Jump to content

Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0 - 2015

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hocam Kodlar Doğru 

dostum bu işler böyle burdan olmaz multiboot yaptığını söylüyorsun ama win8 ison sağlammı hangi dosya sistemini kullanırsın nt6 işleminden geçtirdinmi yani o kadar çok soru işareti varki hepsini tek tek incelemek gerek.. ama hatanın genel adı diskle ilgili bir sıkıntı bunu bilebilmek için bir sürü yol denemek gerekir. ayrıca yönetici arkadaşın dediği gibi burası bunun tartışma alanı değil yoksa ikimize de sopayı yiycez...

Edited by bypascal

Beyler çalışma bitmek üzere ben kişisel olarak tam emin olduğum bir şeyi yayınlarım yayına koyduktan sonra eyvah para etmez sistem upload edilecek pozisyona geldimi upload edilecektir bundan kimsenin şüphesi olmasın.. Bu konuda bir daha açıklama yapmayacağım.. Lütfen sabırlı olalım..

yaww ben saka yapıyorum yahu :) beklemedeyız.. yanı kımsenın sana hesap sorma gıbı bır olgusu olamaz. para verılıp yaptırdıgımız bırsey degıl, hatta ındırdıkten sonra bıle bır sıkıntı cıksa gene tek kelıme edemeyız cunkı para verıp aldıgımız bır urun degıl.. o yuzden ben en basından berı beklemedeyım  her gun 1 kere gırer bakarım. hazırsa ındırecem. arada yazdımlarım tamamen saka mayetlı. yanlıs bır olgu olusturduysam ozur dılerım..

Arkadaşlar upload a kısmet olursa p.tesi başlayacağız ben sistemi bitirdim gibi son bir iki emin olmam gereken bişi kaldı p.tesi upload için şemsibey hocama göndereceğim..belki cumartesi de gönderebilirim yani bir kaç gün içinde upload a başlayacağız..

evet uefi ile ilgili detaylı her şeyi anlatacağım.. zaten sistemin iki çeşit boot yolu olacak açılışta uefiyi seçip açarsanız sistem direk uefiden başlayacak ve Windows 8.1 x64 kuruluma geçecek mesela ben kurdum şimdi deneme için kingston ssd disk ile 4 gb ram li makine amd nin kıçı kırık işlemcisiyle beraber kurulum 7 dakka tuttu dosya kopyalama dahil  :) ama yok boot ederken uefi yi değilde normal belleği seçerseniz sistem pascal multiboottan başlayacak...

Arkadaşlar upload a kısmet olursa p.tesi başlayacağız ben sistemi bitirdim gibi son bir iki emin olmam gereken bişi kaldı p.tesi upload için şemsibey hocama göndereceğim..belki cumartesi de gönderebilirim yani bir kaç gün içinde upload a başlayacağız..

Hemserim umarim upload sitesi olarak turbobit de secmen olması tabii ki guzel olur (kullanıcılar için diyorum) upload sitesi seceneginin sayisi cok olursa makbule gecer abi mumkunse

evet uefi ile ilgili detaylı her şeyi anlatacağım.. zaten sistemin iki çeşit boot yolu olacak açılışta uefiyi seçip açarsanız sistem direk uefiden başlayacak ve Windows 8.1 x64 kuruluma geçecek mesela ben kurdum şimdi deneme için kingston ssd disk ile 4 gb ram li makine amd nin kıçı kırık işlemcisiyle beraber kurulum 7 dakka tuttu dosya kopyalama dahil  :) ama yok boot ederken uefi yi değilde normal belleği seçerseniz sistem pascal multiboottan başlayacak...

Hocam tahmini olarak ne zaman bitecek çalışmanız merakla bekliyoruz.

evet turbobit en ideali ayrıca bir beklentim yok turbobitten gelicek para kendine kalsın.. hiç bir zaman bir şeyler elde edeyim diye yapmadım ben bu işi sadece zevk olsun diye yapıyorum ama artık son bu bir daha yapmayacağım v2 de de son demiştim şemsi hocam kandırdı beni ama v3 le artık son bulacak artık yeni multibootçu genç arkadaşlara devredicez :)

Edited by bypascal

evet turbobit en ideali ayrıca bir beklentim yok turbobitten gelicek para kendine kalsın.. hiç bir zaman bir şeyler elde edeyim diye yapmadım ben bu işi sadece zevk olsun diye yapıyorum ama artık son bu bir daha yapmayacağım v2 de de son demiştim şemsi hocam kandırdı beni ama v3 le artık son bulacak artık yeni multibootçu genç arkadaşlara devredicez :)

Eeee artık demek ki bundan sonra bunu kullanıcaz :D Senin multibootlarin hepsi hdd saklı v3 de oraya ekleyecem ama bunun kadar gelişmiş görmediğim bu sözü diyebiliyorum.

Ben FTP seçeneğini artırırsa tabii ki ücret pascal gönderecektir sadece eğer dosya serverda ise seçenek anlamında demiştim.