Jump to content

Tnc Team Film Uploadlarý Sipariþ Alýyoruz

Falcon

Recommended Posts

Arkadaşlar www.TnCTR.com adına Upload edilmesini istediğiniz filmler varsa buraya post atın bekliyoruz.

En fazla istenen Filmleri Arşivimiz dahilinde Upload etmeye, Sizlere Paylaşmaya çalışacaz.

İsteklerinizi Bekliyoruz...

TnC-TeaM

Ýnanýn geçen gün istekte bulunsam mý diyordum..

Ýyi düþünmüþsünüz..

Benim Dünya gözü ile izlmek istediðim filmler vardý da.. :)

1) Terminal (Tom Hanks - Catherina Zeta Jones)

2) Da Vinci'nin Þifresi (Tom Hanks - Jean Reno)

Tabi Terminal ilk önceliðimdir..

O bana kafi..

:D Þimdiden teþekkür edeyim ki yüklemek zorunda kalýn..# :)

The Terminal upload edilmiþtir...

Gerekli bilgi için:

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=2147&view=findpost&p=5012

iyi seyirler....

The Terminal upload edilmiþtir...

Gerekli bilgi için:

http://www.tnctr.com/index.php?s=&showtopic=2147&view=findpost&p=5012

iyi seyirler....

Allah razý olsun..

Ýndirmeye baþladým bile..

Acaba altyazýlý mýydý?

Ona göre aramaya baþlayayým..#

Allah razý olsun..

Ýndirmeye baþladým bile..

Acaba altyazýlý mýydý?

Ona göre aramaya baþlayayým..#

Rar Dosyalarýnda Türkçe Altyazý Mevcuttur...

OYUNCULAR

Julia Roberts , Susan Sarandon , Ed Harris , Liam Aiken

bu filmi istiyorum uzun zamandýr ama ksýmet olmadý. ÝNþallah elinizde vardýr arkadaþlar? Divx yada vcd tercihimizdir smile.gif

Elimizde olduðu an upload edilecektir...

Arkadaslar sizden birsey rica etsem mumkunmu acaba mumkunse cok sevinirim. Ben rapidden dosya indremiyorum bagli oldugum modem yakinimda degil onun icin rapidden birsey indirdigimde bir daha indirmek icin reset atamiyorum.

Sizden ricam eger mumkunse

http://axifile.com/

bu sitede upload yapip paylasima sunarsaniz cok sevinirim..Cunku bunda bekleme gibi bir durum yok rapid gibi . Simdiden tesekkurler...

buz devri 2 türkçe dublaj varsa çok makbule geçer :D

Ya hiç sorma Abi ya.. :D

2 gün uðraþtým, altyazýlý çýktý..

Ýnanýn bana Buz Devri aslýnda o kadar da komik deðil..

Seslendirenler filme müthiþ bir katký saðlamýþ..

Hani derler ya.. Dört Gözle Bekliyoruz..# :D

Arkadaslar sizden birsey rica etsem mumkunmu acaba mumkunse cok sevinirim. Ben rapidden dosya indremiyorum bagli oldugum modem yakinimda degil onun icin rapidden birsey indirdigimde bir daha indirmek icin reset atamiyorum.. bu sitede upload yapip paylasima sunarsaniz cok sevinirim..Cunku bunda bekleme gibi bir durum yok rapid gibi . Simdiden tesekkurler....

Þimdi paylaþým yaparken daha köklü siteler olmasýna özen gösteriyorum kendi adýma. Nedenine gelirsek; sonradan silinme link deðiþtirme yada sitenin tamamen kapatýlmasý gibi sorunlarý yok. Çok fazla upload sitesi var ve bir çoðuda bitmeye yüz tutmuþ..

Arkadaþlar Cüneyt Arkýn ýn bi filmi vardý eski ama baya eski.. Bu film yasaklandý Türkiye de.. Yani piyasada yok. Ama arþiv de ya da dek gelirse bi yerde bulursanýz sevinirim. Konusu Ülkücülükle ilgili. Adý da aklýmda kaldýðý kadar Güllerin solduðu yer mi öyle birþeylerdi. Eðer bulabilirseniz tabiki. Sevinirim..

Gülün Bittiği yer filmin adı.

buda beyazperde linki

Please register to see this content.

İnşallah bulurum da gönderebilirim. Bu arada film 12 eylül olaylarından bahsediyor. Birebir ülkücülerden bahsetmiyor sanırım

Bu arada filmin VCDsi hepsiburada da 5,75e satılıyor. Bilgine..

Fearless/Korkusuz

fearless_150.jpg

Korkusuz, efsanevi dövüþ sanatý ustasý Yuanjia'nýn yaþamýný konu alýyor. Babasýnýn bir dövüþ sýrasýnda herkesin önünde yenilmesinden büyük bir utanç duyan küçük Yuanjia, dövüþ konusunda olabileceðinin en iyisi olmaya karar verir. Fakat, hayatta her þeyden çok sevdiði ailesi, intikam için gerçekleþtirilen bir saldýrý sonucunda öldürülünce, Yuanjia kaçar. Tüm umudunu kaybettiði anda, büyük anne Sun ve onun kör torunu, onu bulurlar ve yeþillikler içindeki köylerine ******ürürler. Bu insanlarýn nazikliði ve cömertliði sayesinde Yuanjia, kendisi için yeni bir yaþam tarzý bulur ve gerçekten uðrunda dövüþülecek kadar deðerli bir þey keþfeder. Zamaný geldiðinde, dövüþ dünyasýna muhteþem bir dönüþ yapacak ve adýný tarihe yazdýracaktýr.

Vizyon: 4 Aðustos 2006

Yonetmen: Ronny Yu

Oyuncular: Jet Li

Jon T. Benn

Collin Chou

Tur: Aksiyon - Dram

Yapim: Hong Kong, ABD 2006

Sure: 105 dak.

Bunu update yaparsaniz ama rapid degilde baska bir upload sitesine :) yada hizli bir torrent dosyasi varsa onu koyarsaniz cok sevinirim.Cokmu sey mi istedim acaba :)

Da Vinci cede ve lucky number slevin için türkçe dublaj mý istiyorsunuz yoksa

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=2838&hl=vinci

Burada ilk baþta ve sonuncu güzel okuduðum yorumlara göre. Diðeride EXTENDED versiyonu sinema da gösterilmeyen dvdde olan fazla kýsýmlar var içinde..

Ayrýca Lucky Number Slevin için de

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=2793&hl=Lucky+Number+Slevin

ingilizce orjinal olarak bulabilirsiniz..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...