Jump to content

Driver Pack Solution Ekran Kayık

axionur
 Share

Recommended Posts

S.a arkadaşlar aranızda yeniyim Driver Pack Solution 13 final sürümü indirdim kurdum fakat ekran kayık bir şekilde çıkıyor. sorun nedir anlıyamadım. flashbellekle başka bilgisayara attım sorunsuz çalışıyor. framework ve java pogramlarını sildim sorun devam ediyor. YARDIMCI OLABİLECEK OLAN VARMI ?

- işletim sistemi: Win 7 Home Basic

- Ürün: ACER 5560G ASPİRE 

lYEMMl.png

glX7N2.png

Internet Explorer kullanırken benzeri sıkıntılar yaşıyormusun? Bildiğim kadarıyla html tabanlı bir program.

hayır explorer,chrome, yandex, mozilla hiç birinde sorun yok.

yeni bir kullanıcı hesabı açıp orda denermısın

XWXn3R.pngYeni Hesaplada sorun aynı. İşletim sistemim satın aldığımda gelmiş olan ACER in editlediği home basic'ten kaynaklanıyor olabilirmi?

• 3 hafta sonra ...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By qxqx
      Wise Program Uninstaller v3.0.3.251 Türkçe Multilingual

Wise Program Uninstaller v3.0.3.251 Türkçe Multilingual
      Wise Program Uninstaller güvenli kaldırma özelliğiyle programları bilgisayarınızdan kaldırabilen ücretsiz bir yazılımdır. Kaldırma işleminin yanında Office, Adobe gibi yazılımları onarma özelliğine de sahip program inatçı ve sorunlu yüklemeleri de zorlu kaldırma özelliğiyle öne çıkıyor.
      Yazılım, yükleme sonucu oluşan program kalıntılarını temizleme, program arama ve Windows 8 desteği gibi gelişmiş ve kapsamlı özelliklere de sahip.
      HomePage:
      WiseCleaner.com
      Wise Program Uninstaller v3.0.3.251 TEAM-Full.exe (8.09 MB)
    • By StoneKing
      Yaklaşık 1 haftadır telefonumdaki instagram uygulamasından kendi hesabıma veya diğer hesaplara giriş yapmaya çalışırken
      "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu."
      hatası alıyorum.
      Uygulamayı 1 haftada en az 50 defa indir-sil işlemi yaptım.
      Farklı bir appstore hesabıyla indirip giriş yapmayı denedim.
      Uygulama üzerinden yeni hesap açmaya çalışırken de "Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır:..." uyarısı geliyor.
      Farklı Wi-Fii'ler üzerinden giriş yapmayı denedim ve sonuç yine aynı. 
      Bilgisayardan ve telefondaki normal tarayıcılardan giriş sağlanıyor fakat uygulamadaki hata bir türlü değişmiyor. Bu konuda başka çözüm yolları olan arkadaşların cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum. 
      iOs 11.2.6
    • By ardaduru
      Bir Windows 10 PE 'ye istediğim birkaç programı yüklemek istiyorum.
      Acronis, AOMEI Partition, Minitool Partition, Password Recovery, Office 20XX, Team Viewer  gibi.
      Böylece partition düzenlemek, dosya kurtarmak, imaj yüklemek gibi işlemleri bir tek flash ile yapabilmeliyim.
      Bilen varsa tarif etmesini (bir amatöre göre) rica ediyorum.
      Teşekkürler
    • By Partizan
      Merhaba arkadaşlar.
      Amatör olarak kendi çapımda fotoğraf arşivi yapıyorum. Elimde yaklaşık 17000 tane fotoğraf var. Vaktim oldukça arşivime yeni fotoğraflar ekliyorum. 
      İnstagram ve Facebook için Google Web Store'da bulunan eklentileri kullanıyorum. (Linkleri alta ekledim.)
      İnstagram için Google Chrome Eklentisi İmage Downloader (İnstagram Downloader)
      Facebook için Google Chrome Eklentisi DownAlbum (DownAlbum)
      Son günlerde Deviantart'taki fotoğraflar aklıma takıldı.Kaliteli ve hoş fotoğraflar olunca insanın aklına takılmıyor değil.  Arşivime eklemek istiyorum fakat tek tek kaydetmek uzun ve eziyet oluyor. En ufak dediğim albümde minimum 70-80 adet fotoğraf olunca işin içinden çıkılmıyor. Deviantart üzerinden toplu olarak fotoğraf indirmem için tavsiye edebileceğiniz bir uygulama, program veya bir yöntem var mıdır?

Denediğim Yöntemler;
      1) Google Chrome Eklentisi İmage Downloader'i denedim fakat olumsuz.
      2) Google Chrome Eklentisi DownAlbum'u denedim fakat olumsuz. (Daha doğrusu Google Chrome Web Store'daki bütün eklentileri denedim sonuç olumsuz.)
      3) Web sayfasını CTRL+S yaparak farklı kaydettim ama sayfaki bütün fotoğrafları indirdiği için işin içinden çıkılmaz hale geliyor.
      4) İnternet Download Manager'i kullanarak linkteki fotoğrafları filtreledim ama kalite ve boyut olarak çok bozuluyor ve karışıyor.
      5) Jdownloader'i denedim. Link yakalayıcısı aktif olarak çalışıyor ama bir sayfada 20 fotoğraf varsa 10 tanesini buluyor gerisini bulamıyor. 10 adet fotoğrafı bulması da yaklaşık 40-45 dakikayı buluyor.
       6) Google'da arama yaptığımda karşıma çıkan programları denedim yine bir sonuç alamadım. (MultiImageDownloader, Bulk İmage Downloader vb)
      GÜNCELLEME 23/03/2017 00:11 Teleport PRO denendi fakat resim boyutları çok küçük iniyor, olumsuz...
      Tabikide armut piş ağzıma düş kafasında değilim. İnternet üzerinden araştırıyorum ve aklıma yatanları deniyorum fakat olumlu bir sonuç alamadım. Şu yöntemi deneyebilirsin şu eklentiyi kullanabilirsin yada şu programla işini halledebilirsin demenizi bekliyorum... 
      Herkese şimdiden teşekkür ederim... 
    • By saybatli
      ITDBOX v2.0 - AIO Program Platformu

Programın Ana Özellikleri :
      - Tema Desteği
      - 4 farklı kategori (Normal Kurulumlar,Katılımsız Kurulumlar,Araçlar ve Portable Programlar)
      - Favori belirleme
      - Sürükle bırak ile program ekleme
      - Düzenleme modunu açıp kapama
      - İşlemler bittikten sonra yeniden başlatma vs. gibi şeyleri seçme
      - Driver Pack için ayrı bir link
      v1.5 Değişiklikler :
      - Uygulamalara simge eklendi
      - Her bölüm için ayrı kategoriler eklendi
      - Program adı ve açıklaması düzenlenebilir hale getirildi.
      - Dosya uzantıları gizlendi.
      - Daha seri çalışması için değişiklikler yapıldı.
      v2.0 Değişikliler :
      - Programın daha hızlı açılması için iyileştirme yapıldı.
      - Tema sorunu düzeltildi.
      - Bir kaç iyileştirme yapıldı. 
      İstek ve görüşleriniz önemlidir.
      Görseller :

İndirme Linki :
      http://s9.dosya.tc/server2/gm3p98/ITDBOXv2.zip.html
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...