Jump to content

Samsung Galaxy Note 4

MaDLoCK
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar pazartesi günü samsung galaxy grand 2 almayı düşünüyorum teknosada gold da vatan bilgisayarda fiyatı 899 tl ama avea da galaxy grand 2 LTE modeli 819 tl aralarındaki fark nedir ve önerirmisiniz yada 900 tl bütçem var başka bi samsung modeli önerirmisiniz ?

Edited by MaDLoCK

Arkadaşlar pazartesi günü samsung galaxy grand 2 almayı düşünüyorum teknosada gold da vatan bilgisayarda fiyatı 899 tl ama avea da galaxy grand 2 LTE modeli 819 tl aralarındaki fark nedir ve önerirmisiniz yada 900 tl bütçem var başka bi samsung modeli önerirmisiniz ?

LTE 4G demek bir anlamda. Bu modeli alacağınıza s4 yada note 2 almak bana daha mantıklı geliyor. Lolipop güncellemesinide alacaklar. 

Başka marka düşünmüyormusun hocam? 

Edited by yasak_ask

sitelerden özelliklerine baktığımda çift hatlı diye bişey gözükmüyor aveadakinde arkasında avea yazıyor tek görebildiğim fark bu şimdilik

Yurtdışı modellerinde farklılık gösterebilir bu özellikler doğru biliyor olabilirsiniz. 

Örnek vermek gerekirse benim telefonun LG G2 ama 7 ayrı modeli bulunmakta LG G2 diye geçen.

ozaman grand 2 çift hatlı grand 2 LTE tek hatlı doğrumu anladım ? çünkü çift hatlı almak istemem =)

yanlış anladın Grand 2 tek hatlı eğer Grand 2 Duos deseydi o zaman çift hatlı olurdu 

Grand 2 LTE de tek hatlı  Samsung telefonlarında eğer modelin yanında duos yazarsa çift hatlı olur

Samsung'un Alt modellerine sakın bulaşma güncelleme felan alamazsın telefon kendi haliyle kalır öyle Asus zenfone düşünebilirsin ? Grandları  hiç tavsiye etmiyorum şahsen kendim kullanıyorum. Güncelleme alamıyorlar Donanım olarakda düşükler. Zaman ilerliyor android yeni sürümler çıkıyor ve bunlar almıyor paran çöpe gidiyor asus zenfone al çift hatlı ? Gelecek vadeden telefon hem yakında v2 si çıkıcak. 

Edited by iRealisT

S4 1050-1100TL civarında bulunur sıfır.  

Bende 2-3ay önce telefon bakıyordum. Lg g2, nexus 5 ve asus zenfone6 arasında kalmıştım. ikinci el lg türkiye garantili 4 aylık LG G2 aldım 800tl ye. 

Lg G2 paralel ithalat 1100 liraya sıfır bulunabiliyor. 

Ayrıca türkiye piyasasına  yeni giren lenovo telefonlara göz at istersen.

uyduruktan sitelerden almak istemiyorum sonrasında sıkıntı yaşamak istemem ve lg nexus asus bu modelleri hiç denemediğim için bilmiyorum buyüzden samsungtan yanayım aslında şuanki telefonum iphone 5 ama artık bıktırdı garantisi bitene kadar kaç kez servise gitti buyüzden şimdi samsung almayı düşünüyorum

ben samsung grand neo kullanicisiyim ve hic almasaydim diyorum bazen cok az rem ve android sürüm 4.2.2

Al bendende o kadar S6 Çıkartan adam araya A5 A3 Gibi dandik telefonları sokuyor oysaki teknoloji ilerliyor şimdi o telefonlara ne gerek vardı ? S6 çıkmadan S6 Edgenin haberi yapmaya başladılar :D Asus zenfone v2 Çıksında kurtulayım şu samsungdan güncelleme vermiyor arkadaş. Grand neo hakkında web sitelerinde MAXİMUM Performans diyordu samsung beyfendi. İşin açık yüzü aldıkdan sonra ortaya çıkıyor ramler %90 larda :D