Jump to content

Kiz Meselesi Iceri :-)

oca57
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar bi kiz arkadas ayarlamayi planliyorum ama su kapali kutu gibi olan bu kizlari cozmemin imkani yok gibi ben cok bahtsizim diyebilirim biraz da sanssizlik var neyse ben biraz konudan bahsetmek istiyorum..

Ya herhangi bi markette calisan bi kizla konusmaya basladim yaklasik 1 haftadir biirbirimizi taniyoruz ama daha ismimizi bilmiyoruz gecen aksam sanki raflarda birseyi bulamamis gibi yaparak yanima cagirdim dedim hafta sonu isin var mi gorusebilir miyiz seni tanimak istiyorum kizin bana dedigi annem kiziyor disari cikmama tanisma sansimiz yokmu dedim biraz zorladim kiz sen raflara bak dedi hemen kasaya gitti ...

Sonuc nerde sorun var ask adamlari tnc ailisi cevaplarsa cok memnun olurum....

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaslar bi kiz arkadas ayarlamayi planliyorum ama su kapali kutu gibi olan bu kizlari cozmemin imkani yok gibi ben cok bahtsizim diyebilirim biraz da sanssizlik var neyse ben biraz konudan bahsetmek istiyorum..

Ya herhangi bi markette calisan bi kizla konusmaya basladim yaklasik 1 haftadir biirbirimizi taniyoruz ama daha ismimizi bilmiyoruz gecen aksam sanki raflarda birseyi bulamamis gibi yaparak yanima cagirdim dedim hafta sonu isin var mi gorusebilir miyiz seni tanimak istiyorum kizin bana dedigi annem kiziyor disari cikmama tanisma sansimiz yokmu dedim biraz zorladim kiz sen raflara bak dedi hemen kasaya gitti ...

Sonuc nerde sorun var ask adamlari tnc ailisi cevaplarsa cok memnun olurum....

KesinRafların gizli biyerlerinde mesaj var, daha dikkatli ol :friends:

kizda senden hoslanma olasiligi var ama olmama olasigili da var tam olarak anlayamadim  

su yönde raflara bak diyor raflar kesin bos oldugu icin  bence aynlicagin cok beklersin anlaminda 

ama su yandan da bakarsak biraz cilve yapiyor gibi geliyor  bu konularda biraz kötüyüm ama hallerine bak senin yaninda nasil sen olmadan nasil arkadaslarindan birini azi sıkı olani gönder yanina  o arasin biraz azini belki net olmasada bir sonuc a ulasin :D

Ya birakin Allahin aksina ben derdimi icimi dokmusum oraya siz terbiyesizce kelimeler kullandin diyip konuyu raporluyorsun vayy be ne buyuk basari ...

Edited by oca57

Ya birakin Allahin aksina ben derdimi icimi dokmusum oraya siz terbiyesizce kelimeler kullandin diyip konuyu raporluyorsun vayy be ne buyuk basari ...

1)(su kapali kutu gibi olan bu kizlari cozmemin) kelimeleri terbiyesizlik değilde nedir? Biraz yazarken güzel düşünün be kardeşim.

2)Burda herkesin bacısı var anası var. Ki benim bacımda bir süpermarkette çalışıyor.

3)Kızlara baktığın göz belli. Bu kafayla gidersen bütün forumlarda konu aç. sana kimse çare bulamaz.

Bak tamam kardesim 1. Konuda haklisin daha dogru birsey yazmam gerekirdi orada hataliyim kabul ediyorum... 2 de olay tamamen normal dedigin gibi herkesin her bireyi bir yerde calisiyor ama Allah sahidim olsun hic kotu dusunmedim ben oyle liseli cocuk degilim bir is yerinde yardimci mudurum ....

sakin olun, kapalı kutu kötü bir deyim değil, içine kapanık ya da düşüncesini belli etmeyen, biraz asosyal insanlar için kullanılır, sen ne anladın, ana bacıya nasıl vardın anlamadım ultimate?

kapalı kutu kötü bir deyim değil fakat. Çok kötü bir anlamı var. Ki arkadaşda kötü anlamıyla düşünüyormuş vede itiraf etti.

(Kapalı kutu) (Açık kutu) 

Zaten konuyu dikkatli okuyuncada o anlamda olduğu apaçık ortada.

PM de atamıyorumki anlamını söylesem. Error veriyor

_ULTIMATE_

1)(su kapali kutu gibi olan bu kizlari cozmemin) kelimeleri terbiyesizlik değilde nedir? Biraz yazarken güzel düşünün be kardeşim.

