Jump to content

Çömeze Hitap

ekubatoglu

Recommended Posts

Ey yeni gelen Çömez

Birinci vazifen tnctr kurallarını okuyup bunları aklında tutarak tnctr de devamlılığı sağlayabilmektir.

Tnctr 'de ceza almamanın yegane temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. Devamlı ileti sayısını arttırmak için gereksiz mesajlar atarken seni mutlaka bir gün modlar yakalayacaktır. Ve neticesinde uyarı seviyeni arttırabilirler. Bu gereksiz iletiler yüzünden diğer forumlarda emsali olmayan cezalar alabilirsin.

Cebren ve hile ile bütün gereksiz ileti yollama girişimlerin etkisiz kalabilir. Bütün bunlardan daha elim ve vahim aldığın ceza eve postalanmış olabilir.

Ey yeni gelen Çömez

Fakru zaruret içinde modlarla iletişime geçmiş olabilirsin. İşte bu ahval ve kargaşalık içinde dahi vazifen tnctr forum kurallarını okuyup anlamak ve bu kurallara uymaktır. Muhtaç olduğun kudret damarlarında dolaşan tnctr (+) kanında mevcuttur.

ben iyice yaşLandım Koskoca 8 ay Bitti Burada Ve Cokta Mutluyum :):(

kendi değerlerinizle dalga geçilip değiştirildiğinde tepki gösteriyorsanız, Cumhuriyetin temellerinden bir tanesini değiştirip dalga geçercesine yazmak çok büyük bir gaflet. Gerçi bu yazının ne olduğunu bidiğinizden de şüpheliyim ama :(

kendi değerlerinizle dalga geçilip değiştirildiğinde tepki gösteriyorsanız, Cumhuriyetin temellerinden bir tanesini değiştirip dalga geçercesine yazmak çok büyük bir gaflet. Gerçi bu yazının ne olduğunu bidiğinizden de şüpheliyim ama :(

İlk etapta bende seni gibi düşündüm ama.. bu kadar sert eleştirmeye gerek yok diyorum. Arkadaşımız burada cumhuriyetimizi kötüeleycek bir harekette bulunmuyor. (alıntı yapmış diyelim) böylelikle bu yazını ne olduğunu bilmeyen merak edip okumuş olmaz mı.. :)

kendi değerlerinizle dalga geçilip değiştirildiğinde tepki gösteriyorsanız, Cumhuriyetin temellerinden bir tanesini değiştirip dalga geçercesine yazmak çok büyük bir gaflet. Gerçi bu yazının ne olduğunu bidiğinizden de şüpheliyim ama :D
İlk etapta bende seni gibi düşündüm ama.. bu kadar sert eleştirmeye gerek yok diyorum. Arkadaşımız burada cumhuriyetimizi kötüeleycek bir harekette bulunmuyor. (alıntı yapmış diyelim) böylelikle bu yazını ne olduğunu bilmeyen merak edip okumuş olmaz mı.. :)

Cumman arkadaşım:bu yazı benim ayasofya adlı bir ALINTI ibaresi altında paylaştığım bir konu ile ilgili yeni üye olan bir arkadaşla olan küçük tartışma sonucunda yazılmış bir yazı yazan arkadaşa da teşekkürler.sk8er_boi arkadaşım yeni üyelik sözleşmesinede güzel bir önek inşallah koyarsınız.temel değerleri şaka yolu da olsa topluma hitaben değiştirmek şekillendirmek bizim toplumumuza yaşadıklarımıza yaşayacaklarımıza! ve şu anki dünya konjoktürüne göre pek iyi bir şey değil haklısın.

Tnc belediyesi veya ki bana göre tnc.tr ailesinden tek ricam şartlar gereği ekonomik şartlar vs.üye sayısı tıklama google hesapları olayları akışına bırak YENİ ÜYE gelsinde çok tıklansında büyüyelim (çok) kazanalım ki geçmişte bunu birileri yapmaya kalktı sonuç ortada.Kurallarınıza aşırı özen göstermeniz olaylara anında müdahale etmenizden geçer diye düşünüyor saygılar sunuyorum.Bu konuya da haddim olmayarak ki yeni okuyanlar konunun ne olduğunu anlayamaz son noktayı koyarsanız sevinirim.

İYİ ÇALIŞMALAR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...