Jump to content

Nero'da Problem- Win 7 Için Nero Önerisi ?

venom3535
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben Windows 7 kullanıyorum. Bundan önce Win Xp kullanıyor idim. Xp'de Nero 7' diye bir sürüm kullanıyordum gayet iyiydi. Kalıp dosyaları yazdırabiliyor, Nero express ile basitçene işlemlerimi yapabiliyordum.

Windows 7 'ye geçince bu sürümü kullanamadım. Çünkü uyumsuz

- Nero 10- 12-14 Sürümlerinin bir çoğunu denememe rağmen , Sağlam bir disk yapabilmiş değilim. Şu ana kadar boşu boşuna 7 tane DVD harcadım.

Bana Windows 7'de kullanabileceğim, Nero Express versiyonuna sahip Full sağlam bir nero linki atabilir misiniz ? ( iso kalıp da yazdırabilen )

- Bu arada şu ana kadar 2,30 Gb'a yakın nero sürümü denemişim Crackli - Cracksiz ama hiç biri başarılı olmadı

Eski kullandığım ve şimdi aradığım sürüm bu şekilde gözüküyordu

startfenster%20daten_eng_18646923.png

Edited by venom3535

teşekkür ederim ama Nero microyu denedim ve ondan da sonuç alamamıştım.

ashampoo burning studio 13 veya 14 dene 100% çözüm fakat neronun sorunu win7 ile alakalı değildir win 7 de - Nero 10- 12-14 kesinlikle çalışıyor sende tahminimce başka şekilde bir sorun olabilir

teşekkür ederim ama Nero microyu denedim ve ondan da sonuç alamamıştım.

Selam

Ben Nero 10.5 sürümünü çıktıktan bu yana Win7'de sorunsuz kullanmaktayım. CD veya DVD'lerinizi düşük hızda yazdırırsanız sonuca ulaşmamanız neredeyse imkânsız.. Elbette DVD-ROM'un sağlam olaması kaydı ile.. Bana kalırsa siz önce DVD-ROM'unuzun optik kafasını temizledikten sonra yazdırma işlemi yapın..

Özelinize sitemdeki Nero 10.5 sürümünün linkini yazacağım. Umarım size yardımcı olur..

Kolay gelsin..

Selamlar,

Ben Nero kullanmayalı 5-6 sene oluyor.
Ashampoo'nun 8. sürümü portable olarak elimin altında.
(Bu arada 14. sürüm çıktı, ama 8. sürüm sorunsuz, tek kelimeyle şahane)
Kurulum gerekmiyor, USB ye at oradan istediğin sistemde çalıştır, çalışıyor.
Nero ile yapabileceğinin fazlası var.
Sistemi yormaz, Türkçedir.
Seriali sadece ilk kez çalıştırırken sorar, seriali gir bir daha serialde sormaz. Serial içinde var.
Güncelleme yapayım cart curt yapayım demez. Çöpsüz üzüm.
Al bir dene çok memnun kalırsın. Bir Daha Nero kullanmazsın.

Not: Zipli dosyayı istediğin yere C: ye D: ye USB ye çıkar, Burning Studio 8.exe dosyasını çalıştır.
İlk çalıştırmada serial soracak klasörde serial var kopyala yapıştır de bir daha sormaz.
Bu şekilde istediğin yerde kullanabilirsin.

Yandex e yükledim ama ne kadar orada tutabilirim bilmiyorum.

http://yadi.sk/d/qZhwgVGONkcqd

ashampoo burning studio 13 veya 14 dene 100% çözüm fakat neronun sorunu win7 ile alakalı değildir win 7 de - Nero 10- 12-14 kesinlikle çalışıyor sende tahminimce başka şekilde bir sorun olabilir

Yok Proğramların birinde 100-*100 disk tamamlandığında kayıt dosyası atarken hata veriyor diğerinde 100-2 'de kayıt dosyası atılıyor diyor . DVD rom bozulacaktı 30 dk bekledim hala 100-*2'de DVD'de çiçek resmi çıktı :D