2)Burda herkesin bacısı var anası var. Ki benim bacımda bir süpermarkette çalışıyor.

3)Kızlara baktığın göz belli. Bu kafayla gidersen bütün forumlarda konu aç. sana kimse çare bulamaz.

@oca57

(Bak tamam kardesim 1. Konuda haklisin daha dogru birsey yazmam gerekirdi orada hataliyim kabul ediyorum... 2 de olay tamamen normal dedigin gibi herkesin her bireyi bir yerde calisiyor ama Allah sahidim olsun hic kotu dusunmedim ben oyle liseli cocuk degilim bir is yerinde yardimci mudurum .... )

Edited by _ULTIMATE_

Litfen arkadaslar Yaradan mevlam herkesin icini biliyor ben adam oldurmedim kiza tevavuz etmedim sadece hoslandigim bir kizdi nasil iletisim kurabilecegimi sordum kizlar konusunda biraz kasiliyorum cesaret olayim 0 dedim belki bir murvete yardiminiz dokunur dedim ama konu nereden nereye geldi ...

Litfen arkadaslar Yaradan mevlam herkesin icini biliyor ben adam oldurmedim kiza tevavuz etmedim sadece hoslandigim bir kizdi nasil iletisim kurabilecegimi sordum kizlar konusunda biraz kasiliyorum cesaret olayim 0 dedim belki bir murvete yardiminiz dokunur dedim ama konu nereden nereye geldi ...

Hayat acımasız kardeş hayat çok kısa seni tanımam etmem yaşını bilmem ama kendini anlamadan dinlemeden böyle işlere kalkışma erkek adam onuru gururu şerefi için yaşar bu hayatta kadın da namusu için bir anlık heves için onurunu gururunu şerefini ayaklar altına alma,dünya ahret bacımdır o kızın da namusuyla oynama düşüncelerini yanlış aksettirmiş olabilirsin.Söyleyeceklerim bu kadar Allah yardımcın olsun utanıp sıkılmana gerek yok geç karşısına konuş.

ultimate senin için fesat bence. bekaret anlamında düşünüyorsun herhalde sen.

O da öyle düşündüğünü itiraf ettikten sonra varsın benim için fesat olsun be abi. Ben doğru bildiğim yoldan hiçbir zaman caymam.Emin ol 25 altı geçnçliğe Kapalı Kutu deyimi anket yap.  Çoğunluk böyle düşünüyordur. Ki forumumuzdada 25 altı çoğunluk fazla.

Ben bazı konularda hassasım elimde değil. Kendimi tutamıyorum. Beni yanlış anladıysanız özür dilerim. Ama ben buyum. Fesatım ve gururluyum. 

@ULTIMATE tmm kardeşim abartma istersen herkesin anası bacısı var ama,bu da Allah'ın emri evlenmek.Arkadaş sadece tanışmak istiyor.

Neyse konuya gelelim.

Kız zaten senden hoşlansa annem kızıyor felan demez olumlu tepki verir yada güler ama o gülüşten anlarsın zaten hoşlandıgını.. :)

Umudu kırmak gibi olmasın ama bu kızdan ümit yok :)

Kız evi naz evi

@oca57 sen tam gaz hedefe doğru git

Sen şimdi işyerinde onun yerinde olsan lap diye muhabbete başlarmısın

Patron gelir fırça atar, daha gazetelerde buna benzer 1 olay denk geldi müdür yardımcısı okulda kıza kızmış oda intahar etmiş

Uzun lafın kısası pilavdan dönenin kaşığı kırılsın

Kullanılan tabir cümlenin gelişimine göre bende argo bir anlam uyandırmadı... Ulti yakınından dolayı olaya biraz hassas baktı sanırım :) herkes bir şekilde, bir yerde tanışacak, niyetini söyleyecek, adabıyla görüşecek, imkanı olunca en kısa sürede nihayete erdirecek... Bu kişi kardeşimizde olacak kızımızda...  Erkek sonuçta erkek, her zaman ruhunda bi öküzlük vardır da önemli olan kızın bu konularda vakur olması. Yoksa böyle biri olursa

http://www.internethaber.com/samsunda-bir-garip-taciz-davasi-608731h.htm

kıtlatan çok olur... :D

@oca57 sana gelirsek paşam.... "sen raflara bakmaya devam et",  sanırım avucunu yalarsın gibi bişey geldi bana :D tabi söyleyiş tarzı ve ses tonu önemli burda...