Jump to content

(Autoit!) Kurulum Ekranı Gözükmesin İstiyorum

ronin1234

Recommended Posts

yaa sk8er_boi ben projeyimi yaptım kaydet diyorum fakat uzantısı ne olucak internette araştırdım au3 felan deniliyo daha sonra bunu exe nasıl yapıyoz bulamadım

hazırladığın sistemlerle bu yanıt çelişkili biraz henüz scripti exe yapamıyorsun ama iki sistem birden hazırlamıssın

aceb o sistemler hepsi alıntımı yani baskası yapmıs sen ıceriği değiştirmissin ? :glare: [/CODE]

• 1 ay sonra...
VEEEEEEEEEEEEEEEEE MUTLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU SOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNN

aradığım komutu buldum işte komutun adı

ControlClick ( "title", "text", controlID [, button] [, clicks]] )

bu komutla winamp'ı katılımsız hale getirdim ve bütün uğraşmalarıma rağmen program yarıda kalmadı ve sorunsuz kuruldu tıpkı silent install switch'i varmış gibi.OLEEEEEEYYYYYYYYY

herkese tavsiye ederim müthiş bişey.

sk8er_boi arkadaşım bana yılmadan bıkmadan yardım ettiğin için çok teşekkür ederim.

bunu bir örnekle ayrıntılı anlatacak bir var mı?

autoitle katılımsız program hazırlamaya başladım tüm anlatılan konuları okudum videoları izledim

buraya kadar bir sorun yok fakat kurulum için ne kadar code bilgisi bilinirse o kadar temiz ve progamın kurulumu hızlı oluyor bir örnek derken bir programda görmek istedim benmi yanlış anladım bu komutu gizlemek deniyor ama başka bir fonksiyona mı yarıyor autoit programın help kısmından da baktım ama pek detaylı bişey yook orada onun için dedim bir örnekle anlatacak biri yok mu diye!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...