Jump to content

Modifiye Xp Avea Jet Sorunu

xcoll
 Share

Recommended Posts

Konunun yeri tam buurasimi bilemmeeddim ama gecen gun burdan bir xp indirdim kuurdum hersey iyi. Ama bunu kurduktan sonra aavea jet bilgisayar tanimiyor. Eskiden normal kullanabiliyordum. Acaba modifili diye icinden. Biseymi silinmis. Xp sp3 hangi xp oldugunu simdi hattirlamiyorum ama belki yarddimci olur masa ustundeki duvar kagitlarinin ismi pcaricixp vin8 v1 yaziyor....

Edited by xcoll

Konunun yeri tam buurasimi bilemmeeddim ama gecen gun burdan bir xp indirdim kuurdum hersey iyi. Ama bunu kurduktan sonra aavea jet bilgisayar tanimiyor. Eskiden normal kullanabiliyordum. Acaba modifili diye icinden. Biseymi silinmis. Xp sp3 hangi xp oldugunu simdi hattirlamiyorum ama belki yarddimci olur masa ustundeki duvar kagitlarinin ismi pcaricixp vin8 v1 yaziyor....

bu sistemi indirip kurup birde öyle denemeni tavsiye ederim:

http://www.tnctr.com/topic/245635-windows-xp-pro-sp3-tr-mart-2014-guncel/

Edited by RoyalCrown_SeRCaN

Modifiye Edilmiş İşletim Sistemlerinin Coğunda Bu sorunları Yaşadım Orjinal Windows Kurmanızı Tavsiye Ederim.

acaba eksik olan ne modifiye edilenin üzerine o yukleyim.

sorunu çözeyim orjinal windows çok sade bunlar daha iyi gıbı ama bundada bu sorun var jet modemın kurulumunu ne engellıyor olabılır.

bunu bulmamım bı yolu yokmu..

modıfıye edılende buyuk ıhtımalle kaldırılmıştır o bende onubulup yukleyınxce sorun çözulur.

Başlat çalıştır services.msc hizmetler bölümüne girip tak çalıştır - kablolu - kablosuz ağ birimleri kapalı ise algılamayabilir bazen modify sistemlerde bu özellikler kapalı gelebiliyor bir bakın ayarlarına.Orjinal msdn sistem kurmanız daha iyi olacaktır kolay gelsin. :)

n5ZkeLE.jpg

arkadaşlar sorunu çöztum belkı  başkasının işine yarar diye buraya yazayım.

net fremework kurdum avea jet çalıştı...

arkadaşlar sorunu çöztum belkı  başkasının işine yarar diye buraya yazayım.

net fremework kurdum avea jet çalıştı...