Jump to content

Domain Ve Hosting Alınacaktır!

uurclkky
 Share

Recommended Posts

çok ucuz bir fiyata 1 gb sanal, 1 gb fiziksel rame sahip, çok hızlı çalışan, cpanel, sınırsız bir host verebilirim. ama bayilik yapıyorum hostingim yok. pmden ulaşın bana. referanslarım var.

beğeneceğinizi umuyorum çünkü hiçbir kısıtlama yok, istediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz.

Edited by garfield1

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Hocam size bir abi tavsiyesi vereyim bilmiyorum gerçi kaç yaşındasınız ama gene anlatayım.Bu olay benim başımdan geçtiği için anlatıyorum inşallah sizin başınızı da gelmez.Bayi reseller paketini kullanan kişilerde alma çünkü adamlar aylık para verip süreyi uzatıyorlar ve sende yıllık para verdiğin için adamlar bazn parayı ödemeyip kapanabiiliyor.Ve diyelim siteden bir problem çıktı gece bir de hemen halletmen lazım ne olacak adam uyuyor gitti site şimdi sana tavsiyem aşağıda verdiğim firmalardan alman sakın bayi (reseller yani), vps, vds'den kullanan kişilerde host alma.Bu arada ys belgesi vergi levhası olmayan hostinglerden host alma

İlk olarak vazgeçilmez  Netinternet kendileri gece 3 5 fark etmez dakka cevap verirler ticketlara, ama kendi datacenterleri olduğu için biraz pahalı gelebilir ama ilk olarak bireysel paket alman daha iyi olacak birde indirimde var  :icecream:

İkincisi Alastyr süper yukar verdiğin netinternetin aynısı diyebilirim.Bunuda şiddetler tavsiye ederim.

Üçüncüsü diyeceğim ama gece ticketlara verebilecek başka hosting yok diyebilirim adam akıllı eğer hala aklına bir soru varsa hostingde sana yardımcı olurum.

Edited by FeLSeFeCi