Jump to content

TTNET'ten indirimli ADSL kampanyası

exit

Recommended Posts

TTNET'ten indirimli ADSL kampanyası

3483476.jpg

İnternet Servis Sağlayıcısı TTNet, Türkiye'de internet kullanımının yaygınlaştırılabilmesi için yeni kampanya başlattığını duyurdu.

TTNet'ten yapılan yazılı açıklamada, henüz ADSL bağlantısına sahip olmayanlar için hayata geçirilen bu kampanya ile 24 ay abone olanların, yıl sonuna kadar indirimli ücretlerden yararlanabileceği kaydedildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi: “Hızla artan geniş bant internet abonesiyle bu alanda dünyanın önde gelen İnternet Servis Sağlayıcılarından biri haline gelen TTNet, Türkiye'de internet kullanımının yaygınlaştırılabilmesi için şimdiye dek görülmemiş büyüklükte bir kampanyaya imza atıyor: 4 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arasında TTNet ADSL abonesi olanlar, 2008'e kadar aylık 29 YTL yerine sadece 14,99 YTL (Ücretsiz kablolu modem ve 1024 Kbps 4 GB kotalı paket için geçerli olan indirimli aylık kullanım ücreti) ödeyerek hızlı internetin keyfini sürecek, üstelik ücretsiz modeme sahip olacak.”

Kampanyadan yararlanabilmek için yeni ADSL abonesi olmak ve ADSL aboneliğini 1 Haziran 2007 tarihinden sonra iptal ettirmemiş olmak gerekiyor. 24 ay boyunca ADSL abonesi olanlar, ücretsiz kablolu ya da kablosuz modem seçenekleri ile indirimlerden faydalanabilecek. Kampanya başvuruları Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri veya TTNet Çözüm Ortaklarının bayilerine yapılabilecek.

Kampanya kapsamında kullanıcılara Airties, Zyxel ve Pikatel marka modemler hediye edilecek. 4 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arasında başvurarak kampanyadan yararlanan ADSL kullanıcıları istedikleri indirimli tarife paketlerinden herhangi birini seçerek 31 Aralık 2007'ye kadar indirimli aylık ücretlerle internete erişebilecek.

Açıklamaya göre tarifeler ve ücretleri şöyle sıralandı:

yaz_tablo.gif

A.A.

banada 1 hafta önce geldi bu fiyatlar bu fiyatlara verilecek diye gerçekten çok sinir bozucu bir olay,

aslında eski ttnet aboneleri olark bunlara dava açmak lazim ama sözleşmedeki maddelerde çok ağır bu fiyatlar sadece 6 ay için geçerli vede 24 ay boyunca hız düşürme işemi yaptırmıyorlar sadece hız arttırımı yapılabiliyor vede 24 ay içinde çıkarsan kulandığın tarifedeki indirimi geri ödettiriyorlar + modem parasını tahsil ediyorlar, bence bu sözleşmelere kesinlikle imza ATILMAMALI.

banada 1 hafta önce geldi bu fiyatlar bu fiyatlara verilecek diye gerçekten çok sinir bozucu bir olay,

aslında eski ttnet aboneleri olark bunlara dava açmak lazim ama sözleşmedeki maddelerde çok ağır bu fiyatlar sadece 6 ay için geçerli vede 24 ay boyunca hız düşürme işemi yaptırmıyorlar sadece hız arttırımı yapılabiliyor vede 24 ay içinde çıkarsan kulandığın tarifedeki indirimi geri ödettiriyorlar + modem parasını tahsil ediyorlar, bence bu sözleşmelere kesinlikle imza ATILMAMALI.

Tamamıyla katılıyorum. Biz bunları biliyoruz ama çoğu insan bu bilgileri bilmiyor. Bir çok kişinin parasına yazık olacak.

bunlar iyice sıyırdı bu ay 29 ytlç.adsl faturası vergilerle 34 ytl.oluyor...bunların ne yaptıkları belli değil şaşırmışlar... :angry:

O ücret 29YTL+5 YTL(Kurulum Taksiti) dir büyük ihtimalle.

Selam ben yeni adsl almak istiyorum.:angry: bu kampanya çok iyi oldu.şu an da 2048 limitsiz alsam ve aralık ayına kadar kullansam,daha sonra tarife deişikliği yapıp 1024 limitliye geçsem ne olucak?

