve ancak Çocuk yaştaki ve ruh taki kişilerin yazabileceği şeyler.

Tekrar sağol ve saygılarımla.

ben dalga geçmek için söylemedim sadece istediği fiyatın o kart için çok fazla olduğunu söyledim... dur o zaman üslubumu değiştiriym ben şöyle yapiym

Sn (Saygıdeğer) OSAKKA

istediğiniz fiyat söylemiş olduğunuz (ki yonga setini hala söylemediniz) kart için eğer ki FX5200 yonga setine sahipse çok fazla değil mi?

zati şahaneleriniz de takdir eder ki bu kartların üstünde bir çok kart var ve artık AGP8X destekli board bulmak zor...

Not: Bende önceden cafedeki değişimden edindiğim 25 adet winfast ekran kartı var eğer talep eden olursa 30 dan yollayabilirim...

oldu mu?

chAsEEr;

Üstad çok teşekkürler yukarıda uyardığın kişilere dikkat ettiysen cevap bile yazmadım.Çünkü İnsanla kafa kırıp dalga geçiyorlar.Bunuda ancak ve ancak Çocuk yaştaki ve ruh taki kişilerin yazabileceği şeyler.

Tekrar sağol ve saygılarımla.

mod zaten mudahale etmiş yağcılık yapmana gerek yok ayrıca çocuk yaşta da değilim...

ben dalga geçmek için söylemedim sadece istediği fiyatın o kart için çok fazla olduğunu söyledim... dur o zaman üslubumu değiştiriym ben şöyle yapiym

Sn (Saygıdeğer) OSAKKA

istediğiniz fiyat söylemiş olduğunuz (ki yonga setini hala söylemediniz) kart için eğer ki FX5200 yonga setine sahipse çok fazla değil mi?

zati şahaneleriniz de takdir eder ki bu kartların üstünde bir çok kart var ve artık AGP8X destekli board bulmak zor...

Not: Bende önceden cafedeki değişimden edindiğim 25 adet winfast ekran kartı var eğer talep eden olursa 30 dan yollayabilirim...

oldu mu?

mod zaten mudahale etmiş yağcılık yapmana gerek yok ayrıca çocuk yaşta da değilim...

bilalatac;

Ben sizin için yazmadım zaten,Değerli arkadaşım. Terminatör ismi gibi şeklinde yazan arkadaş ta bir sorun olduğu kanısındayım. Aksi durum varsa ben yanlış yerde konu açtım.demektir.

bilalatac;

Ben sizin için yazmadım zaten,Değerli arkadaşım. Terminatör ismi gibi şeklinde yazan arkadaş ta bir sorun olduğu kanısındayım. Aksi durum varsa ben yanlış yerde konu açtım.demektir.

bilalatac;

+ Bu yalakalık filan değil dostum harbi harbi delikanlıca cevap yazıyorum. ne alaka yalaka filan. O mod un yerinde ben olsam kesinlikle bu yazdığınız yazılara müsade etmem UNUTMAYINIZ Kİsaygı olmadan sevgi olmaz. tekrar sağlıcakla kalınız.Yani kusura bakma ama ben sana yazssam aynı şeyleri sen ne düşünürsün acaba?

abicim sende hemen ciddiye alıyosun onu yazan arkadaşın da kötü bi niyeti yok ki adam sana modelini sormuş sende cevabı tam yazmamışsın o da şaka yapmış elbette saygı ve sevgi çerçevesinde gider herşey ama burada ne onu yazan arkadaş ne de ben çocuk değiliz, ayrıca ona veya bana veya başkasına demen sorun değil yukarıda yazılanlara cevap vermedim demişsin yukarıda yazanlar bizleriz...

• Administrator
bilalatac;

Ben mesajımı yazdıktan sonra siz postunuzu editlemişsiniz. Ben sizden açık bilgi istedim sadece. Başka bir sorunum olduğunu düşünmüyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...