Jump to content

Link Kısaltma Servislerini Es Geçme [Soru]

PColik
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Link kısaltma servislerinden hepiniz nefret ediyorsunuzdur. Örneğin Cbox ta dosya indirmek istediğimde verdikleri linke ulaşabilmek için en az 7-8 defa reklamı geç butonuna tıklamamız gerekiyor. Acaba bunları engelleyen, bizi direk istediğimiz linke götüren bir tarayıcı eklentisi var mıdır? Biraz internette araştırma yaptım. Tampermonkey diye bir Chrome eklentisi işe yarıyor yazmış birisi. Ama bana çok karışık geldi. Nasıl kullanacağımı bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden elinize sağlık :)

Onu da denedim o eklentiyi siteler tespit ediyor. Ben sadece Cbox kullanıyorum. O eklenti kurulu olduğu zaman site hata veriyor. Adblock algılandı. Lütfen kaldırıp tekrar deneyin yazıyor. O eklenti olunca siteler çalışmıyor. Başka denemem lazım.

Bunun yöntemi var yok değil, daha önceleri bende çalışıyordu. Son 3-4 aydır çalışmadığından kaldırdım. Belki sizde olabilir.

Firefox için Greasmonkey, chrome için Tampermonkey eklentisini kuralım.

Daha sonra AdsBypasser betiğini kuralım. Bu arada Adblock Plus eklentimizide kuralım. İşlemler  bu kadar. İnşallah sizde olur.

http://userscripts-mirror.org/adresinde bir sürü script (betik) bulabilirsiniz.

Bunun yöntemi var yok değil, daha önceleri bende çalışıyordu. Son 3-4 aydır çalışmadığından kaldırdım. Belki sizde olabilir.

Firefox için Greasmonkey, chrome için Tampermonkey eklentisini kuralım.

Daha sonra AdsBypasser betiğini kuralım. Bu arada Adblock Plus eklentimizide kuralım. İşlemler  bu kadar. İnşallah sizde olur.

http://userscripts-mirror.org/adresinde bir sürü script (betik) bulabilirsiniz.

Kardeş çok teşekkürler. Bu yöntem işe yaradı. Fakat bir sorum olacak.

Dediğin AdsBypasser betiğini kurdum ama nasıl kurduğumu hiç bilmiyorum. Herhangi bir betiği yüklemeye çalıştığım zaman Chrome şöyle bir uyarı veriyor:

"Bu web sitesinden uygulamalar, uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez."

AdsBypasser betiğinde Insrall butonuna tıkladığımda yine bu hatayı vermişti ama yine de yüklenmişti. Ama sadece bir sefer oldu. Diğerlerinde işe yaramıyor.