Jump to content

ADSL'DE İNDİRİM MÜJDESİ*04.05.2007

alperen_69

Recommended Posts

Telekom CEO’su Paul Doany, ADSL fiyatlarında iki aşamalı indirim yapacakları müjdesini verdi. İşte çok seçenekli indirimler

Türk Telekom CEO’su Paul Doany internet kullanıcılarına müjde verdi. ADSL ücretlerinde indirim yapmaya hazırlandıklarını söyleyen Doany ‘ADSL fiyatları biraz yüksek olabilir. Çünkü daha az insan bundan faydalanıyor. Hizmetten yararlanan insanlar artarsa fiyatlar azalacaktır. İki aşamalı olarak indirim yapacağız. Yüksek 1 ve 2 megabit hatlarda limitsiz hatlarda maliyeti düşürüp fiyatları indirmeye çalışacağız. 350 bin kişiye yaklaşan 256 kilobitlit müşteriler için de güzel haberlerimiz olacak’ dedi.

ADSL’YE AĞIRLIK VERECEK

Star Gazetesi ve Kanal 24’ü ziyaret eden Doany Türk Telekom olarak hedeflerinin ADSL gelişimini hızlandırmak olduğunu söyledi. Yılsonu port sayısını 8 milyona çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen Doany ‘Bu rakam dünyada en yüksek ikinci ya da üçüncü büyüme oranı olacak’ dedi. ekonomi için çok büyük gelişmeler yapmak istediklerini söyleyen Doany ‘Ayrıca bakır ve fiber optik kablolarla ilgili olarak da 650 milyon dolar yatırım yapacağız’ dedi.

2004’TEN BERİ ZAM YOKTU

TELEKOM’UN yaptığı zamlarla ilgili eleştirileri de yanıtlayan Doany yapılanların maliyetlerin artması nedeniyle zorunlu olduğunu söyledi. Doany ‘Hattınızı ister kullanın ister kullanmayın bize bir maliyeti oluyor. Bazı fiyatları artırmak zorundayız ki bazılarını düşürebilelim’ dedi. Doany yapılan zammın enflasyona etkisinin de söylendiği gibi olmadığını belirtip ‘2004’ten beri Telekom fiyat yükseltmedi’ dedi.

GECE ARAMAK DAHA KÁRLI

YAPILAN artışın tekel olmaktan kaynaklanmadığını söyleyen Doany ‘Maliyetimizin üçte birini oluşturan bu gideri indirmek için ayarlama yapıldı. Maliyeti düşürerek müşterilere ücretsiz kontörler vermek istiyoruz. Tekel olduğumuz için değil mecburi olarak zam yapmak zorunda kaldık. Zam da yıllık enflasyonun üzerinde olmadı’ dedi. Doany abonelerin konuşma alışkanlıklarını değiştirmeleri ve gün içinde konuşmayı azaltıp gece arama yapmaları halinde çok daha az para ödeyeceklerini söyledi.

‘Türkiye’ye güveniyoruz’

DOANY Türk Telekom’u satın alan Oger Telekom’un Türkiye’nin bulunduğu bölgede büyümek istediğini de belirterek ‘Bazı satın alma proseslerimiz var. 3 proje var. En azından ikisinden olumlu sonuç bekliyoruz. Bizim bu türdeki yatırımlar uzun vadeli yatırımlar. Günlük olaylardan etkilenmeyiz. Türkiye’ye inanıyoruz. Türkiye’nin daha da güçleneceğine dönük inancımız tam’ dedi

kaynak :http://www.haber10.com/haber/71472/

:angry2::p

Kaçın!!! Kaçın!!!!!ADSL indirimi geliyor. Yine indirim adı altında ne kazıklar ne zamlar yapacak bunlar. merakla bekliyorum...Daha önce yapılan kazık zamlar.İnternet hızını 2 kat artırıp fiyatlara %50 zam yapma..Biz bu şekilde %50 karlı çıkıyormuşuz???

