Jump to content

Dosya Yükleme - İndirme Sitelerinden Para Kazanma

ugur4721
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Benim bir sorum olacak forumda geziyorum bakıyorum linklere sürekli Turbobit Litetbit gibi indirme yapmanın uğraştırdığı sitelere dosyalar upload edilmiş ve alternatif link vermeyi de yasaklıyorlar nedenini sorunca para kazanıyorum diyorlar.

İşte benim merak ettiğim konu en kolay kullanışlı en çok para kazandıran dosyanın silinmeme süresi en uzun olan ve dindirme hızı konusunda hızlı olan Upload Siteleri hangileri yani en avantajlı olanlar hangileri 

Bu Konuda bilgi ve deneyim sahibi olan arkadaşlar elbet var, Bizide aydınlatırlarsa, bizde bilgi sahibi olalım

Çoğunlukla Autoplay çalışma ve projelerini upload etmeyi düşünüyorum ,50 mb ile 5-7 gb arasında

http://u1312.hizliresim.com/1j/d/vgdk9.bmp

ama listede paypal yok

Ben bir blog yazısında paypala destek verdiğini görmüştüm ama blog sayfasında ki yazı yazılalı baya bi olmuştu bilen biri vardır elbet. 

Nerdeyse bütün upload siteleri paypalı destekliyor ama yakında hepsi kapanacak örneğin geçen günlerde hotfilede kapandı önerebileceğim bir site turbobite yükleme mesale ben bazzen indirme yapacam indirme yapmadığım halde 10 dk bekletiyor ve insanı sıkıyor en iyisi fastsonic.net orası çok güzel bir premium gibi ama ne yazık ki tüm upload siteleri türkiyeye düşük ücret veriyor kazançlara bakarsan genellikle abd ingiltere frans gibi ülkelere çok yüksek veriyor.1000 indirme türkiyede 10 $ diyelim yabancı ülkelerde ise 1000 indirme 45 $ farkı gör bu arada internet hızın çok yüsek olması gerekli 1 mb fazla bi şey kazanmaazsın ya da vps kirala çok ucuz fiyata 1 gb Yi 10 dakikada upload edebilirsin

Bu 1000 tıklama olayı sadece tıklama mı yoksa dosyanın tamamen indirilmesi mi gerekiyor? Yani mesela adam indirmeye başladı diyelim ama yarıda kesti bu işlemden hit alıyor muyuz? Bir de şöyle birşey var kimisi 20 mblık dosya indirir kimisi 2 gblık bunlar arasında ücret farklı oluyor mu yoksa her hit aynı hit mi?

• 3 ay sonra...

Nerdeyse bütün upload siteleri paypalı destekliyor ama yakında hepsi kapanacak örneğin geçen günlerde hotfilede kapandı önerebileceğim bir site turbobite yükleme mesale ben bazzen indirme yapacam indirme yapmadığım halde 10 dk bekletiyor ve insanı sıkıyor en iyisi fastsonic.net orası çok güzel bir premium gibi ama ne yazık ki tüm upload siteleri türkiyeye düşük ücret veriyor kazançlara bakarsan genellikle abd ingiltere frans gibi ülkelere çok yüksek veriyor.1000 indirme türkiyede 10 $ diyelim yabancı ülkelerde ise 1000 indirme 45 $ farkı gör bu arada internet hızın çok yüsek olması gerekli 1 mb fazla bi şey kazanmaazsın ya da vps kirala çok ucuz fiyata 1 gb Yi 10 dakikada upload edebilirsin

Bilgilendirmede hataların var !
1-)Hotfile kapalalı bir iki gün olmadı 1 senesi var nerden baksan !
2-)Doğrudur ülkelerde Türkiye düşük sırada lakin bütün upload sitelerinde aynı mantık değil Turbobiti incelerseniz Türkiye A GRUBUNDA yer alıyor !
Şuanda upload sitelerinde turbobit ve letitbit kapanması güç öteki upload sitelerinden hayır gelmez.
Zamanında başıma gelen bir olaydan bahsediyğm size fileservede 18 $ vardı lakin 20 $olduğunda çekebiliyordum site kapandı güme gitti para
Sağlık olsun :) Edited by lavigne-61