Jump to content

Windows 8.1 Single Language X64 Türkçe Msdn Arıyom

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar windows 8.1 single language türkçe x64 arıyorum foruma baktım bulamadım msdn çıkışlı ya güncelleme entegre edilmiş yada tr dil paketi entegre edilmiş temiz msdn çıkışlı iso dosyası forumda bulamadım yardımcı olursanız çoook sevinirim ?

Kendi site yönetimimden izin alırsam torrent dosyası vereyim bir sefere mahsus...Güncel entgre çalışmam aşağıdaki gibidir...Saygılar.

Windows8.1 Update1 SingleLanguage AIO X86&X64 Haziran 2014

• Entegre için orjinal MSDN ESD dosyası kullanılmıştır...
  • Netframework 3.5 Aktif olarak gelir...
  • 31+30=61  adet 621 mb civarı güncelleme sisteme entegre edilmiştir....
  • Single Language sürüm olduğu için başlangıçta key girme gibi bir gereksinim yoktur...Laptopunuzdaki orjinal key eğer Secure Boot seçeneği enabled konumdaysa aktivasyonunuz otomatik gerçekleşir...

::::LAPTOPLAR İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.ORJİNAL KEYİ BİOSTA GÖMÜLÜ OLANLAR SORUNSUZCA KULLANABİLİRLER..AYRICA KMSPİCO AKTİVASYONUDA YAPABİLİRSİNİZ::::

Yüklemeden önce aşağıdaki konudan biosa gömülü keyinizin yedeğini almayı ihmal etmeyin...

http://turkdepo.biz/thread-14607/laptoplarda-biosa-g%C3%B6m%C3%BCl%C3%BC-orjinal-keyi-%C3%B6%C4%9Frenme

A2XPLr.png

ZNzR30.png

• 6 ay sonra...
  • Editor

O zaman milletin kullandıkları ne? Dizüstülerde yüklü gelen ne?

bu ısrarınız neden? henüz verilmediğini belirtmişler, siz hiç güncelleme almıyor musunuz pc ye? hazır yüklü olan eski sürümün üzerine alınan güncellemeler ile update 3 yapılma gibi bir durum söz konusu olamaz mı :)

Kızmayın ustalar ısrar demeyelim. öğrenmek için soruyorum.

O zaman şöyle sorayım. windows 7 ultimate indirdiğimizde ei.cfg dosyasını silerek diğer sürümleri kurabiliyorduk. Win 8.1 de böyle bir durum var mı?

Genel kullanım için hangi msdn kalıbını kullanmalıyım?

hepsi çıkmaz