Jump to content

Boot Ekranı Login Için Resim Önerisi

EASMurat
 Share

Recommended Posts

Yeni sistem yapıyorum hem XP hem Windows7 için boot ekranı ve login resim önerisi olan varmı ? konuyuda inşallah doğru yere açmışımdır :) bu konuda önerisi veya elindeki resmin linkini Paylaşacaklara şimdiden teşekkür ederim Elimde olanların hiçbirini beğenmiyorum, Farklı bişey olsun istiyorum öyle çoluk çocuk işi bilgisayar oyun kahramanları olan bişey olsun KESİNLİKLE iSTEMİYORUM hiç beğenmiyorum çünki otarz tema ve resimleri istediğim daha çok Sade ve Şık bişey ama neyy ? :D Önerilerinizi alabilirmiyim ? Linkleriyle beraber !

MESELA Doğa resmimi olsun yada ışık geçişleriyle rengarenk bişeymi veya sade flulaşmış bi resim mi ? ne olsun  bitürlü kararda veremedim onun için sorayım sonuçta akıl akıldan üstündür ve zevki güzel olan birinin seçimini kullanırız diye düşündüm şunlar nasıl sizce ?

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

Edited by eleavucasigmaz

seni belki açmaz ama, bir öneri... üzerinde değişiklik yapabileceğin temiz bir resim.

[spoiler]t4z8h.jpg[/spoiler]

Beğendim hatta Böyle bişi yaptım üzerine biraz süsleme ;) windows pencere sembolünü kaldırabilirim ? bu nasıl olmuş peki ?

[spoiler]t5179.png[/spoiler]

Tamadır kararımı verdim ve Şöyle bi resmi biraz editleyerek birde yeni bir XP paketi oluşturdum bunu kullanıcam yeni sistemde... Motun dostum sanada teşekkürler verdiğin resmi kaydettim herhangi başka bir çalışmamda onuda kullanabilirim şuan XP V5'im hazır birde şu Windows 7leri Güncelleyip sistemimi Upload'a başlıyorum, konu altınada benim gibi linkler ekleyip veya kendi resimlerininiz yani hoşunuza gidenleri eklerseniz bundan sonra çalışma yapacak arkadaşlarada yardımcı olmuş olursunuz...

[spoiler]t5lph.png[/spoiler]