Jump to content

T50 Samsung Mini S4 Asus Zen General Mobile Nokia?

davshan
 Share

Recommended Posts

yaklaşık 4 aydır zenfone 5 kullanıcısıyım. En ufak yavaşlama kasılma vs. sorun olmadı. Aldığım gün neyse şuandada o. Ancak zenfone 5 alacaksan yanında linkini vereceğim ürünüde almanı tavsiye ederim. 

http://www.hepsiburada.com/liste/xiaomi-10400-mah-universal-tasinabilir-sarj-cihazi/productDetails.aspx?productId=telsarjxiaomi10400&categoryId=60004584

800 TL Zaten Asus zenfone 6 :) Ne yalan söyliyim Teknosada incelemiştim Gerçekden çok başarılı bir telefon olduğunu söyleyebilirim Hızı gerçekden mütevazi birde S4 miniye Discovery felan baktım asus daha çok iyi durdu gözümde zaten intel ile Asus artık kardeş Asus emrediyor intel onlara özel ne isterse onu üretiyor

1000 Tl Gibi bir bütçe için alınabilicek en iyi Telefon : Asus Zenfone

1,700 Tarzı gibi bir bütçen var ise alınabilicek en iyi telefon : LG G3

şimdilik en iyileri bu kadar :)

Edited by Myzteziz

Alacaksan minumum 2gb ram a sahip cihaz almanı öneririm.

Nokia hakkında hiç bir fikrim yok.

T50 güzel cihaz ZTE markası ve 1gb ram var 

S4 mini alınabilir 1.5gb ram var ama samsungtan nefret eder oldum pazar malı gibi herkeste var 

Asus zenfone u zaten arkadaşlar tavsiye etmişler. Bende öneririm ama alacaksan 5 değil 6 alman batarya açısından daha mantıklıdır

General mobile için yorumum discovery 1 kullandım aldığım zaman için parasına göre çok iyi bir cihazdı fakat gerek firmanın gerek servisinin izlediği aptalca yollar yüzünden bana güven vermeyen bir firmadır önermiyorum şahsen.

Bunların yanında benimde önerilerim lg g2, nexus5, sony xperia z serisinden bir cihaz olabilir.

Ben şahsen yakın zamanda ikinci el 7aylık lg g2 aldım 800tl ye ve gayet memnunum 

Piyasada akıllı telefonlar için üzerinde durulması gereken bir konu da paralel ithalat veya resmi distribütör servis desteği. Aynı cihazın resmi distribütör garantilisi ile paralel ithalat garantilisi arasında 200-300 tl civarında oynayabilmektedir. Paralel ithalat servislerinin pek iç açıcı olduğu söylenmemektedir. 

Karar senin.. 

Turkcell T50 kullanıyorum. Telefon genel anlamda güzel ama 1 GB Ram olduğu için bazen afallıyor telefon. Yani kasmalar.bazen donmalar v.s. Bu yüzden T50 yi önermem.

Marka model önerilerini arkadaşlar yapmışlar zaten. Eğer android tercih edeceksen minimum 2 GB Ramli bir model almanı tavsiye ederim. Daha aşağısında android çok stabil çalışmıyor.