Jump to content

Bilgisayar Başka Sınırlı Hesap Açmış

FeLSeFeCi
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma şifre koymuştum birkaç gün geçti bilmem ne olduysa sınırlı hesap olmuş.Bir türlü diğer hesabıma geçemiyorum.Hangi şeyi açtıysam bu programı açmaya yetkinizi yok diyor v.b şeyler.Bir sürü programımım hepsi arşiv gitmiş sınırlıda hiçbiri yok resimde allta gösterdim. xpAGmsZ.jpg

Yok vermiyor sadece sınırlı hesabı gösteriyor oturumu kapatıp açtığımda sadece o var

cdden boot edilen avira gibi sistem tarayan bootable programlar var onlar denenebilir

bir de hiren gibi live cd ile xp üzerinden combofix taraması yapılabilir.

edit: hirens boot cdde combofix var.

Edited by efes34

cdden boot edilen avira gibi sistem tarayan bootable programlar var onlar denenebilir
bir de hiren gibi live cd ile xp üzerinden combofix taraması yapılabilir.
edit: hirens boot cdde combofix var.

Başka yöntem önerebileceğiniz bi şey var mı

Güvenli mod ile giriş yapmayı bir dene. Güvenli moda girerken kullanıcı listesinde 3 defa ctrl+alt+del tuşlarına bas. Farklı bir ekran gelecektir. Bknz:

[spoiler]06rdcfullscreenna7.jpg[/spoiler]

Bu şekilde. Kullanıcı adına Administrator yaz. Şifre koymadığını varsayıyorum. Direkt entera bas ve giriş yap. Ordan düzeltme şansın olabilir.

Güvenli mod ile giriş yapmayı bir dene. Güvenli moda girerken kullanıcı listesinde 3 defa ctrl+alt+del tuşlarına bas. Farklı bir ekran gelecektir. Bknz:
[spoiler]06rdcfullscreenna7.jpg[/spoiler]
Bu şekilde. Kullanıcı adına Administrator yaz. Şifre koymadığını varsayıyorum. Direkt entera bas ve giriş yap. Ordan düzeltme şansın olabilir.

hocam öyle çok denedim olmadı.Format atacam sınırlı olduğu yazdıramıyorum isoyu var mı peki sınırlı hesapta isyou yazdırabileceğim bir program en çok indirelenleri indirdim kurmadı. Edited by FeLSeFeCi

benden sana en ama en güzel yöntem  .ben hep böle kurtardım sistemlerimi.  dosum şimdi windows 8 bölümüne girip orda arkafdasımızın hazırladıgı portable yan DVD/CD üzerinden çalısan bi windows var indir onu sistem RAM üzerinden açılacaktır. ordan tüm dosyalarını istedigin gibi alabilirsin hatta ona gerek kalmadan yönetici izinlerini değiştirip ekstra kullanıcı acabilir yada şifrelerini bile bilmeden değiştirebilirsin. ben  elimde 2 yıldır DVD üzerinden calısan bi W7 ile çok para kazandım ama sana parasız tavsiye ederim. dene mutlaka

Başka yöntem önerebileceğiniz bi şey var mı

benden sana en ama en güzel yöntem  .ben hep böle kurtardım sistemlerimi.  dosum şimdi windows 8 bölümüne girip orda arkafdasımızın hazırladıgı portable yan DVD/CD üzerinden çalısan bi windows var indir onu sistem RAM üzerinden açılacaktır. ordan tüm dosyalarını istedigin gibi alabilirsin hatta ona gerek kalmadan yönetici izinlerini değiştirip ekstra kullanıcı acabilir yada şifrelerini bile bilmeden değiştirebilirsin. ben  elimde 2 yıldır DVD üzerinden calısan bi W7 ile çok para kazandım ama sana parasız tavsiye ederim. dene mutlaka

windows 8 bölümüne gir portable mortable derken nasıl anlamadım yani

dostum işte link aşağıda orda yeterli bi açıklamada mevcut bi arkadasının laptop yada masa üstüne indir bu nu DVD ye yada CD ye yazdır sistemini bununla ac dosyalarını al ve tekrar format atarsı  ok 

benden bu kadar.burda antalyada olsan seve seve(format atmak hobimdir) yapardım yardımcı olurdum :D

http://www.tnctr.com/topic/238631-windows-81-pe-x64/

dostum işte link aşağıda orda yeterli bi açıklamada mevcut bi arkadasının laptop yada masa üstüne indir bu nu DVD ye yada CD ye yazdır sistemini bununla ac dosyalarını al ve tekrar format atarsı  ok 

benden bu kadar.burda antalyada olsan seve seve(format atmak hobimdir) yapardım yardımcı olurdum :D

http://www.tnctr.com/topic/238631-windows-81-pe-x64/

Hocam bunu direk usb'ye mi atacaz nasıl yapacaz çünkü dvd'ye herhangi iso dosyası v.b yazdıramıyorum.

bunu indirince bi arkadasın komsun yokmu rica et ondan indir ondan yazdır dvd ye.. usb ye yazdırabilmek içim windows usb tool  programını kullanabilirsin ama onuda acamayacaksın sanırım. dostum dediğim gibi başka bir pcye mutlaka ihtiyacın var ondan indirip dene yazdır sonra kendi laptpuna uygula

Arkadaşım usb den çalışan xp ler var indir birini usbye at aç bilgisayarı dosyalarını al içinden formatı bas gitsin.

Usb üzerinden çalışan XP için şu konuyu inceleyebilirsin. Buna benzer bir çok konu var sitede.

http://www.tnctr.com/topic/233695-easm-multiboot-usb-windows-7xp-eylul-2013/

Bu sistemle iso dosyasını CD yede yazdırabilirsin

Edited by seyyahi

Arkadaşım usb den çalışan xp ler var indir birini usbye at aç bilgisayarı dosyalarını al içinden formatı bas gitsin.

Usb üzerinden çalışan XP için şu konuyu inceleyebilirsin. Buna benzer bir çok konu var sitede.

http://www.tnctr.com/topic/233695-easm-multiboot-usb-windows-7xp-eylul-2013/

Bu sistemle iso dosyasını CD yede yazdırabilirsin

NrD  arkadasım zaten bende aynı öneride bulundum hem 700 mb lık bi dosya  aynı şey benim önerdiğimde cd / dvd den yada usb ye atılarak calısan bi sistem.ama arada boyut farkı var genede seninkini kullanacagım arsivimde ufak bi yer kaplayacaktır tşk ederim link için fark etmemiştim de