Jump to content

Apple Me088Tu/a Imac Bilgisayara Windows Kurulumu

ffiikkrreett
 Share

Recommended Posts

İyi akşamlar arkadaşlar  APPLE ME088TU/A iMac Bilgisayara Nasıl Windows 7 Veya Windows 8 Kurabilirim ? 

[spoiler]

https://www.google.com.tr/search?q=APPLE+ME088TU%2FA+iMac+Bilgisayara+Nas%C4%B1l+Windows+7+Veya+Windows+8+Kurabilirim&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=iZ10VLnEKaKF8QeI1YGIBQ#rls=org.mozilla:tr:official&channel=sb&q=APPLE+Windows+7+Veya+Windows+8+Kur

[/spoiler]

Kurulur kurulmasına da, partitionların hepsini silmen gerek. Os x millet kullanamazsken sen windows istiyorsun. Bootcamp kullanarak kullanabilirsin normal kurulumdan hiçbir farkı yok sadece açılışta hangi işletim sisteminin açılmasını istediğini seçiyorsun o kadar yani Mac in içinde kurulu bir windows değil .

Bir çok kişi de böyle kullanıyor mesela Hackintosh kullananlar dual boot olarak Windows+Mac OS X.

Bootcamp veya sistemi sıfırlayıp kurulum yaparak kullanmak arasında pek fark göremiyorum. Ayrı 2 bölüm olacak biri Mac OS X diğeri Windows bölümü olay bu...

İllaki komple sıfırlaman gerekiyorsa tüm bölümleri silmelisin...

• 3 hafta sonra ...

öncelikle herkese iyi günler bu cihazın mac os  yedeğini serialini falan herşeyi yedekledikten sonra denemek için windows 8.1 kurulumunu gerçekleştirdim ses sorunu haricindede sorunsuz kullandım cari hesap hareketleri  için bi program kurmam gerek oda sadece  windows 7'de çalışıyor  fakat windows 7 kurmaya çalışırken tam burada  klavye + mause devre dışı kalıyor ve ilerliyemiyorum bunun nedeni ne olabilir acaba ? 5okdGD.jpg