Jump to content

Sen Olsan Hangisini Alırdın? Note 4 - İphone 6

Share

Recommended Posts

• Editor

Hiç birini almazdım ne samsung'a nede iphone a para yatırılır. 

ALacaksanız yada sony z2 alın yada lg g3 alın. Yada tasarıma ben bakmam diyorsanız nexus5 alın.Sürekli güncel kalırsınız.

ALacaksanız yada sony z2 alın yada lg g3 alın. Yada tasarıma ben bakmam diyorsanız nexus5 alın.Sürekli güncel kalırsınız.

Başkan z1 wardı da ben hıc memnun kalmadım ya bıde sony kendını cok abarttı z1 gecen sene cıktı adamlar bu sene mart ayında z4 satısa cıkaracaklar bı sene ıcınde 3 model cıkarmaları bıraz abartı oldu bence

android dünyasını keşfetmemişsin demekki..

rot ve rom atabileceğin bir android telefon alsanız daha iyi..

türkiye şartlarında tabikide..

öncelikle yorumun için tesekkur ederm . Dostum suana kadar Kullandıgım telefonların hepsı androıddi.. ilk defa ios kullanacagım ıcın pısman olur muyum olmaz mıyım onun asamasındayım.. 

öncelikle yorumun için tesekkur ederm . Dostum suana kadar Kullandıgım telefonların hepsı androıddi.. ilk defa ios kullanacagım ıcın pısman olur muyum olmaz mıyım onun asamasındayım.. 

iOS kullanıpta pişman olan görmezsin pek  :D  stabil, sorunsuz bir sistemdir. eksileri vardır ama stabildir şişmez yavaşlamaz (bluetooth, flash player vb. iOS'ta yoktur bilgin olsun)

o zaman son kararımız iphone 6 oluyor :) flash player bı cozumu war mı pekı 

cebinize uyarsa iPhone 6 Plus 64 gb alın iPhone 6'nın şarjı aksama biraz zor ediyor ama iPhone 6 Plus 1,5 gün gidiyor en azından 1 gün kesin :) Flash olayına gelince cihaza jailbreak yaparak ve farklı uygulamalar yükleyeyip flash ve bluetooth olayına çözüm bulabilirsiniz yada Appstore'dan flash olayını çözmüş uygulamaları satın alabilirsiniz seçiminizde yanılmadığınızı iPhone kullanınca görecekseniz

Katılıyorum...  Ben de lg g2 , nexus5 ve zenfone 6 arasında kaldım. Lg g2 aldım...

cebinize uyarsa iPhone 6 Plus 64 gb alın iPhone 6'nın şarjı aksama biraz zor ediyor ama iPhone 6 Plus 1,5 gün gidiyor en azından 1 gün kesin :) Flash olayına gelince cihaza jailbreak yaparak ve farklı uygulamalar yükleyeyip flash ve bluetooth olayına çözüm bulabilirsiniz yada Appstore'dan flash olayını çözmüş uygulamaları satın alabilirsiniz seçiminizde yanılmadığınızı iPhone kullanınca görecekseniz

ilgin ve yardımın için öncelikle cokk tesekkur ederım baskan... plus bıraz buyuk gıbı ben kıbar olsun ıstıyorum bıraz da.. yenı cıkan telefonlarda 5 ınc uzerı olmaya basladı tek elle kullanmak ısterım bıraz da kıbar olsun ıstıyordum verdıgın bılgılerlede bıraz daha ıcım rahatladı ;) 

Katılıyorum...  Ben de lg g2 , nexus5 ve zenfone 6 arasında kaldım. Lg g2 aldım...

satın alacagım fırma ıle olan anlasmam dan dolayı orada nexsus mevcut degıl ama g3 mevcut.. g3 dede ekran boyutu yuksek bıraz da ve drop testlerde bıraz hayal kırıklıgına ugrattı dıyebılırım...

satın alacagım fırma ıle olan anlasmam dan dolayı orada nexsus mevcut degıl ama g3 mevcut.. g3 dede ekran boyutu yuksek bıraz da ve drop testlerde bıraz hayal kırıklıgına ugrattı dıyebılırım...

Ekranları narin g2 ve g3 ün, kolay kırılıyorlar malesef 

note 4

Hocam Note 4 için biraz Aydınlatır mısınız beni veya kullanıyor musunuz ? kullanıyorsanız memnun musunuz ? donma ısınma vs. problemler warmıdır?

Hava Olsun Dİosan İphone 6 Telefon Kullanmak İstiyorum Özgür Olmak İstiyorum İş Yapsın Rahat Olsn Diosan Note 4 

hocam genellikle aramak ıcın nette fılan takılmak ıcın ıstıyorum.. satmak ıstedıgım zamanda da elımde kalsın ıstemıyorum...