Jump to content

Win8.1 Sağ Tık Uzantıyı Gözter/gizle Eklenti Lazım

ulas55
 Share

Recommended Posts

selamlar

baştada yazdım daha önce kullandığım tüm eklentileri denedim ama maalesef win.8.1 de hiçbiri calışmadı.

verebilecek yapabilecek upload ederek yardımcıolacak tüm dost ve arkadaslara selamlar sevgiler şimdiden.

Win8.1 sağ tık uzantıyı gözter/gizle eklenti 

Yok maalesef buda olmadı.
İstediklerimi proğramda işaretlemiş olmama ragmen mesela videolar üzerine sag tıkla gelip baktığımda uzantıları avi yada mkv olarak görünmedi.

Sen farklı bir şey yapmak istiyorsun. Yukarıdaki uygulama ile tüm uzantıları göster gizle seçeneği çalışıyor denedim.

Media info uygulamasına bir bak derim
https://mediaarea.net/tr/MediaInfo

Yok maalesef buda olmadı.

İstediklerimi proğramda işaretlemiş olmama ragmen mesela videolar üzerine sag tıkla gelip baktığımda uzantıları avi yada mkv olarak görünmedi.

Bu işini görür, hatta istediğinden fazlası bile var :) Kendi sistemlerim için hazırladığım ve Sürekli Kullandığım Windows 7 - 8 - 8.1 - 10 Farketmeksizin ayrıca illaki 64 bit veya 32bitte çalışacak diye bir kısıtlama yok her platformda yani X86 veya X64 Farketmeksizin hiç sorunsuz çalışan hem Sağtuş, hemde Çabuk anında Ulaşabileceğin sık girilen sitelerin Linkleri var, beğenirsen buyur indir..! 

iNDİRMEK iÇİN TIKLA : https://yadi.sk/d/6eYWL-BXdWtKh

bgY2qn.png

Edited by EASMurat

Maalesef EASMURAT kardeşim esed6 izin verin vermiyor devre dışı bırakıp indirdim ama daha tıklamadan sildi..

Dosyayı indirmeden Önce ESED NOD32 tarzı antivirüs Programını " Korumayı geçici Olarak Devredışı bırak " Seçeneğinden 10 - 20 DK'lığına antispay ve benzeri antin kuntin nekadar ayar varsa devredışı bırak, şeklinde ayarlayıp dosyayı öyle indirir ve kurarsanız hiçbir sorun olmaz, Çünki Autoit Dosyalarının bazılarını, malesefki antivirüs Programları tehdit gibi algılıyor bu milyarkez yazıldı, forumdaki farklı farklı konularda, bu dediğimi yapıp öyle indirin ve kurun sorunu aşmış olacaksınız ;) O kadar emin konuşuyorum :) dediklerimi yapın Görürsünüz..!  Kolay gelsin, iyi forumlar.

Edited by EASMurat

Bu arkadaşın aradığı bu değil ki murat. Senin sağ tuş eklentisi tüm dosyaların uzantısını göster/gizle yapıyor.. :)

Seni çok iyi anladım fakat, konu başlığında şöyle yazdığı için, destek olmak istedim :)  "  Win8.1 Sağ Tık Uzantıyı Gözter/gizle Eklenti Lazım "  XP'deki birşey istiyor arkadaş sanırım ? Yani mevcut uzantıyı atıyorum .mp4'den  .avi'ye üzerine sağ tuşla tıklayıp değiştirmek istiyor ama bu mümkün değil, bunun için yada bu tarz bir işlem için, convert programları kullanmak zorunda, bunun yanısıra eğer istediği bu şekilde birşeyse, ozaman başlık tamamen yanlış dimi ..! Çünki benim verdiğim Program tamamen başlıktaki ayarı Fazlasıyla yapıyor..!

Seni çok iyi anladım fakat, konu başlığında şöyle yazdığı için, destek olmak istedim :) " Win8.1 Sağ Tık Uzantıyı Gözter/gizle Eklenti Lazım "

Dediğin gibi başlıkta yazan ile istenilen farklı şeyler. Bulur inş istediği uygulamayı :) Edited by yasak_ask