Jump to content

OSAKKA

Üye
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Male
 • ANKARA
 • ESAS OLAN İYİ NİYET SAYGI SEVGİ HOŞGÖRÜDÜR.GERİSİ HİKAYE...!!!

Recent Profile Visitors

757 profile views

OSAKKA's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

11

Reputation

 1. Thanks Köylü üstad. Malum Hometech 2GB remli pc lerde 32 Bit lik windows kurmaya izin var. x64 hiçbir şekilde kurulamaz. Bir deneyelim. Bir olumsuzluk olursa yazarım. :-))
 2. Teşekkürler... ve Başarılarınızın devamını Dilerim. Windows 11 pro Android Apk uygulamalarını da çalıştırırsa tadından yenmez.
 3. sertifikaları geri yükleyerek hallettim Teşekkürler.
 4. Aphonso ÜStad Eline emeğine sağlık Hazırladığın sistem diğrelerine göre performnslı ve hızlı.. PC ye kurdum. Birkaç Sorunla karşılaştım neden olabilir. Hiç bir şekilde Ekran Alıntı aracı Çalışmıyor..! Nereden Açabilirim.? ve Firefox Chrome gibi Tarayıcılar gittigidiyor haricinde hiçbir siteye girmedi.? Sertifikaları yeniden uğraşlarla kurdum. Bu sorunu çözdüm.
 5. Remixos değilde direkt Kararlı bir Android 10 veya 9 sürüm kur pc nin Farklı bir bölümünde Yeni Sürücü oluştur. Tam olarak 128 GB olsun Dosya sistemini Ext4 formatına getir. Tüm uygulama ve APK larını Çalıştırırsın bu şekilde.
 6. BUNLARLA ilgisi yok pc tekrar ve tekrar açıp kapattım. Tüm Sertifikaları Yeniden kök dizinine yükledim. Sorun çözüldü kısmen ilk aratmada engellendi yazıyor sonra sayfayı açıp buluyor garip bi durum bu şekilde idare edicem. EyvAllah. Ama bu seferde ekran alıntı aracı çalışmıyor. Garip ya hu... evet baktım bios güncel zaten pc Asus yeni sayılır. sorun farklı sanırım. pc tekrar ve tekrar açıp kapattım. Tüm Sertifikaları Yeniden kök dizinine yükledim. Sorun çözüldü kısmen ilk aratmada engellendi yazıyor sonra sayfayı açıp buluyor garip bi durum bu şekilde idare edicem. EyvAllah. Ama bu seferde ekran alıntı aracı çalışmıyor. Garip ya hu...
 7. evet tarih geri idi. Düzelttim. İnternet ile eşitledim. Değişen bir şey olmadı. Güvenli değil yazıyor. 3 Tarayıcı da aynı giriş yok. Şuan Windows 10 PC den yazıyorum. PC Masaüstü İntel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz 8GB Ram
 8. windows 11 Tnctr sitemizden 2 farklı üstadın hazırladığı win 11 sistemi 2 farklı pc ye kurdum.! Sonuç yine aynı Hiçbir şekilde İnternet tarayıcılar çalışmıyor Güvenlik hatası veriyor. Tüm Sertifikaları Çalışan Browser lardan alıp değiştirdiğim halde sonuç değişmedi. İnternet tarayıcıları kullanamıyorum. ? Bu konu da ne yapabilrim. ? Yardımcı olucak arkadaşlara teşekkürler.
 9. Yıllardır köylü üstad işletim sistemleri hazırlar ben 10 yıl öncede buradaydım. Tebrikler sabrınıza emeğinize... Birde MURAT ATICI bey var o da çok iyi bu konularda TNCTR de kendisi ama bulamadım.
 10. Üslup en zalim silahtır, dikkat et kelamın seni vurmasın! Güzel söz...
 11. video ya göre kurmayı denedim olmadı. ACER ES-1 512 ye. https://www.youtube.com/watch?v=jVJlU3EI6hs&feature=emb_rel_end
 12. teşekkürler deneyip bilgi verelim emeğe saygılar
×
×
 • Create New...