Jump to content

Mütevaziliğin Böylesi..!? :)

CaVeLL

Recommended Posts

Foruma Her Girdiğimde Şu Online Listesine Bi Göz Atarım.. ve Herseferinde Dikkatimi Çeken Olay sk8er_boi 'nin Listenin En Sonunda Olması, Hatta taa Pasif Üyelerden Bile Sonra Yer Alması...

Halbuki Diğer Bütün Administrators | Koordinatör | Super Moderator | Moderator | Mod. Adayı ve -=TNC.VIP=- | ler Listenin Enbaşında , Sonra Üye ler Sonrada Pasif Üye ler Listelenmektedir...

Ama sk8er_boi istisna..! ^_^

işte Kanıtı :

tncpu1.pngtnc2pl2.png

tnc4ba3.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Biraz Araştırma Yaptım ve Gördümki sk8er_boi Administrators Listesinde Bile Yar Almıyor :lol:

işte Kanıtı :

tnc3ul9.png

Hatta sk8er_boi , EnFazla ileti Gönderen 3. Kişi Olmasına Rağmen "Forumun en aktif 10 üyesi" Listesinde Bile Yer Almamaktadır..

işte Kanıtı :

tnc5rk7.png

tnc6iq8.png

Paylaşmak Benden, Yorum Siz Değerli Üyelerden, Cevap ise sk8er_boi ' den :lol:

Ben root olduğum için öyle. Üye sıralama modunda root admini göstermiyor. O yüzden en sonra atıyor beni. Ama benim online listemde de ben en baştayım.

çok mütevazidir. adminim ben admin :D

Ben root olduğum için öyle. Üye sıralama modunda root admini göstermiyor. O yüzden en sonra atıyor beni. Ama benim online listemde de ben en baştayım.

Mütevazı olmadığını izah etme gereği duyarak, izah edebilen ender mütevazı şahsiyet :D

bence sk8er_boi diye birisi yok o aslında sanal bir program :DB):)

Al Pacinonun simone filmindeki gibi :D:DB)

Baksana özel mesaj yüzünden canından bezdirmişler gibi imzasına yazmış. Ne programı bot acı çeker mi? :D:D

Please register to see this content.

Yok kendisi reelde bulunmakta üstelik standart insanın yaptıklarını yapmakta standart dışı bir japonca öğrenme çalışmaları bulunmaktadır. Yalnız genel olarak şunu söyleyebiliriz IPB rootları kaale almıyor B):):D

Yok kendisi reelde bulunmakta üstelik standart insanın yaptıklarını yapmakta standart dışı bir japonca öğrenme çalışmaları bulunmaktadır. Yalnız genel olarak şunu söyleyebiliriz IPB rootları kaale almıyor B):DB)

Evet "sk8er_boi" Tamamen Gerçek Gözlerimle Gördüm :) Ayrıca Japonca Öğrenme Çalışmaları Yaptığını Bilmiyordum Keşke Söleseydin Ben Az Çok Biliyorum :):D:D:D

Bide Benim Online Listemde En Altta Değil Pasiflerin Arasında Kalıyosun :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...