Jump to content

Bluestacks ''yükleniyor'' Ekranında Takılma Sorunu

DrMakarna_
 Share

Recommended Posts

Ben BlueStacks isimli programı bir oyun için kurmayı istiyorum lakin sürekli ''yükleniyor...'' ekranında takılıyor bir türlü programı düzgün çalıştıramadım. Ne yapmam gerekiyor? 

Yükleme bittikten sonra program ekle-kaldır'dan app player'i silip yeniden kurma işlemini defalarca denedim olmuyor.

bluestacksi çalıştıramayan arkadaşlar şu şekilde çalıştıracak;; 

-ilk önce setup dosyasından normal kurulumu yapın

-Yükleniyor yazan yerde açık olan bluestacks işlemlerinin tümünü kapatın.

-program ekle kaldıra girip bluestacks app player'i bilgisayardan kaldırın. ( diğerine dokunulmayacak )

-Daha sonra setup dosyasından tekrar kurulum yapın ve kurulum bittikten sonra programı kullanmaya başlayın. Bu kadar basit  :D

bluestacksi çalıştıramayan arkadaşlar şu şekilde çalıştıracak;; 

-ilk önce setup dosyasından normal kurulumu yapın

-Yükleniyor yazan yerde açık olan bluestacks işlemlerinin tümünü kapatın.

-program ekle kaldıra girip bluestacks app player'i bilgisayardan kaldırın. ( diğerine dokunulmayacak )

-Daha sonra setup dosyasından tekrar kurulum yapın ve kurulum bittikten sonra programı kullanmaya başlayın. Bu kadar basit  :D

Bunu alıntıladığınız konuyu biliyorum :) Bu yöntemle olmuyor belirtmiştim

işletim sistemin win 8 mi?

Windows 7

Tam olarak sorun ne anlatirmisin. Özelden de anlatabilirsin yardimci olabilirim. Bende Clash of clans i oynamak icin genymotion u kurdum :D sorunsuz oynuyorum.

Hocam sorun tam olarak sizin oynadığınız oyunu bilgisayarda oynamak :D Bluestacks ile bilgisayardan oynamayı planlıyorum lakin ne yaptıysam yükleniyor ekranını geçemedim. Sürekli orada takılıyor program. Genymotiona da üye oldum ama kabul etmiyor üyeliği girip indiremedim bir türlü 

şimdi youwave kurup bende denedim ama sonuç aynı, internette araştırdığım bi kaç yerde clash of clans ın arm kodlarıyla yazıldığını, ve youwave in arm kod desteği bulunmadığı yazıyor, yakında destekleyecektir die yazmışlar, vaktin varsa birde vmwarede dene istersen

Vm ware daha önce kullandınızmı bilmiyorum ama çokda karışık bişi değil zaten. Siteden vmwareyi indirin ve kurun gerisinide videoya bakarak yaparsanız, andoid indirme linkinide verdim ordan indirip deneyin

http://www.youtube.com/watch?v=z7DxMvtO_fg

hocam ben halihazırda kurulu olan virtual box ile kurdum ama clash of clans için cihazınıza uyumsuz diyor yahu :(

Edited by DrMakarna_