Jump to content

Windows 8.1 Update 3 Msdn Tüm Sürümler (X64)

Extended
 Share

Recommended Posts

CnDw9c1.png

Windows 8.1 Update 3 x64 MSDN Sürümlere Ait Kalıplar Bir Araya Toplanmış, NetFramework 3.5 Aktifleştirilmiştir.

..: Sistem Hakkında :..

İşletim Sistemi : Windows 8.1 Update 3 x64 Tüm Sürümler ( 8in1 )

Aktivasyon : Eklenmedi.

Sıkıştırma Yöntemi : ESD Sıkıştırma Yapıldı.

Güncelleme Durumu : Güncelleme İçermez MSDN Olarak Hazırlandı.

UEFI Desteği : Var.

DaRT Desteği : Var.

NetFX Durumu : 3.5 Aktif Edildi.

Boyut : 3,68 GB (3.954.411.520 bayt)

DVD İçinden Bileşen Silme / Çıkarma İşlemi : Elle Yükseltme VS Dosyaları Silinmiştir (DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar) Direk Olarak USB & DVD & HDD vs Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Dil : Türkçe

Dosya Türü : ZIP -> ISO

Dosya Adı : Win_8.1_Update_3_x64_AIO_TR.iso

ISO Dosyası MD5 Değeri : 7095BA6E497B8CE9A84B4EB23E96E8AD

tfwEdBv.png

yOxKYPx.png

XDbfxXq.png

NOT : Malum şahıslar size istisnaden yazıyorum indirip degiştirip, üstüne birşeyler koyup, size aitmiş gibi yayınlamayın kanıtlanır rezil olursunuz ona göre :)

http://turbobit.net/h7528nzfkj3n.html

• Editor

arkadaşlar yardım!Şimdi bu update 3den bazı güncellemeleri çıkarmak istiyorum nasıl yapabilirim?

yüklü olan güncelleştirmeler e gelin ve istemediklerinizi kaldırın. ya da update 3 olmayan bir iso ile kurulum yapın.

yüklü olan güncelleştirmeler e gelin ve istemediklerinizi kaldırın. ya da update 3 olmayan bir iso ile kurulum yapın.

Hocam malesef dediğiniz olmuyor yani update 3deki güncelleştirmeler gömülü olduğu için kaldır seçeneği çıkmıyor.Demek istediğim bu iso dosyası nasıl düzenlerim konusu filan var mı ? teşekkürler

Sonunda istediğim gibi bir çalışma.. Hem uefi hem fat32 disk hem multiboota eklemek hem de iso olarak çalıştırmak ayrı ayrı x86ve x64 için böyle bir tasarıya ihtiyacım vardı.Bu sayede kafamdaki tüm sorular çözüme ulaşıyordu :) ancak hem zamanım olmadığı için hem de düşük performanslı pc ye sahip olduğum için yapamıyordum. uğraşmış tamamlamışsın ve üstelik orjinal bırakmışsın çok teşekkürler.Bence bütün çalışmalar bu şekilde olmalı. Flash diskte 600-700 mb fazla yer kaplamasın diye tüm sürümleri birleştirip fat32 engeline takılmak (iso multiboot için) bana çok mantıklı gelmiyor. Çalışmalarında başarılar Extended...

• 3 hafta sonra ...

Bu çalışmayı indirip kurabilen var mı? USB den , DVD ye yazdırarak , multiboot usb den , winnt setup ile her yöntemi  2 masaüstü ve  laptopta denememe rağmen kurulmuyor. Kuruluma başlıyor yüzde 3 seviyelerinde yükleme aygıtına ulaşılamıyor hatası veriyor. Sources içindeki install.wim açılmıyor. sıkıştırmada sorun olabilir.

md5 kontrolü yaptım. şimdi tekrar bakıyorum md5 değeri doğru. indirip kurabilen varsa yazsın boşuna tekrar indirmeyelim.

iso nun md5 i : 

File: Win_8.1_Update_3_x64_AIO_TR.iso
CRC-32: 7b04482c
   MD4: 3ada98b8be352d31c3542a869bde0e7f
   MD5: 7095ba6e497b8ce9a84b4eb23e96e8ad
 SHA-1: cd3291f0668829ceb0c5657939d4d722713f3dbb

install.win in md5 i :  

File: install.wim

CRC-32: 3996d999
   MD4: 6b860a15ff0719084497919755173960
   MD5: 63579099775afb49d0c65a48c076af90
 SHA-1: c648271903f6588fb1ab44248d8ccb5b2a736125

bendeki dğerler bunlar. orjinaldekilerle uyumlu mu;?
Edited by erdinch80

Extended hocam diğer çalışmandada aynı sorun var.: http://www.tnctr.com/topic/275072-windows-81-update-3-pro-vl-x64-ocak-2015-uefi/    

md5 kontrolü değil problem. ayrıca esd sıkıştırma yöntemiyle yapılmış çok sistem kurdum hiç sorun yaşamdım. sistemler esd sıkıştırma seçseydi onlarda da sorun çıkarırdı. En azından konuya böyle bir sorunun olduğunu belirtirseniz" indirecek arkadaşlar bunu göz önünde bulundurur. 

