Jump to content

Driver Pack Solution Ekran Kayık

axionur
 Share

Recommended Posts

S.a arkadaşlar aranızda yeniyim Driver Pack Solution 13 final sürümü indirdim kurdum fakat ekran kayık bir şekilde çıkıyor. sorun nedir anlıyamadım. flashbellekle başka bilgisayara attım sorunsuz çalışıyor. framework ve java pogramlarını sildim sorun devam ediyor. YARDIMCI OLABİLECEK OLAN VARMI ?

- işletim sistemi: Win 7 Home Basic

- Ürün: ACER 5560G ASPİRE 

lYEMMl.png

glX7N2.png

Internet Explorer kullanırken benzeri sıkıntılar yaşıyormusun? Bildiğim kadarıyla html tabanlı bir program.

hayır explorer,chrome, yandex, mozilla hiç birinde sorun yok.

yeni bir kullanıcı hesabı açıp orda denermısın

XWXn3R.pngYeni Hesaplada sorun aynı. İşletim sistemim satın aldığımda gelmiş olan ACER in editlediği home basic'ten kaynaklanıyor olabilirmi?

• 3 hafta sonra ...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By _2024_
      TFT Kilit Açma Araçları 2024 v4.4.2.1 | Ücretsiz eksiksiz bir Android, iOS kilit açma programı.

TFT Kilit Açma Araçları programı: kapsamlı Android ve iOS cihaz kilit açma araçları.
      TFT Kilit Açma Araçları, Android, iOS cihazlarının kilidini açmak için kullanımı kolay ve güçlü bir programdır. Kullanıcıların FRP'yi (Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Koruması) atlamasına, önyükleyicinin kilidini açmasına, FRP'yi sıfırlamasına, ekran şifresini sıfırlamasına, parmak izini silmesine, verileri biçimlendirmesine ve daha pek çok şeye olanak tanır. Program, farklı markalardan çok çeşitli Android, iOS cihazlarını destekler. Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi, Qualcomm, MTK, Unisoc, Apple iPhone ve Spreadtrum SPD gibi.
      TFT Kilit Açma Araçlarının başlıca özellikleri:
      FRP'yi Atla (Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Koruması): Bir Google hesabı kullanmadan Android cihazınızda FRP'yi kaldırın.
      Bootloader'ın kilidini açın: Daha fazla özelleştirmeyi etkinleştirmek için Android cihazınızın bootloader'ının kilidini açın.
      FRP'yi Sıfırla: Android cihazınızda FRP'yi sıfırlayın.
      İOS Apple iPhone'un kilidini açın
      Ekran Şifresini Sıfırla: Android cihazınızdaki kilit ekranı şifresini kaldırın.
      Parmak İzini Sil: Android cihazınızda kayıtlı parmak izini silin.
      verileri biçimlendir: Android, iOS Apple iPhone cihazınızdaki tüm verileri temizleyin.
      Çok çeşitli Android iOS Apple iPhone cihazlarını destekler: TFT Kilit Açma Araçları, farklı markalardan çok çeşitli Android cihazlarını destekler.
      not:
      TFT Kilit Açma Araçları'nın ücretsiz sürümü sınırlı işlevselliğe sahiptir. Tüm işlevlerin kilidini açmak için tam sürümü satın almalısınız.
      TFT Kilit Açma Araçlarını kullanmak, Android veya iOS cihazınızda veri kaybına neden olabilir. Lütfen kullanmadan önce verilerinizi yedekleyin.
      Önyükleyicinin kilidinin açılması, cihazınızın garantisini geçersiz kılabilir.
      TFT Kilit Açma Araçları, Android, iOS cihazlarının kilidini açmak için kullanımı kolay ve güçlü bir programdır. Program çok çeşitli Android cihazları destekler ve birçok işlevselliğe sahiptir. Sorun yaşamamak için lütfen programı kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyunuz.
      Özellik:
      Kilit Açma ve Sıfırlama
      FRP Baypas (Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Koruması): Oturum açma kimlik bilgilerine ihtiyaç duymadan Google'ın Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Korumasını atlayın.
      Bootloader'ın Kilidini Aç: Özel ROM'ları köklendirmek ve yüklemek için cihazın bootloader'ının kilidini açın.
      Ekran Kilidi Kaldırma: PIN, desen veya parmak izi ekran kilitlerini kaldırın.
      FRP Sıfırlama: Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Koruması durumunu sıfırlayın.
      Diğer sıfırlamalar: FRP UART eMMC, FRP UART UFS, FRP UART İndirme Modu gibi çeşitli sıfırlama türlerini gerçekleştirin.
      Onarım ve Kurtarma
      Yanıp Sönüyor (Okuma ve Yazma): Stok bellenimini flaşlayın veya cihazdan bellenim verilerini okuyun.
      IMEI Onarımı: Bozuk veya geçersiz IMEI numaralarını onarın.
      Sertifika Yazma: Cihaza güvenlik sertifikaları yazın.
      Çeşitli Onarımlar: Wi-Fi MAC, S/N, ülke kodu, Bluetooth adresi ile ilgili sorunları onarın.
      OPPO Kimliğinin Kaldırılması: OPPO Kimliğini cihazlardan kaldırın.
      Uyumluluk
      Çoklu Üreticiler: Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, Nokia, Lenovo, Vivo, Tecno ve daha fazlası gibi büyük markaları destekler.
      Çoklu Yonga Setleri: Qualcomm, MTK (MediaTek), Spreadtrum ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli yonga setleriyle çalışır.