Türk milletini soyun soyabildiginiz kadar .. 3 veya 4 tane ADSL özel şirketi gelse cep telefon şirketleri gibi...belki bir iyileşme olur umudum var....

İnterneti en pahalı kullanan ülkeyiz.1 sırada yani...

Yine bir dünya kafa yoracaklar, bilmem bi dünya reklam yapacaklar, neymiş efendim, kota 4 gb a çıktı, neymiş efendim 2048 %55 ucuzladı, daha bilmem neler.Böyle indirim yapacaklarsa hiç yapmasınlar.1 ytl den indirim değil müşterilere küfür olur ancak.

hala biz 512lik baglantılardan söz ediyoruz

daha surda gece seneye kadar 256 ile eziyet cekiyorduk minumun baglantı hızını 2048 cekmeliler...

bu kadar cok musterisi olan başka hangi kurum var...

hala biz 512lik baglantılardan söz ediyoruz

daha surda gece seneye kadar 256 ile eziyet cekiyorduk minumun baglantı hızını 2048 cekmeliler...

bu kadar cok musterisi olan başka hangi kurum var...

yine kotasızlara yarar kotalılara bişey yok

yine kotasızlara yarar kotalılara bişey yok

Yine kotasızlaramı? Kotasızlara ne yaptılarki hala 256 sınırsızda sürünüyoruz bize indirim bile olmadı kotalılara indirim ve kota artışı yaptılar hiç olmazsa bize oda yok.Bu seferde yapacaklarını sanmıyorum indirim yapmasında hızı 1024 e çıkarsın yeter.

Almanyada 16 Mbit 32 Mbit kullanılıyor ve telefonda ücretsiz oluyor aboneliklerde... 16 Mbit Adsl Flatrate 18€

ya öyle böyle birşeyler söylemiş adamda ben indirimi çözemedim laf ebeliği ile şöyle böyle derken göz boyayıp indirim gibi gösterip yine birşeyler yapacaklar galiba...

Hadi hayırlısı...

• 3 hafta sonra ...

ya öyle böyle birşeyler söylemiş adamda ben indirimi çözemedim laf ebeliği ile şöyle böyle derken göz boyayıp indirim gibi gösterip yine birşeyler yapacaklar galiba...

Hadi hayırlısı...

Katılıyorum. İndirim yapmadan önce altyapı sağlam yapsalar daha güzel olur ;) Örnek vereyim Telefondan şehir içi ve şehir dışını eşitledik dediler. Aslında Herkes şehir dışına ararken cep telefonuyla konuşuyordu. Şehir içi ararken ev telefonunu kullanıyordu. En Çok şehir içi için kullanılan ev telefonu zam yaptılar Önceden 54. ykr iken 100 ykr ye çıktı. Örnek veriyorum daha önceki aylarda 18 ytl yi geçmeyen telefon faturası 35 ytl den aşağı gelmiyor şehir içi konuşma ücreti şehir dışandan kat kat fazla oldu. Bu örnekte verdiğim gibi indirim yapmak değil kendilerine göre önceden %1000 kazanacaklarına sadece %500 kazanacaklar. Ama baştada söylediğim gibi altyapı güçlü olmadığı takdirde indirip yapıp sen istenilen hızı veremiyorsan bu işin kıymeti kalmıyor. Biraz uzun yazdım ama affedin :)

bu hintliler hani kafalarında sarık olalnar degilmi çivi üstünde yatıp yılan çıkaran millet bunlar nasıl olurda hack ve yazılım konusunda birinci olur nette bir dev haline gelmiş bir millet olur anlamıyorum.. biz onlardan daha modern iz ama içimiz kof.. .galba..hadi miting düzenliyelim ozaman...

Burası Türkiye Türk insanına her zamanki gibi herşeyin en kalitesizi ve en yüksek fiyatlarla servis yapılıyor... Dikkat edin vitrinlerde düne kadar 500 Ytl yazan etiketler bugün 75 Ytl yazıyor...Ticaretteki aç göze ve zihniyete dikkatinizi çekmek isterim.Toplum olarak toplu boykot ve birleşme maalesef yok...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...