Jump to content

Wow UD Rogue istek

0sk1

Recommended Posts

sk8er_boi abicik sölemişti forumda oyunu merak ettim elinde olan var mı ben buldum ama 10 günlük trial full olan var mı yada key falan...

:) eğer bir oyunda vakit harcamaya kararlıysan wow dan başka seçme derim. Adminlerin saygısı bile yetiyor oyunda. Karşında birisi olsun gm çağır ben bu adamın kıyafetini sevmedim desen bile adamlar sir we can not do anythink for the clothes gibi birşeyler diyorlar her zaman saygılı yaklaşıyorlar. Giderken hal hatır soruyorlar ve bunu page attıktan en geç 5 dakika içinde yapıyorlar :)

:) eğer bir oyunda vakit harcamaya kararlıysan wow dan başka seçme derim. Adminlerin saygısı bile yetiyor oyunda. Karşında birisi olsun gm çağır ben bu adamın kıyafetini sevmedim desen bile adamlar sir we can not do anythink for the clothes gibi birşeyler diyorlar her zaman saygılı yaklaşıyorlar. Giderken hal hatır soruyorlar ve bunu page attıktan en geç 5 dakika içinde yapıyorlar :)

evet adamlar iyimiş bizim TR Knıght Online da Söven Sövene :)5 DK İçinde Terbiye Kalmaz Girseniz Adam Hay Senin Dio ........ .:)o öle bayaaaaaaaaaaa uzuyor:)

WOW Avrupa (ENGB) Ahn'Qiraj Serverindeim Şimdi clktlm oyundan yatağa qiriorm ßi ßaklnaylm dedlm Oyun Mükemmel Ama KO vs qißi Oyunlardan farklı ßi ßağımlılık yaratıyor. Boş bi adamsan ceßindede paran varsa :ninja: Oyna derim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...