Selamlar,

Ben Nero kullanmayalı 5-6 sene oluyor.
Ashampoo'nun 8. sürümü portable olarak elimin altında.
(Bu arada 14. sürüm çıktı, ama 8. sürüm sorunsuz, tek kelimeyle şahane)
Kurulum gerekmiyor, USB ye at oradan istediğin sistemde çalıştır, çalışıyor.
Nero ile yapabileceğinin fazlası var.
Sistemi yormaz, Türkçedir.
Seriali sadece ilk kez çalıştırırken sorar, seriali gir bir daha serialde sormaz. Serial içinde var.
Güncelleme yapayım cart curt yapayım demez. Çöpsüz üzüm.
Al bir dene çok memnun kalırsın. Bir Daha Nero kullanmazsın.

Not: Zipli dosyayı istediğin yere C: ye D: ye USB ye çıkar, Burning Studio 8.exe dosyasını çalıştır.
İlk çalıştırmada serial soracak klasörde serial var kopyala yapıştır de bir daha sormaz.
Bu şekilde istediğin yerde kullanabilirsin.

Yandex e yükledim ama ne kadar orada tutabilirim bilmiyorum.

http://yadi.sk/d/qZhwgVGONkcqd

Teşekkür ederim indirip bir de onu denerim.

Arkadaşlar Teşekkür ederim . Bay_KG  Arkadaşışımızın gönderdiği Nero çalıştı bu arada  gönderdiğiniz Ashampoo Burning studiolardan birini de kurdum o daçlıştı :D Sorun çözüldü yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.

Maalesef, NERO 7 Windows 7'de bende yüklediğimde hata verdi .(proğramıaçınca Windows sürümünüz desteklenmiyor dedi. ) DVD yazdırma ekranı da gelmiyordu. Windows sürmünüz ileuyumsuzdur diye. Sonrasında ise, Kaldırılmadı vs. bir ton iş çıkarttı ama sorunları hallettim.

Edited by venom3535

Benim linkini verdiğim Ashampoo Burning Studio 8

Kurulum gerktirmeyen bir programdır.
Hatta Live Sistemlerde bile çalışır,
USB belleğine kopyala istediğin bilgisayara USB belleğini tak ve buradan çalıştır.
Sistemde atık bırakmaz, sistemi yormaz, daha ne olsun.
Nero nun yaptığı işlerin hepsini daha layıkıyla yapar.

Veri CD, Veri DVD, Veri Bluray,
MP3 veya AUDIO CD,
VideoCD, VideoDVD,
İmage (ISO, Bin/Cue, Ashdisc),
CD veya DVD sil (RW için)
Kapak Baskısı
Ne ararsan var

Ashampoonun 2014 sürümleri elbette daha iyidir,
ama 150 MB üzerinde olduğu kurulum gerektirdiği ve taşımaya uygun olmadığı aşikar.

Bunun zipli hali 38 MB, açılmış hali 68 MB

Herkese selamlar.

nero 7 yi windows 7 ve 8 de kullanabilirsin ben kullanıyorum sorun yok küçük bir ayar yapıyorsun hepsi okadar

nero setup programına sağ tıklayıp özellikleri sec

sonra menüden uyumluluk kısmını sec ve uyumluluk modunda windows vistayı sec aşağıda ayarlarda yönetici olarak çalıştırı sec ve uygula de

sonra programı kur hepsi bukadar kolay ben kendim nero 7 kullanıyorum

• Editor

Arkadaşlar Teşekkür ederim . Bay_KG  Arkadaşışımızın gönderdiği Nero çalıştı bu arada  gönderdiğiniz Ashampoo Burning studiolardan birini de kurdum o daçlıştı :D Sorun çözüldü yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.

Maalesef, NERO 7 Windows 7'de bende yüklediğimde hata verdi .(proğramıaçınca Windows sürümünüz desteklenmiyor dedi. ) DVD yazdırma ekranı da gelmiyordu. Windows sürmünüz ileuyumsuzdur diye. Sonrasında ise, Kaldırılmadı vs. bir ton iş çıkarttı ama sorunları hallettim.

bir lite ashampoo da ben vereyim.kurulu olanı kaldırdıktan sonra kurunuz :)

http://turbobit.net/yt6rm99wcdim.html