Ekran görüntüsü

TFT Unlock Tools 2024 v4.4.2.1 | Complete Android, iOS unlocking program for free.
      TFT Unlock Tools program: comprehensive Android and iOS device unlocking tools.
      TFT Unlock Tools is an easy-to-use and powerful program for unlocking Android, iOS devices. It allows users to bypass FRP (Factory Reset Protection), unlock bootloader, reset FRP, reset screen password, delete fingerprint, format data and many more. The program supports a wide range of Android, iOS devices from different brands. Such as Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi, Qualcomm, MTK, Unisoc, Apple iPhone and Spreadtrum SPD.
      Main features of TFT Unlock Tools:
      Bypass FRP (Factory Reset Protection): Remove FRP on your Android device without using a Google account.
      Unlock bootloader:  Unlock the bootloader of your Android device to enable further customization.
      Reset FRP:  Reset FRP on your Android device.
      Unlock iOS Apple iPhone
      Reset Screen Password:  Remove the lock screen password on your Android device.
      Delete Fingerprint:  Delete the fingerprint registered on your Android device.
      format data: Clear all data on your Android, iOS Apple iPhone device.
      Supports a wide range of Android iOS Apple iPhone devices:  TFT Unlock Tools supports a wide range of Android devices from different brands.

note:
      The free version of TFT Unlock Tools has limited functionality. You must purchase the full version to unlock all functionality.
      Using TFT Unlock Tools may cause data loss on your Android or iOS device. Please backup your data before use.
      Unlocking the bootloader may void your device's warranty.
      TFT Unlock Tools is an easy-to-use and powerful program for unlocking Android, iOS devices. The program supports a wide range of Android devices and has a lot of functionality. Please read the instructions carefully before using the program to avoid problems.
      Features:
      Unlocking and Resetting
      FRP Bypass (Factory Reset Protection):  Bypass Google's Factory Reset Protection without the need for login credentials.
      Unlock Bootloader:  Unlock the device's bootloader for rooting and installing custom ROMs.
      Screen Lock Removal:  Remove PIN, pattern, or fingerprint screen locks.
      FRP Reset:  Reset Factory Reset Protection status.
      Other resets:  Perform various types of resets, such as FRP UART eMMC, FRP UART UFS, FRP UART Download Mode.
      Repair and Recovery
      Flashing (Read & Write):  Flash stock firmware or read firmware data from the device.
      IMEI Repair:  Repair corrupted or invalid IMEI numbers.
      Certificate Writing:  Write security certificates to the device.
      Various Repairs:  Repair issues related to Wi-Fi MAC, S/N, country code, Bluetooth address.
      OPPO ID Removal:  Remove OPPO ID from devices.
      Compatibility
      Multiple Manufacturers:  Supports major brands like Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, Nokia, Lenovo, Vivo, Tecno, and more.
      Multiple Chipsets:  Works with a variety of chipsets, including Qualcomm, MTK (MediaTek), Spreadtrum, and others.
      System Requirements
      Windows 7/ 8/ 8.1/ 10 / 11 (32Bit / 64-bit – all editions)
      File Info
      Official Website : https://www.facebook.com/iqt34m
      Software Version : 2024 v4.4.2.1
       File Name : Full Setup TFTUnlock.rar
       File Size : 415.97 MB
      File Type : *.rar
      TFT Unlock Tools-2024-4.4.2.1 Fix Setup 1 exract Full Setup TFTUnlock.zip 2 open install 3 Choose uninstall TFTUnlock 4 Choose the Install button https://www.mediafire.com/file/zajhosnu61dyx4w/Full+Setup+TFTUnlock.rar/file
      or
      https://www.mirrored.to/files/I0TVZ876/TFT_Unlock_Tools_2024_v4.4.2.1.zip_links
      Software Password = TFT
      WinRar Password = TFT
      Yazılım Şifresi = TFT
      WinRAR Şifresi = TFT