hocam bu calısmada sıkıntı yok olsa sımdıye yazarlardı 280 kusur ındırme yapılmıs ve bu calısmayı kendı arkadasımada kurdum kendı pcmdede kullandım sıkıntı gormedım 

diger calısmaya gelince onuda aynı kendi pcme kurdum hata verıyor dediklerinde fakat sorunsuz kuruldu o hatayı vermesi cidden ilginc pcye gore yapıyor sanırım (  hatta kuranlardan biride caps atmıs ) kurmus 

esd'yi wim e donusturup kurmayı denemek lazım sanırım

Edited by Extended

Bu çalışmayı indirip kurabilen var mı? USB den , DVD ye yazdırarak , multiboot usb den , winnt setup ile her yöntemi  2 masaüstü ve  laptopta denememe rağmen kurulmuyor. Kuruluma başlıyor yüzde 3 seviyelerinde yükleme aygıtına ulaşılamıyor hatası veriyor. Sources içindeki install.wim açılmıyor. sıkıştırmada sorun olabilir.

Aynen hocam ben de bugün ilk defa dell notebook üzerinde kurmaya çalıştığımda bahsettiğiniz hataları aldım. normalde usbden deneme yaparken pe ekranını geçene kadar kontrol ediyordum ama sanırım insallation bölümü yani wim in çıkarılma bölümünün tamamlanmasına kadar beklemem gerektiğini anladım. tüm sürümleri ayrı ayrı denedim kurmak için. bazen %2 bazen %8 bazen %5 te takıldı. esd ile ilgisi var mıdır bilmiyorum. dosyayı yanlış indirsem md5 değerleri tutmazdı sanırım. biz de bi yerlerde hata yapmış olabiliriz. başka indirip kurulumu çalıştıran arkadaş varsa ve bizimle paylaşırsa seviniriz

edit: dikkatimi çeken bişey vardı. bu sistemle disk biçimleme ekranına geldiğimde flash diskim görünmüyordu. başka bir sistem denediğimde 32 gb lık flash diskimi görmüştü

Edited by destroychip

Bu çalışmadan sonra da esd sıkıştırma uygulanmış işletim sistemleri indirip kurulum yaptım hiç sorun çıkmadı. Extended hoca kabul etmesede bu çalışma sorunlu. Sistemlerin bazılarına kurulması bunu değiştirmez. Çalışma yenilenmeli ya da uyarı yazısı eklenmeli ki insanlar bu kadar büyük boyutlu dosyayı Turbobit le uğraşarak indirmesin.

Bu çalışmadan sonra da esd sıkıştırma uygulanmış işletim sistemleri indirip kurulum yaptım hiç sorun çıkmadı. Extended hoca kabul etmesede bu çalışma sorunlu. Sistemlerin bazılarına kurulması bunu değiştirmez. Çalışma yenilenmeli ya da uyarı yazısı eklenmeli ki insanlar bu kadar büyük boyutlu dosyayı Turbobit le uğraşarak indirmesin.

esdyi wim e donustur dene  olmadı kendin esd yapmayı dene birde oyle dene bakalım olucakmı... kabul etmiyorum diye birşeyde yazmadım.bak ne yazmısım

diger calısmaya gelince onuda aynı kendi pcme kurdum hata verıyor dediklerinde fakat sorunsuz kuruldu o hatayı vermesi cidden ilginc pcye gore yapıyor sanırım (  hatta kuranlardan biride yukarda caps atmıs ) kurmus 

Bu çalışmadan sonra da esd sıkıştırma uygulanmış işletim sistemleri indirip kurulum yaptım hiç sorun çıkmadı. 

Buraya kadar katılıyorum.

esdyi wim e donustur dene  olmadı kendin esd yapmayı dene birde oyle dene bakalım olucakmı...

hocam onu düşündüm ama wim e dönüştürsem 4 gb sınırını aşacağımı bildiğim için yapmadım. aslında tüm isoları indirip kendim çalışma yapacaktım ama dart desteği ve uefi desteği eklemeyi öğrenemediğim için vazgeçtim. son geldiğim nokta bcd dosyasının bootice ile düzenlenmesiydi :)

yeni çalışmanı bekleyeceğim... saygılar...

edit: soru: hocam kendim install.wim oluştursam senin çalışmandaki install.wim in yerine koysam uefi ve dart desteği kaybolur mu? kaybolmazsa o şekilde kullanmayı düşünüyorum.

Edited by destroychip