Jump to content

Windows 8.1 Bileşen Silme Yazılım.

Share

Recommended Posts

https://www.ntlite.com/download/

wintoolkit ile de sistemdeki bazı paketleri kaldırabilirsin.

en temizi ve hızlısı winreducer, ayrıca çok kolay, 30 dakikada sistem hazır.

zannımca köylü cmd komutlarıyla dosya siliyordu eğer elinde hala duruyorsa isteyebilirsin.

winreducer le çok sorun yaşadım diğer alternatif yazılımları denemek istedim teşekkürler.

ilk çıktığından beri kullanıyorum, önceden yine konu açmıştın galiba oraya da yazmıştım, program gayet güzel çalışıyor, herşeyi dism ile siliyor, ayarları regedit ile yapıyor, şimdiye kadar da hiç bir sorununu görmedim

Sorunum şu winreducerla herşeyi ayarlıyorum herşey tamam İSO yaratırken ortalarda wim ile ilgili  hata veriyor..

Edited by benwade_21

ne hatası, winreducer forumuna yazdın mı?

şimdiye kadar wim ile ilgili hiç sorun yaşamadım, önce işi biter son ekran gelir bundan sonra değiştireceğim dosyaları değiştiririm, en sonunda da klasörü kapatıp wim yap derim, wimi de her zaman kullandığım isoya atıp değiştiririm. virtualbox'ta sistemi denerim.

Sorunum şu winreducerla herşeyi ayarlıyorum herşey tamam İSO yaratırken ortalarda wim ile ilgili  hata veriyor..

ne hatası, winreducer forumuna yazdın mı?

şimdiye kadar wim ile ilgili hiç sorun yaşamadım, önce işi biter son ekran gelir bundan sonra değiştireceğim dosyaları değiştiririm, en sonunda da klasörü kapatıp wim yap derim, wimi de her zaman kullandığım isoya atıp değiştiririm. virtualbox'ta sistemi denerim.

forumda hatayı yazsan bile ilgilenen olmuyor maalesef sığır gibi kalıyor öyle neyse bende vazgeçtim zaten gerek kalmadı teşekkürler herşey için.

Hata şu yardımcı olabiliyorsan ?

PqlAdv.jpg

sorun bence kullandığım çalışmanın önceden modifiye edilmesinden kaynaklanıyor olabilir. ki böyle olduğu için winreducerden farklı bir alternatif istedim winreducer baya sorunlu bana göre yani kullanışlı değil.

ek olarak iso yaratmadan önce Save in a WİM file mi yaptıktan sonramı iso yapılıyor. 

Edited by benwade_21

ilk olarak wimi kaydetmen lazım wimi kaydetmeden iso yapmaya çalıştığın için o hatayı alıyorsun wim saveden sonra program kapanır yeniden açıp bu sefer iso seçeneğini sececeksin

Teşekkür ederim ustat çok yardımcı oldun..

bir sorum olacak şimdi yazılım ingilizce olduğu için pek anlamıyorum sizce hangi tür uygulamalar gereksiz UİRibbon metro uygulamaları gibi şimdiden teşekkürler.

Edited by benwade_21