Diğer başlıkta da yazmıştım. Burada tekrar yazayım; ben şu an 256 kbps kullanıyorum.Aylık 49 ytl ödüyorum.Bu kampanyadan yararlanmak istesem kendi hattımı kapatacağım ve bu kampanya dahilinde 29.99 ytl ödeyip bir de kablosuz modeme sahip olacağım ( 19 ytl karım olacak 7 ay toplamı 133 ytl karım olacak ). 2008 den itibaren 49 ytl ödemeye devam edeceğim ( Halihazırda 49 ytl ödediğim için bir değişiklik olmayacak ). Ve bir kablosuz modemim olacak.Hız artırımı olursa faydalanabileceğim, daha düşük hız olmadığı için kampanya içerisinde bahsi geçen hızı düşürememe beni etkilemeyecek.

Sonuç olarak telekomun yaptığı bu kampanya 256 kbps kullanıcıları için avantajlı diye düşünüyorum.Sizlerin yorumlarını da alabilirmiyim?

* Kampanyadan, 24 aylık abonelik taahhütü imzalayarak yeni abone olacak kurumsal ve bireysel tüm ADSL müşterileri yararlanabilir. * 1 Haziran 2007 tarihinden itibaren ADSL hattını iptal ettiren müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

Yani adsl hattını iptal ettirmeyenler bu kampayadan yararlanıyor mu yararlanamıyor mu ? Bir anlatım bozukluğu var sanki...

ayrıntılar vs :

Please register to see this content.

* Kampanyadan, 24 aylık abonelik taahhütü imzalayarak yeni abone olacak kurumsal ve bireysel tüm ADSL müşterileri yararlanabilir. * 1 Haziran 2007 tarihinden itibaren ADSL hattını iptal ettiren müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

Yani adsl hattını iptal ettirmeyenler bu kampayadan yararlanıyor mu yararlanamıyor mu ? Bir anlatım bozukluğu var sanki...

ayrıntılar vs :

1 Hazirandan sonra kullanmakta olduğun adsl hattını iptal ettirip bu kampanyadan yararlanamazsın.Bunun manası bu.Benim planlar suya düştü :angry:

Evinize yada işyerinizde kullandığınız adsl hattının dışında 2. bir telefon hattı çekerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz ancak.

www.tuketicihaklari.com , www.sikayetim.com , gibi avukatı olan sitelere şikayetlerimizi bildirelim arkadaşlar. TTnet iyicene Türk halkıyla dalga geçmeye başladı.

(www.tuketicimerkezi.org/

www.sikayetim.com/

www.tuko-bir.org.tr/

www.tukoder.org.tr/

www.sikayetvar.com

www.tuketicihaklari.com

)

Not: Diğer tuketici hakları derneklerinin adreslerini ekleyelim buraya!!

yazligima kullanmadigim halde 99 ytl fatura gelmişti, hatta hatti bile baglamamişlar yazligima gittigimde bağlatmıştım kotali tarife olarak geçiyordu fakat 99.90ytl geldi :angry: hemen bir dilekçe yazdım 29.90 ödedim. sonra hat baglanti suan hiz 256 sanirim sinirsiz tarifeden gidiyoruz telekom kendi kendine birseyler yapiyor ama bakalim ne olucak :lol:

Selam ben yeni adsl almak istiyorum.:angry: bu kampanya çok iyi oldu.şu an da 2048 limitsiz alsam ve aralık ayına kadar kullansam,daha sonra tarife deişikliği yapıp 1024 limitliye geçsem ne olucak?

böyle birşey malesef mümkün değil çünkü kampanya dahilinde sadece hız yükseltme yaptırılabiliyor.

Alın Bunlarda 2 Sayfalık Tahahütnemeler.

ya gerçekten milyonlarca insanı enayi yerine koyuyolar böyle kampanyamı olur eski aboneleri nasıl göz ardı ederler :angry:

Ben 2 yıllık aboneyim bu gün gidip sordum bu işi ve yeni abone olmadan asla dediler yani

bizi enayinin daniskası yaptılar... ben bunların taaaaaa jhfklsjkhjsalklashjjklaslşllık .... :lol:

ttnet i protesto edelim o zaman hep beraber..

herkes abonelliğini iptal ettirsin, başka bi dsl firmasına geçsin :wacko:

1.Smile ADSL

2.SuperOnline ADSL

başka varsa onlara da olabiliriz!

olmazmı?bana mantıklı geldi bence :)

1 Hazirandan sonra kullanmakta olduğun adsl hattını iptal ettirip bu kampanyadan yararlanamazsın.Bunun manası bu.Benim planlar suya düştü :wacko:

Evinize yada işyerinizde kullandığınız adsl hattının dışında 2. bir telefon hattı çekerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz ancak.

Eski aboneler, önce (yeni tarifeden) ikinci bir abonelik yaptırsalar, birkaç gün sonra da eski hattını iptal ettirebiliyorlar mı?

Ben şahsen öyle yapmayı düşünüyorum.

Neticede ben 3 yıllık aboneyim.

Öyle 2 yıllık sözleşmem falan da yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...