• By qxqx
      Wise Program Uninstaller v3.0.3.251 Türkçe Multilingual

Wise Program Uninstaller v3.0.3.251 Türkçe Multilingual
      Wise Program Uninstaller güvenli kaldırma özelliğiyle programları bilgisayarınızdan kaldırabilen ücretsiz bir yazılımdır. Kaldırma işleminin yanında Office, Adobe gibi yazılımları onarma özelliğine de sahip program inatçı ve sorunlu yüklemeleri de zorlu kaldırma özelliğiyle öne çıkıyor.
      Yazılım, yükleme sonucu oluşan program kalıntılarını temizleme, program arama ve Windows 8 desteği gibi gelişmiş ve kapsamlı özelliklere de sahip.
      HomePage:
      WiseCleaner.com
      Wise Program Uninstaller v3.0.3.251 TEAM-Full.exe (8.09 MB)
    • By StoneKing
      Yaklaşık 1 haftadır telefonumdaki instagram uygulamasından kendi hesabıma veya diğer hesaplara giriş yapmaya çalışırken
      "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu."
      hatası alıyorum.
      Uygulamayı 1 haftada en az 50 defa indir-sil işlemi yaptım.
      Farklı bir appstore hesabıyla indirip giriş yapmayı denedim.
      Uygulama üzerinden yeni hesap açmaya çalışırken de "Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır:..." uyarısı geliyor.
      Farklı Wi-Fii'ler üzerinden giriş yapmayı denedim ve sonuç yine aynı. 
      Bilgisayardan ve telefondaki normal tarayıcılardan giriş sağlanıyor fakat uygulamadaki hata bir türlü değişmiyor. Bu konuda başka çözüm yolları olan arkadaşların cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum. 
      iOs 11.2.6
    • By ardaduru
      Bir Windows 10 PE 'ye istediğim birkaç programı yüklemek istiyorum.
      Acronis, AOMEI Partition, Minitool Partition, Password Recovery, Office 20XX, Team Viewer  gibi.
      Böylece partition düzenlemek, dosya kurtarmak, imaj yüklemek gibi işlemleri bir tek flash ile yapabilmeliyim.
      Bilen varsa tarif etmesini (bir amatöre göre) rica ediyorum.
      Teşekkürler
    • By Partizan
      Merhaba arkadaşlar.
      Amatör olarak kendi çapımda fotoğraf arşivi yapıyorum. Elimde yaklaşık 17000 tane fotoğraf var. Vaktim oldukça arşivime yeni fotoğraflar ekliyorum. 
      İnstagram ve Facebook için Google Web Store'da bulunan eklentileri kullanıyorum. (Linkleri alta ekledim.)
      İnstagram için Google Chrome Eklentisi İmage Downloader (İnstagram Downloader)
      Facebook için Google Chrome Eklentisi DownAlbum (DownAlbum)
      Son günlerde Deviantart'taki fotoğraflar aklıma takıldı.Kaliteli ve hoş fotoğraflar olunca insanın aklına takılmıyor değil.  Arşivime eklemek istiyorum fakat tek tek kaydetmek uzun ve eziyet oluyor. En ufak dediğim albümde minimum 70-80 adet fotoğraf olunca işin içinden çıkılmıyor. Deviantart üzerinden toplu olarak fotoğraf indirmem için tavsiye edebileceğiniz bir uygulama, program veya bir yöntem var mıdır?

Denediğim Yöntemler;
      1) Google Chrome Eklentisi İmage Downloader'i denedim fakat olumsuz.
      2) Google Chrome Eklentisi DownAlbum'u denedim fakat olumsuz. (Daha doğrusu Google Chrome Web Store'daki bütün eklentileri denedim sonuç olumsuz.)
      3) Web sayfasını CTRL+S yaparak farklı kaydettim ama sayfaki bütün fotoğrafları indirdiği için işin içinden çıkılmaz hale geliyor.
      4) İnternet Download Manager'i kullanarak linkteki fotoğrafları filtreledim ama kalite ve boyut olarak çok bozuluyor ve karışıyor.
      5) Jdownloader'i denedim. Link yakalayıcısı aktif olarak çalışıyor ama bir sayfada 20 fotoğraf varsa 10 tanesini buluyor gerisini bulamıyor. 10 adet fotoğrafı bulması da yaklaşık 40-45 dakikayı buluyor.
       6) Google'da arama yaptığımda karşıma çıkan programları denedim yine bir sonuç alamadım. (MultiImageDownloader, Bulk İmage Downloader vb)
      GÜNCELLEME 23/03/2017 00:11 Teleport PRO denendi fakat resim boyutları çok küçük iniyor, olumsuz...
      Tabikide armut piş ağzıma düş kafasında değilim. İnternet üzerinden araştırıyorum ve aklıma yatanları deniyorum fakat olumlu bir sonuç alamadım. Şu yöntemi deneyebilirsin şu eklentiyi kullanabilirsin yada şu programla işini halledebilirsin demenizi bekliyorum... 
      Herkese şimdiden teşekkür ederim... 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...