Jump to content

Kulaklık Tavsiyesi!

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Müzik seven birisi olarak bir kaç hafta öncesine kadar müzik arşivimi güncelledim ve yeni bir müzik kulaklığı almaya karar verdim.Ancak daha önce hiç almadığım için fazla bir bilgim yok.Nette biraz araştırma sonucu kafama 2 kulaklık modeli yattı ama kararsız kaldım.ilki CREATIVE EP-630 özellikle bu modeli çok övüyorlar ne kadar doğru bilmiyorum. ikinci olarak Sennheiser CX 175 bu markayıda gözü kapalı alın diyenler veya bu modelden şaşmayın diyenlerde fazla.Bu veya daha iyi bir model bilen varsa önerilere açığım.Öğrenci olduğumuz için en fazla 80 lira gibi bi bütçe ayırabilirim.Benim istediğim verdiğim paranın hakkını versin ve bu fiyata en iyi model olsun.Birde şöyle bir sorum var ben müziği telefonumdan (Nokia 5800 Xpress music) dan dinliyorum.Müzik çıkış kalitesi olarak kulaklıkta istenileni verebilir mi? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Şimdiden herkese teşekkürler...

Sony ex300sl öneririm ep630'a nazaran daha temiz ve tok bir ses veriyor.Daha detaylı bilgiye arama motorlarından ulaşabilirsiniz

Baktığım bir sitede ''Gürültü önleme izolasyonunun bulunmaması'' diyor.O yüzden sıkıntı olabilir.Hem türkiyede alabileceğim yerler var mı? vatan , teknosa tarzı yerlerde çıkmadı...

Pm attım,

Kulaklık kişiden kişiye dinlediği müzik türüne göre değişir, şu kulaklık denmiyor, neden derseniz her kişinin müzik kulağı farklıdır, bass severim bir başka arkadaş sevmez soft ister veya tiz, dinlemeden karar veremezsiniz, kullandığınız cihazda çok önemli, benim tavsiyem bulunduğunuz yerde teknoloji market var ise oraya gidip aklnızdaki ve tavsiye edilen kulaklıkları kullanmak istediğiniz cihazda deneyip öyle karar vermenizdir.

Kullandığım hali hazırda elimde olan kulaklıklar;

bunları yazmamın sebebi hava atmak değil her kulaklığın farklı bir atmosferi havası dinlemesi var,ruh halinize göre müzik türüne göre dinlenir.

Phonak pfe 111 kulaklıklar iyi idi bütçe yüzünden alamamıştım,araştırmanızda fayda var.

Sennheiser cx300 bas ağırlıklı

sennheiser-cx-300-ii-precision-z.jpg

yuin g2 detaylar çok iyi (kulak üstü olduğu için dışarıda ses fazla açamıyorsunuz)

1268711216472_hz_myalibaba_web18_656.jpg

kossporto pro (temiz ve berrak ses veriyor)

EE_2949513.jpg

creative wp350 ( herşey yerli yerinde)

wp-350_bluetooth_headset.jpg

creative hq1900 (ev içinde kullanmak için pc başında)

creative-hq-1900.jpg

Koss porto pro şu an kampanyada almak isteyen arkadaşlar olabilir.Bence bunu göz ardı etmeyin....

http://www.hepsiburada.com/liste/koss-porta-pro-siyah-kulaklik-/productDetails.aspx?productId=evkossportaprosiya&categoryId=17414

http://www.headphonereviews.org/headphone/koss/portapro

http://www.head-fi.org/products/koss-portapro-headphones-semi-open/reviews

http://www.innerfidelity.com/content/venerable-koss-porta-pro

Edited by caprice77

Yöneticiler kusuruma bakmasınlar reklem olurmu bilemiyorum. Kulaklık alacak arkadaslar bende aşağıda vermıs oldugum siteyi incelemeden kulaklık almasınlar derim. Kulaklı hastalıgı olan biri için Türkiyede el altında bulabileceginiz kulaklık markasa Sennheiser dır. Aşagıdaki siteden alırsanız free ship fed ex karfo ve ara ara takıp etmek gerekıyor cok guzel kampanyalar oluyor.. Bu sitedende benim favorim olan Brainwavz marka öneririm ve bu markada neredeyse tamamına yakına metal aksamlı, bunu dışında kimi kulaklıkların özel seramıkten yapıldıgını belırtmek ısterım (kı bunları tavsıye ederım). Birde frekana, ses bosulma durumu, kanal dengesi, altın kaplama olup olmadıgı, kablo uzunlugu, estetık vs gibi şeylerede dikkat edersenız dinlediginiz müzikten dahada haz alacagınızı garantı ederım. 

www.mp4nation.net

(Acleniz yoksa bezen güzel kampanyalar yapılıyor)

Edited by beyantt

Paket hasarlı orjinal sennheiser ücretsiz kargo indirimli ürünler,

Link

Paketi hasarlı ürünlerle ilgili önemli bilgi 1. Bu ürünler, paketleri taşıma sırasında hasara uğramış ürünlerdir. Ürünler hiçbir şekilde kullanılmamış ve açılmamış olarak kutularında durmaktadır. 2. Paketi hasarlı ürünler garanti kapsamındadır ve bu ürünlerde iade kabul edilmektedir.