Jump to content

Battle Field 2

Recommended Posts

Yeter artık bunaldım Multi player oynarken 5 dk oyna atıyor oyundan bi türlü oynayamadık sorunu nedendir?

Makina Özelliklerini Yazıyorum...

P4 LGA 3.0

512 Mb ekran kartı ATI X1600

1GB Ram

bu makinanın çalıştıramayacagı oyun yok .... cansored BattleField 2 yi Multi Çalıştırmıyor :blush:

Yardım Please

• 3 hafta sonra ...

Dostum Eğer işletimsisteminden kaynaklanan bir problem yoksa ;

Oyunu temiz bir şekilde kur baştan. Crack için ve yama yapmak istersen www.gamecopyworld.com adresinden tüm crack'lerini bulabilirsin ve yamalar için de linkleri mevcut.

Oyunu düzgün bir şekilde kuduğunu varsayıyorum.

*.Aynı server da aynı C-Key kullanamaz birden fazla kullanıcı.

*.Başlat>Çalıştır'a "regedit" yaz (tırnaklar hariç)

*.Açılan kayıt defterinde şu anahtara ilerle > HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Battlefild 2\ergc bunun içinde kurulumda girdiğin CD-Key'i göreceksin üzerine çift tıkla. Ve en başına x9392 ekle yani x9392************ gibi olacak * ların yerine senin cd-keyin.

*Bu sayede cd-key'ini oyuna yama yapmazsan orjinal kabul edecek EA ve serverlara bağlandığın ekranda ki filitreler kısmının altında PUNKBUSTER var bunun işaretini kaldır ki oyun sırasında Gerçeklik testi falan yapıp oyundan atmasın seni. Tabi Girdiğin server'lar da punkbuster açık olmaması gerekli.

*.Eskien oynarken ben udIBattlefield 2 v1.00 adında bir server vardı onda oynardım. kolay gelsin. Başka sorun olursa özelden mesaj at ki mail olarak gelsin bana.

Dostum Eğer işletimsisteminden kaynaklanan bir problem yoksa ;

Oyunu temiz bir şekilde kur baştan. Crack için ve yama yapmak istersen www.gamecopyworld.com adresinden tüm crack'lerini bulabilirsin ve yamalar için de linkleri mevcut.

Oyunu düzgün bir şekilde kuduğunu varsayıyorum.

*.Aynı server da aynı C-Key kullanamaz birden fazla kullanıcı.

*.Başlat>Çalıştır'a "regedit" yaz (tırnaklar hariç)

*.Açılan kayıt defterinde şu anahtara ilerle > HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Battlefild 2\ergc bunun içinde kurulumda girdiğin CD-Key'i göreceksin üzerine çift tıkla. Ve en başına x9392 ekle yani x9392************ gibi olacak * ların yerine senin cd-keyin.

*Bu sayede cd-key'ini oyuna yama yapmazsan orjinal kabul edecek EA ve serverlara bağlandığın ekranda ki filitreler kısmının altında PUNKBUSTER var bunun işaretini kaldır ki oyun sırasında Gerçeklik testi falan yapıp oyundan atmasın seni. Tabi Girdiğin server'lar da punkbuster açık olmaması gerekli.

*.Eskien oynarken ben udIBattlefield 2 v1.00 adında bir server vardı onda oynardım. kolay gelsin. Başka sorun olursa özelden mesaj at ki mail olarak gelsin bana.

allah razı olsun düzeldi ohh be

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...