Jump to content

Virtual Dj 6.0 Hata!

malar
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar öncelıkle herkese  selam bu gun leptop uma format attım butun programları sorunsuz kurdum fakat daha önceden çalısmasına rağmen virtual dj  6.0 hata verıyor programı açıca bu hatayı nette çok aradım fakat bır turlu bı cevp alamadım tamam dıyecenızkı virtual dj 8 cıktı onla uğrasma fakat ben o surumu daha çok sevdım  bıde ıçerısınde 100 lerce hazır effect var ne olur bu konuma bı el atın teşekkurler şimdiden herkese

hata mesajı şu   rdE6ja.jpg

Arkadaslar öncelıkle herkese  selam bu gun leptop uma format attım butun programları sorunsuz kurdum fakat daha önceden çalısmasına rağmen virtual dj  6.0 hata verıyor programı açıca bu hatayı nette çok aradım fakat bır turlu bı cevp alamadım tamam dıyecenızkı virtual dj 8 cıktı onla uğrasma fakat ben o surumu daha çok sevdım  bıde ıçerısınde 100 lerce hazır effect var ne olur bu konuma bı el atın teşekkurler şimdiden herkese

hata mesajı şu   rdE6ja.jpg

Arkadaşlar kısaca kullandığım sistem özellıkleri

G13PXr.jpg

Arkadaşlar yokmu bi bilen

:p

aarkadaslar konuyla ılgınıze tsk ederım ama bı yardım eden çıkmadı

Belgeler klasörünü aç ve önceden kurupta şuan açılmayan VirtualDJ programının VirtualDJ klasörünü masaüstüne kopyala.

Buradan programı indir:

Torrent

https://kickass.to/virtual-dj-v7-4-pro-crack-chattchitto-rg-t7274253.html#comment

Daha önceki kurulumu kaldır ve yeni indirdiğini kur, masaüstüne aldığımız klasörü tekrar aynı yere kopyala ve dosya değişimlerine onay ver ,artık efektlerini kullanabilirisn. 7 ve 6 arasında pek farkta yok...

VirtualDJ Efektlerini torrent sitelerinden de bulabilirisn.

Senin kullandığın programda sorun var büuük ihtimal etkinleştirme sorunu yaşıyor o yüzden açılmıyor yani sonuçta crackli program ekmeiğini yemiş. 

Aynı efektleri loop dosyalarını diğer sürümlerde de kullanabilirsin 7 ile 6 arasında fazla bir fark ta yok ısrarını anlayamadım...

Daha Profesiyonel işler için de MixMeister tavsiye ederim...

mmfusion_1amp.jpg

Edited by dj sms