Jump to content

Yazıcı Tavsiyesi

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Yazıcı çok fonksiyonlu yazıcı tarayıcı fotokopi mürekep püskürtmeli bir yazıcı almayı düşünüyorum.B unu evde kullanacağım.Şuan elimde HP Photosmart C4380 Fonksiyonel Yazıcı var ve sapa sağlam fakat  kartuşlar sürekli sorun yaratıyor.Kartuşlar bitip dolum yapıldıktan sonra bazen tanıyor  çoğu zaman tanımıyor.4  renkli 3 siyah kartuşu değiştim Kartuş fiyatlarıda pahalı.Ayrıca muadil kartuşta kullandım oda bir seferlik kabul etti.Her sefer kartuşlara o parayı vermektense Çip sorunu olmayan özellikle her rengin kartuşu ayrı olan , kartuşları kendim evde kolaylıkla doldurabileceğim bir yazıcı istiyorum.Bütçe olarak 400 tl civar tevsiye edeceğiniz bir yazıcı varmı.Brother DCP-J105 Tarayıcı/Fotokopi/Wi-Fi Yazıcı şu an aklımda geçiyor fakat pek bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum .Şimdiden teşekkür ediyorum

benim size tavsiyem dolum yaptığınız iş yerinden tavsiyeler almanız dolumu ucuz ve sorunsuz çalışan modelleri onlar daha iyi bilir ve  yazıcıda bana göre en önemli şey dolum ve sayfa sayısı yani giderleri bütün yazıcılar düzgün çıktı veriyor istisnalar dışında.

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar konu güncel.Özellikle kartuş dolumlarında sorun oluşturmayan bir yazıcı olsun.

Ayrıca güvenilir online satış mağazası verebilirmisiniz. Brother DCP-J105 ile Brother MFC-J200 arasında kaldım.Bu yazıcıları kulanan varsa bunların kartuş dolumu oluyormu acaba bilgilendirebilirmi.Teşekkür ediyorum şimdiden.