Jump to content

Abbyy Finereader 12 Serial Or Crack ?

Recommended Posts

Bende bulamadım kardeş şuan için crack a da serial yok galiba

çok aradım yok.. hoca pdf verdi dersle ilgili.. hep resim şeklinde koymuş sunuyu. sınavda pc serbest. sırf ctrl+f ile aratıp soruları çözemeyelim diye yapmış!

programla word e aktarmak istiyorum

Edited by MehmetErdo287du

nitro pdf bu konuda işe yaramaz. resimden pdfye çevrilmiş dosyaları worlde aktarmakta abby fine transformer + porgramı var. onu sitesinden 15 günlük deneme süresi ile indirip işini gördükten sonra programı kaldırabilirsin .zaten sözünü ettiğim programdan başka diğer programların hepsi sadece image formatında worlde çeviriyor düzenleme yapamıyorsun. Sadece abby bu işi yapıyor kesin çözüm.. kolay gelsin başarılar

10 hün önce tez hazırlayan bir arkadaşa denedim wondershare pdf editör, nitro pdf,  online olarak  deneme hepsi aynı sonucu verdi abby fine transformer anında yaptı bu işi..

Edited by bkrydn68

nitro pdf bu konuda işe yaramaz. resimden pdfye çevrilmiş dosyaları worlde aktarmakta abby fine transformer + porgramı var. onu sitesinden 15 günlük deneme süresi ile indirip işini gördükten sonra programı kaldırabilirsin .zaten sözünü ettiğim programdan başka diğer programların hepsi sadece image formatında worlde çeviriyor düzenleme yapamıyorsun. Sadece abby bu işi yapıyor kesin çözüm.. kolay gelsin başarılar

10 hün önce tez hazırlayan bir arkadaşa denedim wondershare pdf editör, nitro pdf,  online olarak  deneme hepsi aynı sonucu verdi abby fine transformer anında yaptı bu işi..

abby finereader 12 deneme anında ilk üç sayfayı çeviriyor.

Abbyy Finereader 11 neden kullanmıyorsunuz ki önemli bir sebep varmıdır

resimlerin içerisinde ayrı ayrı grafikler var. abby 11 çevirirken yanlış çeviriyor. 12 daha düzgün çeviriyor. 75 sayfa var ve düzenlemek çok zaman alır

Edited by MehmetErdo287du

Fine reader 12 için şu ilacı kullanın:

https://www.tusfiles.net/yjqz92f3jfds

Ben denedim, çalışıyor. Kurarken geri bildirimi ve güncellemeyi kapatmalısınız.

Siz bunu okuyup indirene kadar silinirse PM atın. Yarın başka bir yere yükleyeyim.

Edited by halill07

Fine reader 12 için şu ilacı kullanın:

https://www.tusfiles.net/yjqz92f3jfds

Ben denedim, çalışıyor. Kurarken geri bildirimi ve güncellemeyi kapatmalısınız.

Siz bunu okuyup indirene kadar silinirse PM atın. Yarın başka bir yere yükleyeyim.

İçerisinde bulunana Read.txt dosyası rusça onu nasıl yaptığınızı açıklasanız çok iyi olur

Kardeşim, önce Del_Lic_Serv dosyasını yönetici olarak çalıştır. Sonra FixFiles içindeki dosyaları program files içindeki ABBYY FineReader 12 klasörüne kopyala, değiştirmeyi sorunca kabul et, tıpkı oyun krekler gibi.

Ben windows 7 32 bit kullanıyorum, diğer sistemlerde işe yarar mı, bilmem, denemekten zarar gelmez. Muhtemelen işe yarar.

Ben programı kurar kurmaz krekledim. Siz trial olarak kullandıysanız belki problem çıkar, o zaman kaldırıp yeniden kurmanız gerekir.

Ayrıca Del_Lic_Serv dosyasındaki şu satırı silip dosyayı öyle çalıştırmıştım:

sc delete ABBYY.Licensing.FineReader.Professional.12.0

Siz de kendi deneyimlerinizi yazarsanız insanlar yararlanır. İlaç çok yeni çünkü.