Jump to content

Format Sonrası Programlar - Temmuz 2014

MaDTuRk
 Share

Recommended Posts

Letitbit gibi sistemler cok istikrarli degil. Sirketin serverina aciyorum bu dosyayi 2-3 kez kesiliyir buyuk dosyalar Amaci para bastirip account satmak ne de olsa 10 part da yaparsan oh sonsuza kadar ugras. Neyse allah sati pazari versin hayirli isler

Cibril son demlerini yaşıyor onada bi operasyon yapma vakti geldi son uploadlarını yapacak 15 tl verip bir premium alamıyorsanız bişi diyemem en fakir dedigimiz adamın cebinde 100 tl den aşagı para yok ögrenci bi adamda bile günlük 15 tl elbet var artı bir sigara parası yani bahane degil asla bunlar birşeyler istiyorsanız insanlardan hakkınıda vermelisiniz ne demiş peygamberimiz “İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz.” ben kimseye bedava bişi yapamam kusura bakmayın sonuçta hayır kurumu degiliz yapıyorsak karşılıgıda olmalı her işin karşılıgı olmaz elbet ama bu yaptıgımız işte olmalı 

Cibril son demlerini yaşıyor onada bi operasyon yapma vakti geldi son uploadlarını yapacak 15 tl verip bir premium alamıyorsanız bişi diyemem en fakir dedigimiz adamın cebinde 100 tl den aşagı para yok ögrenci bi adamda bile günlük 15 tl elbet var artı bir sigara parası yani bahane degil asla bunlar birşeyler istiyorsanız insanlardan hakkınıda vermelisiniz ne demiş peygamberimiz “İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz.” ben kimseye bedava bişi yapamam kusura bakmayın sonuçta hayır kurumu degiliz yapıyorsak karşılıgıda olmalı her işin karşılıgı olmaz elbet ama bu yaptıgımız işte olmalı 

sadece cibril değil bir sürü sitede linklerinizin uplaodları var.siz de biliyorsunuz ki upload basit birşey ki millet te bunu basit bir şekilde yapıyor.

Emeğinin karşılığı olsun diyerekten Uploaded'den indirdim güzel olmuş ellerine sağlık fakat böyle hızlı link vermeye dikkat et ve linkleri Adf.lf gibi sitelerden koy istersen 10 kere reklamı geç diyelim hem sen kazan , hem biz hemen indirelim.

Emeğinin karşılığı olsun diyerekten Uploaded'den indirdim güzel olmuş ellerine sağlık fakat böyle hızlı link vermeye dikkat et ve linkleri Adf.lf gibi sitelerden koy istersen 10 kere reklamı geç diyelim hem sen kazan , hem biz hemen indirelim.

Link kısaltma siteleri pek bişi kazandırmıyor tnctr gibi herşeyi ya her linki ona çeviricen yada çeviri siteleri gibi çevirilerine kısaltma koyup öle kazanabilirsin yoksa burdaki iki üç insanın tıklaması ile bişi gelmez gerek yok zaten düşüncen içinde teşekkür ederim

Cibrili burdan okudum ve haberdar oldum hemen araştırdım buldum. mega.co.nz sitesinden hızlı link vermiş. Anladığım kadarıyla  Sanal alemin [url=http://tr.wikipedia.org/wiki/Robin_Hood][b]Robin Hood[/b][/url] görevini yapıyor. Sayesinde 5 saatte 10 Gb indirdim

Cibrili burdan okudum ve haberdar oldum hemen araştırdım buldum. mega.co.nz sitesinden hızlı link vermiş. Anladığım kadarıyla  Sanal alemin Robin Hood görevini yapıyor. Sayesinde 5 saatte 10 Gb indirdim

Ramazan olmasa küfür ederdimde neyse cibril ve sizin gibi insanlar emek hırsızı sadece git 15 TL kıy premium al herşeyi rahatça indir bitti.

Platformun başka bi linkde verebilir misiniz indiremiyorum Eset uyarı veriyor size zahmet.

cTWdSH0.png

Alternatif link eklendi konuya

Edited by MaDTuRk

Ramazan olmasa küfür ederdimde neyse cibril ve sizin gibi insanlar emek hırsızı sadece git 15 TL kıy premium al herşeyi rahatça indir bitti.

Alternatif link eklendi konuya

İndirdiğimi sildim arkadaşım. Bizde oruçluyuz Allahın izniyle. Bize neden küfredeceksin ki. Cibril'in sizin paylaşımlarınızı paylaşmışsa bu bizim suçumuz değil.

Rar şifresi yok hızlı link vermiyorum emegimin karsılıgını almam lazım

elıne saglık ustat cok güzel olmuş ama sen yayınlarsın biz sadece tesekkür ederiz ve bizim indirdigimizi sanarak zevk alırsın.TNCTR de bugune kadar hic bir üstat emegine karsılık bekleyerek bir şey yapmamıştır indiremedikten sonrada bişeye yaramaz kolay gelsin.