Jump to content

Müzik Bölümü Kapatılmıştır

exit

Recommended Posts

Bugün MÜYAP'tan gelen uyarı üzerine müzik bölümü kapatılmıştır.

Bunun için tüm üyelerimizden özür dileriz.

Bu tarz lisans ve isim hakkı olan müzik dosyalarının paylaşımı yasaktır..

Bu konuda bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.

Bunun için çok üzgünüz :)

TNC-TeaM

Paylasimin yogun oldugu sitelere gelen bir uyari bu.. Yani fark ettikleri yerlere bu uyariyi yapiyorlar..

Bu uyariya uymamamiz demek tnctr ye erisimin engellenmesi demek forumun tamamen kapanmaması icin bu uygulamayı yapmak zorundayız..

Bende Bir Forum Sahibiyimdim.ve yaklasık 3-4 kez forum mp3 yuzunden domaın ısmıne yasak geldı..Yaptıgımız ıs legal degıldi kabul edıyorum ancak uyarı geldıkten sonra mp3 u kaldırsan bıle o ıs bıtmıs oluyor.Yanı ıster kaldır ıstersen kaldırma com gıttı arkadaslar...sıze tavsıyem sımdıden net yada alternatıf bır ısme gecmenız ve com ıcın de yonlendırme sayfa hazırlamanız sızın yararınıza olacaktır..saygılarımla.

aLakası Yok Ben Yıllardır bu işi yapıyorum. daha uyarı verilipte uyarıyı dikkate alan hiçbir site kapatılmamıştır.

Saygılar

Bende Bir Forum Sahibiyimdim.ve yaklasık 3-4 kez forum mp3 yuzunden domaın ısmıne yasak geldı..Yaptıgımız ıs legal degıldi kabul edıyorum ancak uyarı geldıkten sonra mp3 u kaldırsan bıle o ıs bıtmıs oluyor.Yanı ıster kaldır ıstersen kaldırma com gıttı arkadaslar...sıze tavsıyem sımdıden net yada alternatıf bır ısme gecmenız ve com ıcın de yonlendırme sayfa hazırlamanız sızın yararınıza olacaktır..saygılarımla.

Bu forum bu konuda tecrübeli. Önceki foruma da aynı uyarı gelmişti ve forum hala çalışıyor.

Bazı forumlar yabancı müzik, yabancı ve yerli klip bölümüyle devam ediyor. Böyle bir alternatif TNC'de de uygulanabilir mi? Sanırım Müyap sadece yerli müzik bölümüne tepki gösteriyor. Açıklama yaparsanız sevinirim.

• Administrator
Bazı forumlar yabancı müzik, yabancı ve yerli klip bölümüyle devam ediyor. Böyle bir alternatif TNC'de de uygulanabilir mi? Sanırım Müyap sadece yerli müzik bölümüne tepki gösteriyor. Açıklama yaparsanız sevinirim.

gelen uyarıda klipler de dahildi. ama yabancı konusunubilemiyorum. ihtiyatlı olmak gerek.

gelen uyarıda klipler de dahildi. ama yabancı konusunubilemiyorum. ihtiyatlı olmak gerek.

Bir kaç forumda şiddetle yerli mp3 yasak diyor ama yabancı mp3, yerli ve yabancı klip yer alıyor. Ama dediğin gibi eğer bir uyarı varsa riske atmaya değmez. Açıklama için sağol.

Bir kaç forumda şiddetle yerli mp3 yasak diyor ama yabancı mp3, yerli ve yabancı klip yer alıyor. Ama dediğin gibi eğer bir uyarı varsa riske atmaya değmez. Açıklama için sağol.

Baz yabancı albümlerin (Artık bir çoğu) Türkiye distiributörü mevcut. Müyapda Türkiye'deki müzik yapım firmalarını koruduğu için Türkiye'de Dist. olarak çalışan firmaların haklarınıda koruyacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...