Jump to content

Windows 8.1 Update 1 Türkçe (Orj Msdn Iso)

istanbul82
 Share

Recommended Posts

• Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fazla mesaj yazan biri olmadığımı profilimden görünüyor bu yüzden biraz utandım doğrusu ama bir bakıma www.tnctr.com sitesini tanıdığım için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

Paylaşım yapan bütün arkadaşlarıma  sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Yılmadan,usanmadan bütün zorluklara rağmen paylaşımcı ruhunu asla kaybetmediniz

ben windows 8.1 update 1 pro x86 ya medya senter ekleyerek kendi ojinal keyimi kullanarak,yeni bir iso oluşturmak istiyorum  kendim kullanacağım deneme ve öğrenmek istiyorum bana yardımcı olacak bağlantı verebilirmisiniz :db:

ben windows 8.1 update 1 pro x86 ya medya senter ekleyerek kendi ojinal keyimi kullanarak,yeni bir iso oluşturmak istiyorum  kendim kullanacağım deneme ve öğrenmek istiyorum bana yardımcı olacak bağlantı verebilirmisiniz :db:

Selam

İstediğiniz doğrultudaki işlem için,  sanırım aşağıdaki sayfa size yardımcı olacaktır..

Kolay gelsin..

http://yazilimdevi.com/yazilimdevi/Makaleler-1262-windows-8-unattended-installation-katilimsiz-kurulum.aspx

Arkadaşlar pro vl sürümler çoğu servardan kaldırılmış bilginiz olsun.

Benim mega.co sitesindeki hesabıma yüklediğim duruyor..

Her ihtimale karşı kendi siteme bu Pro VL sürümünü yükleyeyim bakalım benden başka kim silecek? :)

Standart sürüm şimdi verecez bunun prosu yokmu vs. diye elli bin yorum yicez...

Selam

Dahası da var @Devrişim.. 32 veya 64-Bit sürümlerini isteyeceklerdir.. :)

Aslında Pro Plus en doğru olanıdır... Yani kurarken hangilerini kullanıyorsanız onu seçerek kurmak veya gerektiğinde ileride diğerlerinden de mevcut Office'ye eklemek bence en doğru olanıdır..

Mesela ben Microsoft Access kullanıyorum ama bu Standart sürümde maalesef yok. Bu nedenle benim tercihim her zaman Pro Plus sürümleridir..

Saygılar..

Bunlar VL zaten ayrıca bu sitede de var http://www.tnctr.com/topic/140799-microsoft-office-2003-2007-2010-2013-extra/page-17 neyi beklediğinizi anlamış değilim.

VL Sürümleri ve Standart Sürümleri ve Diger Araçları Daha Önce Yüklemiştik :) Office Konusundada Görebilirsiniz Bunları

http://turbobit.net/download/folder/1572308

Haklıymışsınız benim kafam artık dosya yüklemekten malafoş olmuş.Saygılar.

TR Pro 64 VL sürümü işlemciyi en ufak işlemde %90'lara çıkarıyordu. Tekrardan format attıp mutiple 64 sürümünü yükledim problem yok...

Pro 64 VL temiz mi ? problem yaşayan başkası varmı ? uyuzluğu banamı yapıyor.

Edited by CoolManiaC

TR Pro 64 VL sürümü işlemciyi en ufak işlemde %90'lara çıkarıyordu. Tekrardan format attıp mutiple 64 sürümünü yükledim problem yok...

pro 64 vl kurdum ben şu an sıkıntı yok işlemci gücü boşta iken kilitlenme donma olmuyor

Valla arkadaşım içime bir şüphe düşürdün

Bu konuda başka sorun yaşayan varmı lütfen bilgilendirme yaparsanız çok iyi olur

SW_DVD9_Win_Pro_8.1_64BIT_Turkish_-2_MLF_X19-50566.ISO sürümü orjinal mi yoksa güncellemeler sonradan mı eklenmiş

Nedendir bilinmez ama en çok aranan Windows 8.1 Update 1 VL pro sürümde bu problemler boy göstermeye başladı(Yoksa bazı kendini bilmezler bu uyanıklıktan faydalanmak mı istedi)

Ben daha önce Windows 8.1 with Update (Multiple Editions) indirip pro key ile sistemi yükledim şu anda bu sistemi kullanıyorum herşey normal

SW_DVD9_Win_Pro_8.1_64BIT_Turkish_-2_MLF_X19-50566.ISO sürümünden şüphesi olan arkadaşlarımız varsa benim yaptığım gibi Windows 8.1 with Update (Multiple Editions) indirip pro key girerek kullansınlar hiç olmazsa benim gibi şüpheden kurtulurlar:)