Jump to content

Portable Ms Office '07 Türkçe

from_heaven
 Share

Recommended Posts

Arkadaşım aynı portable ofis 2007 yi bir kez her dosyasını patch ledim.bir daha sorun vermedi.öyle ki 2016 yılına bilgisayarın tarihini aldım.C:\Documents and Settings e gizli olarak atılan dosyasını sildim.sistemi defalarca yeniden başlattım.programı açtım.yazı yazdım kayıt yaptım.hiç sorun vermedi.Yanlız ben deki patch dosyası çekiç ikonlu değil.bir bayan resmi var.onunla yapıyorum.Buyur burdan indirip bir deneyin isterseniz.Saygılarımla

Please register to see this content.

Sen 3.080 sürümünün yaması ile yapıyorsun, çekiç şeklinde olan 3.104 sürümünün yaması.

yerdeniz dostum bu net framework hatasına benzemiyor.sebebi ise bende sanal xp var.bunda netframeworkların hiçbiri yok.ve ofis 2007 portable tam çalışıyor.

YAĞMURADAM, sendeki durumu bilemiyorum ama ben bu sonuca şu şekilde ulaştım : sk8erboi'nin linkini verdiği temiz SP2 Türkçe XP'de Office'i denediğimde bazı arkadaşların karşılaştığı uyarıyla karşılaştım; "failed to create process default activation context"(Kısaca, "Ana aktivasyon içeriği oluşturulamadı"). Önce sorunun XP'nin fazla temiz olmasından

(hiçbir güncelleme içermemesinden) kaynaklandığını düşündüm ama bu doğru değildi. Hiçbir güncelleme yapmadan

bu XP'ye Net Framework 2'yi kurdum ve Office hiç sorunsuz açılıp çalıştı. Bunun dışında üç yeni kurulmuş XP'de daha deneme yaptım.TNCXP ve iki birbirinden farklı iki İngilizce XP. Üçünde de Framework 2 kuruluydu ama hiçbir güncelleme vb. yapılmamıştı. Üçünde de Office sorunsuz çalıştı. Kuşkulanmaya başladım, yoksa sen gizli gizli Net Framework 2'ye

ihtiyaç duymayacak denli hertür dosyayı entegre olarak içeren gelişmiş bir SP3 mü

kullanıyorsun? :angry: Bu işin esprisi tabii, ama benim bu sonuca varma nedenlerim bunlar.

Sen 3.080 sürümünün yaması ile yapıyorsun, çekiç şeklinde olan 3.104 sürümünün yaması.

Arkadaşlar doruk101'in söylediği gibi, her thininstall sürümünün patchi işinizi görmeyecektir. Benim linkini verdiğim

3.104 işe yarıyor; ama örneğin 3.049'la bu portable patchlenemiyor. 3.080'i denemedim,bilemiyorum.

YAĞMURADAM, sendeki durumu bilemiyorum ama ben bu sonuca şu şekilde ulaştım : sk8erboi'nin linkini verdiği temiz SP2 Türkçe XP'de Office'i denediğimde bazı arkadaşların karşılaştığı uyarıyla karşılaştım; "failed to create process default activation context"(Kısaca, "Ana aktivasyon içeriği oluşturulamadı"). Önce sorunun XP'nin fazla temiz olmasından

(hiçbir güncelleme içermemesinden) kaynaklandığını düşündüm ama bu doğru değildi. Hiçbir güncelleme yapmadan

bu XP'ye Net Framework 2'yi kurdum ve Office hiç sorunsuz açılıp çalıştı. Bunun dışında üç yeni kurulmuş XP'de daha deneme yaptım.TNCXP ve iki birbirinden farklı iki İngilizce XP. Üçünde de Framework 2 kuruluydu ama hiçbir güncelleme vb. yapılmamıştı. Üçünde de Office sorunsuz çalıştı. Kuşkulanmaya başladım, yoksa sen gizli gizli Net Framework 2'ye

ihtiyaç duymayacak denli hertür dosyayı entegre olarak içeren gelişmiş bir SP3 mü

kullanıyorsun? :angry: Bu işin esprisi tabii, ama benim bu sonuca varma nedenlerim bunlar.

Arkadaşlar doruk101'in söylediği gibi, her thininstall sürümünün patchi işinizi görmeyecektir. Benim linkini verdiğim

3.104 işe yarıyor; ama örneğin 3.049'la bu portable patchlenemiyor. 3.080'i denemedim,bilemiyorum.

