Jump to content

Laptop Asus Exper?

juvanpix
 Share

Recommended Posts

v2-67953.jpg

Ürün Kodu Q5V-740  Açıklama   Menşei Türkiye    Garanti 24  Özellikler İşlemci Markası INTEL İşlemci Ön Bellek 6 MB İşlemci Teknolojisi Intel Core i7 İşlemci Hızı 2.3 GHz İşlemci Numarası 4700MQ Hafıza (RAM) Tipi DDR3 Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB Disk Kapasitesi 750 GB Ekran Kartı Markası NVIDIA VGA Chipset Modeli GT745M Ekran Kartı Hafızası 2 GB Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza Ekran Boyu (inch) 15.6 inch Çözünürlük 1366 x 768 Bağlantı Özellikleri Bluetooth İşletim Sistemi Windows 8 Optik Sürücü DVDRW Multimedya Özellikler Dahili Kamera, Kart Okuyucu Monitör Tipi LED

v2-68572.jpg

Ürün Kodu X550CC-XO105H  Açıklama   Menşei Tayvan    Garanti 24  Özellikler İşlemci Markası INTEL İşlemci Ön Bellek 4 MB İşlemci Teknolojisi Intel Core i7 İşlemci Hızı 2 GHz İşlemci Numarası 3537U Hafıza (RAM) Tipi DDR3 Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB Disk Kapasitesi 1 TB Disk Türü SATA Ekran Kartı Markası NVIDIA VGA Chipset Modeli GT720M Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza Ekran Boyu (inch) 15.6 inch Çözünürlük 1366 x 768 İşletim Sistemi Windows 8 Optik Sürücü DVD SUPER MULTI Ağırlık 1.65 KG

sizce hangisi almalıyım. şuan asus bir adım onde benim için

Asus la exper i karşılaştırdığını duymasınlar taşlarlar seni :D  Asus - best of

Arkadaş verilebilmiş en güzel cevabı vermiiş bence. Lenovo deseniz, Dell deseniz kıyaslayın da Exper hiç olmamış. Zaten bu sonu "er" ile biten markaların tamamı (acer, Casper, Exper) bilgisayardan anlamayan (Üzerinize alınmayın; ben de zamanında aynı hatayı yaptım) kişileri 3 kuruş daha ucuza satıp da parasıyla rezil edip, verdiği paranın 3 katını servislerde söke söke alan, işi satana kadar olan vatandaşı kazıklayan markalar...

Arkadaş verilebilmiş en güzel cevabı vermiiş bence. Lenovo deseniz, Dell deseniz kıyaslayın da Exper hiç olmamış. Zaten bu sonu "er" ile biten markaların tamamı (acer, Casper, Exper) bilgisayardan anlamayan (Üzerinize alınmayın; ben de zamanında aynı hatayı yaptım) kişileri 3 kuruş daha ucuza satıp da parasıyla rezil edip, verdiği paranın 3 katını servislerde söke söke alan, işi satana kadar olan vatandaşı kazıklayan markalar...

bence asus ama en önemlisi sogutma sistemi  neden derseniz  yeni cikan leptoplar git gide inceliyor buda isi ya yöneliyor cok fazla isiniyor bence kasanin görünüsü deyil  sogutma sistemi :)  kendi tercihimi sunuyorum sadece arkadaslar yanlis anlamayi

haklısın.asusun soğutma sistemi iyi zaten. ama konudaki laptop nasıl bilmiyorum.şuan onu almayı düşünüyom asusu.ondada mat ekran ve bazı öz.düşük.

• 2 hafta sonra ...

MODEL X550CC-XO846H

BLUETOOTH PORTU Var

Dahili Kamera Var

EKRAN BELLEĞİ DDR3 2GB

EKRAN BOYUTU 15.6"

EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1366x768

EKRAN ÖZELLİĞİ HD GRAFİK TİPİ NVIDIA GeForce GT 720M

İŞLEMCİ Intel Core i7 3537U

İŞLEMCİ HIZI 3.10 GHz

MARKA ASUS    

SABİT DİSK 1 TB

TV-OUT ÇIKIŞI VGA,HDMI

USB BAĞLANTI ADEDİ 1x USB 2.0, 1x USB 3.0

YAZILIM Windows 8

KartOkuyucu Var

bu asusu mu önerirsiniz yoksa konuda ilk yazdığımı mı?.yardım edin arkdaşlar kararsız kaldım????

Edited by juvanpix

asus un soğutması berbat

bende exper var memnunum ilk yazdığın sistem açmadığı oyun falan yok ısınma sorunuda olmadı hiç

arkadaşta asus var sürekli soğutucuyla geziyor en fazla 1 saat oyun oynayabiliyor

asusta ısınma sorunu duyymadım pek .

ikinci sistem birinciden daha iyi deilmi işlemci hızı felan daha yüksek asusdan bahsediyorum.