Jump to content

Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe | Kasım 2014

Extended
 Share

Recommended Posts

Bende onu merak ediyorum :) Mephistoonun aktivasyonunda hiç bir sorun yok ama sistem aktivasyon yapmıyor o seçenek ekrana gelmiyor normal kurulum yapıyor hatta kurmadıgna dair ekran görüntüsünün sağında altında Windows 8.1 yazısı var zaten :) Birazdan tekrar deneyeceğim.

Teşekkür ederim :) Cevaplarını bekliyorum Sende aktivasyon seçeneği geliyorsa demekki bendeki yanlış inmiş :Troll: ama dosya isimlerine baktım turbobitten aynı zaten niye böyle yaptı anlamadım gerçi 32 biti kontrol edersen sevinirim onu kullanıyorum :)

Extended Doğru olan bu işletim sistemi Aktivasyonu çalışmıyor kurulum oluyor masaüstüne geliyor normale sorması lazım aktivasyon yapılsınmı diye ama yoooq sormuyor :)

Daha önce bu sorunu dile getirmiştim..sanal pcde ve gerçek pcde bendede gelmiyordu aktivasyon seçenegi ...gelmeyince orada takılı kalıyor..alternatif olarak ALT VETAB tuşuna basın eger gelirse seçersniz gelmesse orda takılı kalır ..bende oem klasörüne alternatif olarak seçmeli aktivasyon ekledim o sorun ortadan kalktı.ben dedigim gibi yapın :)

Daha önce bu sorunu dile getirmiştim..sanal pcde ve gerçek pcde bendede gelmiyordu aktivasyon seçenegi ...gelmeyince orada takılı kalıyor..alternatif olarak ALT VETAB tuşuna basın eger gelirse seçersniz gelmesse orda takılı kalır ..bende oem klasörüne alternatif olarak seçmeli aktivasyon ekledim o sorun ortadan kalktı.ben dedigim gibi yapın :)

Eh-. Bir denineyeyim bakalım :) Gerçi hiç böyle bi problem ile karşılaşmadım buna özelmi yapmışlar acaba diğerlerinde böyle bir şey yok :troll:

Yalnız şöyle bir şey var arka planda kalsa o soru ekranında kalmazmıdı? ilerlememesi lazım veya oto kendi yapması lazım bunda hiçbirşey yokmuş gibi ilerliyor :) arka planda kaldığını zannetmiyorum.

Edited by iJohnny

sizin dediginiz gibi olması için o ekranda geri sayım sayacı olmsı gerek geçmesi için..böyle bir durum olmadıgı için ekran ne öne nede arkada görünüyor zaten sıkıntı orda...ekran çıkmadıgı için ilerlemede olmuyor maalesef

sizin dediginiz gibi olması için o ekranda geri sayım sayacı olmsı gerek geçmesi için..böyle bir durum olmadıgı için ekran ne öne nede arkada görünüyor zaten sıkıntı orda...ekran çıkmadıgı için ilerlemede olmuyor maalesef

Arka Planı Alt tab ve maouse ile kontrol ettim arka plana kaçmamış masaüstüne geldiğinde aktivasyonda yapılmamış veya arka plandan çıkmıyor diyebiliriz.. Gerçi neden böyle bir sorun oldu bende anlamıyorum :)

Manuel Olarak etkinleştiricez artık ne yapalım veya extended bir kendisi kontrol etsin sanalda degilde Gerçek PC De :)

Edited by iJohnny

Senin işletim sistemi suan bende isosuz halde flaşda var :) flaşdan kurulum yapmıştım bu oemin içindekileri sourcese kaydetsem sonra iso haline getirsem bir sıkıntı cıkarmı ?  masaüstüne kopyalicagım.

cmd ile iso haline tekrar getireceğim attıkdan sonra.

Edited by iJohnny

• 2 hafta sonra ...