Jump to content

300-350 Arası Android Telefon Önerebilirmisiniz?

suskun123
 Share

Recommended Posts

A. Selam

Htc Wildfire S Kesinlikle Öneririm 
Şahsen Ben kullanıyorum Çok memnunum

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-htc-wildfire-s-fiyati,470828.html

HTC Wildfire S Özellikleri
Akıllı Telefon, Dokunmatik, Bluetooth, Radyo, MP3, 3G, Wi-Fi, GPS, İşletim Sistemi: Android, Dahili Hafıza: 512 MB, Kamera: 5 MP, Bar Tipi, Ekran Boyutu: 3.2"
Edited by ugur4721

lg modellerindede istediğin model var arkadaşım kullanıyor daha 2 ay önce 400 e aldı geniş ekran ve wifi den 3g tut herşey var telefonda android 4.1 hazır yüklü geliyor içinde sürekli kendi yazılımlarıda güncelleniyo

arkadaşın hangi model kullanıyor...

LG P970 al 2. el 250tl den baslıyor arkadasıma aldım. 

3g goruntulu gorusme

720p vıdeo kaydı

5mp flashlı kamera

1ghz ıslemcı

512mb ram

tek sıkıntısı hafızası 1gb hafıza kartı alman gerekıyor.8gb alsan 15tl ye super olur.

hersey var androıd 4.0.4 guncellemesı var

o zaman discovery alması lazım en uygun 1gb ramli o var ama oda sarj yerinden sorun cikarıyorumus galiba okudugum cogu yerde öyle diyorlar.

Orjinal usb kablosu zor girip çıktığı için bozuluyor sadece. Kolay girip çıkan bir kablo kullanılırsa sorun olmuyor. Yada orjinal kablosu biraz törpülenerek rahat girip çıkması sağlanır.

Orjinal usb kablosu zor girip çıktığı için bozuluyor sadece. Kolay girip çıkan bir kablo kullanılırsa sorun olmuyor. Yada orjinal kablosu biraz törpülenerek rahat girip çıkması sağlanır.

bunu bilmeyen bir cok kullanısıda bozuyor ondan sonra garantiden para istiyorlar.

bunu bilmeyen bir cok kullanısıda bozuyor ondan sonra garantiden para istiyorlar.

Mesela senin bilmediğin bişeylerde var.4GB modellerinde yaşanan bu sorundan dolayı 16GB modellerin usb girişleri güçlendirildi. İlk parti ürünlerden sonra çıkan partilerde şarj kabloları ve şarj adaptörlerinde değişikliğe gidildi. Telefonla verilen kulaklıklarda renk uyumu için farklı renkte kulaklıklar yapıldı. Ayrıca ilk parti ürünlerde kulaklıktan dolayı müzik çaların kendi kendine açılması durduk yere şarkı atlaması gibi sorunlar kulaklıklar revize edilerek giderildi vs...

İlk zamanlar usb girişi tamir edilmesi için 100tl alınıyordu şuan 50tl para istiyorlar.

Elektronik şans işidir. Benim discovery telefonum ilk parti 4gb olanından. Aylardır sorun çıkarmadı.

Edited by yasak_ask

hımm iyiymiş kardes ama suraya bi bak 289 şikayet http://www.sikayetvar.com/firma/detay/general-mobile  :)

289 değeri çok mu sence? Telefonu kullanan çok fazla kişi var. Bence bu sayı yanlarında hiç kalıyor. Telefon mükemmel demiyorum zaten. Hatta öneri isteyenlere imkanınız varsa kaliteden şaşmayın diyorum bu bir gerçek. Gidipte cihazı s3 ile karşılaştırmak olmaz tabi ki.

Ayrıca telefonun kullanan insanları görsen bu 289 şikayete gülersin. Android i ilk kez bu telefonla kullanmaya başlayanlar, 13-14 yaşlarında çocuklar, daha önce ileri düzey rom root işleriyle uğraştığını iddia edip klavye ayarlarının yerini bilmeyenler, yaptığı bir uygulamanın veya işlemin  tam olarak ne olduğunu bilmeden sonuçlarını tartmadan işlem yapıo telefonun tuhaflaşmasını sağlayanlar vs...

289 değeri çok mu sence? Telefonu kullanan çok fazla kişi var. Bence bu sayı yanlarında hiç kalıyor. Telefon mükemmel demiyorum zaten. Hatta öneri isteyenlere imkanınız varsa kaliteden şaşmayın diyorum bu bir gerçek. Gidipte cihazı s3 ile karşılaştırmak olmaz tabi ki.

Ayrıca telefonun kullanan insanları görsen bu 289 şikayete gülersin. Android i ilk kez bu telefonla kullanmaya başlayanlar, 13-14 yaşlarında çocuklar, daha önce ileri düzey rom root işleriyle uğraştığını iddia edip klavye ayarlarının yerini bilmeyenler, yaptığı bir uygulamanın veya işlemin  tam olarak ne olduğunu bilmeden sonuçlarını tartmadan işlem yapıo telefonun tuhaflaşmasını sağlayanlar vs...

sende haklısın kardesm :) aslında hiçde cok değil 

@yasak_ask gm discoveri 2.part 4gb sıfır ve 2.el fiyatı nedir piyasada 2. el varmıdır

Zor bulunur ama bazen facebook kullanıcı grubunda satan oluyor genelde 500tl ye  satıyorlar.  Kaçıncı parti olduğunu bilmek imkansız tabi. Ben ilk çıktığı zaman aldım.