Jump to content

Her Bahar Ayı Aşık Olmak Zorunda Mıyım ?

cracking
 Share

Recommended Posts

her bahar ayı aşık olmak zorunda mıyım ? Yardım edin lütfen...

Merhablar arkadaşlar direk konuya gireyim her bahar ayı olduğu gibi bu bahar ayıda bir kıza aşık oldum biggrin.gif ama değişik bişey bu seferki üniversite üçüncü sınıfa gidiyorum 3 yıldır aynı sınıfta olduğum kıza önceden hiç bu kadar ilgi duymadığım halde aşık oldum birden kızla sınıfta sürekli göz göze geliyoruz hatta bi ara arkadaşları ile konuşup bakıp güldüler ama anlamadım ben sürekli bakıyorum diyemi anlamadım hatta facede arka plana şu resmi ekledi gFUQtqc.jpg acaba bi mesaj mı vermek istiyor gör beni diye yoksa vazgeç mi diyor anlamadım gitti yorumlarınıza ihtiyacım var şimdiden saolun ...

Edited by cracking

Kız sana kapılmış galiba. :) Git konuş ölmezsin.

şimdi facesine eklediğim resme bakınca iki anlam çıkarıyorum. Ya bakma vazgeç.   yada ben baktım sen anlamadın hangisi acaba 

şimdi aynı sınıfta olduğum için 3 yıldır yüz yüze bakıyoruz her ne kadar samimi olmasakta ondan korkuyorum

Edited by cracking

Mesele karşı safları yıkmak değil mesele esir düşmemek .

Bayanlar erkeklerden daha isteklidir o yuzden git konuş zaten üstüne atlamazsa kız anaormaldir.

casper, mümkünse sen hiç öğüt verme gençlere yaaa :D  bu kadar fitne fesat bi tespit hayatımda görmedim :D

Hayat tecrübeleri gösteriyor ki hiç söylememek geri çevrilmekten daha kötü bir durum. Yaşadığın hadise yakın çevremde oldu. İlk başlarda çok güzel bir emekle kurulmuş bir sevgi bağı vardı. Sonunu boş ver ama önemli olan kendini tam anlamıyla ifade ede bilmendir. Eğer kızı elde ettikten bir kaç ay sonra hevesin kaçacaksa boş ver hiç bulaşma ama bendeki hisler sonuna kadar diyorsan gidip konuşmadan önce önce kızı tanımanı tavsiye ederim. Bazen yıllar sonra baba oğlunu, kız anasını tanımadığını fark eder. Biz bile bazen dost dediklerimizi yeri gelince tanınmaz bir sıfatta görebiliyorsak, ki sen daha temkinli ve de kararlı olmalısın. Sonuçta karşı cins bu... Erkek de olsa kız da olsa aşk her durumda kusurları siler ve tuzlu olanı tatlı gösterir. Biraz beklemeni tavsiye eder ancak uzatmaman gerektiğini de hatırlatırım. Önce kızı başka yerlerden tanımaya çalış. Resme büyük çerçeveden bak ki sonra detaylar bütün resmi mahvetmesin. İlişkilerin çoğu karşılıklı saygı üzerine kurulur ve çoğu da ''artık seni tanıyamıyorum'' ve ''beni hiç anlamıyorsun'' sözleriyle biter.

Dürüst olmak gerekirse işin kolay değil. Emek vermen ve sabırlı olaman gerekiyor.

Evet benim tavsiyem bu... 

Gerisi sende, şimdiden başarılar dilerim...

Hayat tecrübeleri gösteriyor ki hiç söylememek geri çevrilmekten daha kötü bir durum. Yaşadığın hadise yakın çevremde oldu. İlk başlarda çok güzel bir emekle kurulmuş bir sevgi bağı vardı. Sonunu boş ver ama önemli olan kendini tam anlamıyla ifade ede bilmendir. Eğer kızı elde ettikten bir kaç ay sonra hevesin kaçacaksa boş ver hiç bulaşma ama bendeki hisler sonuna kadar diyorsan gidip konuşmadan önce önce kızı tanımanı tavsiye ederim. Bazen yıllar sonra baba oğlunu, kız anasını tanımadığını fark eder. Biz bile bazen dost dediklerimizi yeri gelince tanınmaz bir sıfatta görebiliyorsak, ki sen daha temkinli ve de kararlı olmalısın. Sonuçta karşı cins bu... Erkek de olsa kız da olsa aşk her durumda kusurları siler ve tuzlu olanı tatlı gösterir. Biraz beklemeni tavsiye eder ancak uzatmaman gerektiğini de hatırlatırım. Önce kızı başka yerlerden tanımaya çalış. Resme büyük çerçeveden bak ki sonra detaylar bütün resmi mahvetmesin. İlişkilerin çoğu karşılıklı saygı üzerine kurulur ve çoğu da ''artık seni tanıyamıyorum'' ve ''beni hiç anlamıyorsun'' sözleriyle biter.

Dürüst olmak gerekirse işin kolay değil. Emek vermen ve sabırlı olaman gerekiyor.

Evet benim tavsiyem bu... 

Gerisi sende, şimdiden başarılar dilerim...

Anlaşılan çok yorulmuşsun. Ben çocukluk aşkıyla evlenmiş biriyim. O zamanlar 12-13 yaşlarındaydık, koptuk ve yıllar sonra tekrar karşılaştık korkularımızı, yasaklarımızı, geçmişimizi bir kenara bıraktık her şeye yeniden başladık.Herkesin hayatında ilkler ve sonlar vardır. İlk olmak ne kadar önemliyse son olmak ta o kadar önemlidir. Ertesi günü adını bile hatırlamadıklarım oldu, kimisi çok mutlu etti kimisi çok üzdü. AŞK yaşanması gereken bir duygudur. Yaşarsın ve biter, önemli olan yaşadığın yaşattığın sevgidir. Kazandığın saygı ve sevgi karşılıklı olduğunda aşkın sevgisi çok uzun soluklu bir mutluluk olarak sana döner. Aşık olmak güzeldir be, tabii birde yaşayabilirsen....