Jump to content

Aero Glass 1.3.1 For Windows 8.1 İstek

xmyk
 Share

Recommended Posts

Forumda ve cesitli sitelerde Progressive üstadın yaptıgı 1.2.5 sürümü var fakat bende aktif olmuyor kendi sitesinden denedim sadece son sürümü uyuyor bana. Onunda sag alt kosede watermarkı cıkıyor free oldugu için.Bu nedenle extended progressive köylü veya baska bir üstadım glass8.eu sitesindeki aero glass 1.3.1 for windows 8.1 olanı crackli ve katılımsız yapabilirmi ? Rica ediyorum hem eskiside güncellenmiş olur.Şimdiden teşekkürler...

1.2.5 sürümü sisteminiz güncelse çalışmaz. debug dosyaları var onların inmesi lazım onu da kendisi indirmiyor bi siteden temin ettim aktif oluyo şuan ama yeniden başlatınca ara sıra hata veriyor can sıkıcı oluyor. Düzeltebilirsem tekrar yayınlayabilirim duruma göre. Painter'in 1.3.1 sürümünü kırmasını bekleyecez şuan :)

Bir de bunu denemelisin, bu rus bir elemanın hazırladığı cracklenmiş 1.2.5 sürümü...

http://www.tnctr.com/topic/217592-windows-8-x64-x86-icin-aero-etkinlethtirme/?p=1475711

Windows 8.1 update 3 kullanıyorum sanırım progressive üstadın yapdıgıydı ama 1.3.1 i kendi sitesinden kurunca calıstırabiliyorum ve kuruluyor sorunsuz crackini yapamadım acaba 1.2.5 teki crack 1.3.1 de olurmu olursa link olarak atmanız mumkünmü ?

Edit : Su anda dj sms in verdigi linkten indirip kurdum sorunsuz calıstı.Kurulum yerini c deki program files olarak degistirdim ve oldu heralde progressive üstadın yaptıgında kurulum yerinde sorun oldu katılımsız oldugu için mudahelede edemedim.Neyse 1.3.1 cıkasıya kadar bunu kullanabilirim. :D