Aslında hazırladığınız portable versiyona net framework 2 yi de ekleseydiniz daha güzel olurdu,yani bir de onunla uğraşmazdı son kullanıcı.

yerdeniz dostum az önce sanal xp yi açtım. ve iyice bir inceledim.kesinlikle sanal xp de net framework yok.

word ü açıp denedim.çalıştı.bu xp cd si hiçbir şekilde güncellenmemiş.sadece sp2 si var.ondan sonra çıkan güncellemelerin hiçbirini içermiyor.Bana kalırsa sorunun kaynağı başkadır.Sorunun hatasıyla ilgili verilen uyarı yazılarıyla net framework un bağlantısı yok gibi gözüküyor.Ama emin değilim.Benim bilgisayar amma

alengirliymiş.Ne bulsa çalıştırıyor.Saygılarımla

Bu arada yeni yaptığınız ofis 2007 sanal bilisayarda ilk başta hata verdi.word u açmak istediğinizde wordu çalıştırmak için bellek yetersiz hatası verdi.excel i açınca da excelin dll dosyası eksik diyor.2.kez sanal xp yi açıp ta word ve excel i açınca hatasız açıldı.Şu an sorunsuz çalışıyor.üstelik netframework olmadan.Herhalde bu gece rüyana girer.saygılarımla

Edited by YAGMURADAM

.......Benim bilgisayar amma alengirliymiş.Ne bulsa çalıştırıyor.Saygılarımla

Bu arada yeni yaptığınız ofis 2007 sanal bilisayarda ilk başta hata verdi.........excel i açınca da excelin dll dosyası eksik diyor.2.kez sanal xp yi açıp ta word ve excel i açınca hatasız açıldı.Şu an sorunsuz çalışıyor.üstelik netframework olmadan.Herhalde bu gece rüyana girer.saygılarımla

Excel'in eksik dll'sini senin şu süper SP3 XP tamamlamıştır bence. :angry: Rüyama da herhalde o girer.

Aslında hazırladığınız portable versiyona net framework 2 yi de ekleseydiniz daha güzel olurdu,yani bir de onunla uğraşmazdı son kullanıcı.

XP'lerin çoğuna artık Framework 2 bir şekilde eklenmiş zaten. Bir de buna ihtiyaç duyan her programa Framework eklemek bayağı meşakkatli olurdu. Örneğin sitemizde portableını sizin yaptığınız PaintNET'in en azından 3.10 versiyonu ve daha birçok program da Framework 2'ye ihtiyaç duyuyor. Aslında YAĞMURADAM'ın XP CD'sini herkese dağıtsak sorun kalmayacak ya neyse. :angry:

Edited by yerdenizden

• 1 ay sonra...

...

Sorunu gene bizim sitede linki verilmiş olan 3.104'ün Patch'i çözdü.Aynı sorunu başka arkadaşların da

yaşıyor olması gerektiğini düşünerek Patch'i Rapid'e yükledim:

http://rapidshare.com/files/42827512/ThinstallPatch.exe[/CODE]

...

Toplam 7 kere ''Patching successful'' yanıtı almalıyız.[/b][/color]

From_heaven in upload ı office 2007 yi download ettim. İlk çalıştırmamda patch gerekliliğiyle ilgili mesaj verdi. 3.104 patch ile 7 kere başarılı sonucu aldım. Yani buraya kadar sorunsuz ve %100 başarılı..

Daha sonra başka bir sebeple diğer partitiondan imaj geri alma yoluyla sistemi yeniledim(Windows kurulu partitionun yedekteki image ını restore ettim.). Partitiondaki sistem geri alınmış olduğu için yeniden koyduğum office 2007 ye yeniden patch gereği gördüm. Ama bu defa aynı patch işe yaramadı. Bu mesajlarda sözü geçen iki ayrı path i de denedim; onlardanda sonuç alamadım(unable miydi not found muydu neydi..).

Ama neden?

1- Ne değiştide bu defaki patch denemeleri başarısız oldu?

Bu arada dikkatimi çeken bir nokta, son yaptığım patchler başarısız olduğu halde Clip Organizerin "hakkında" kısmında lisanslı ve full izlenimi veren kullanıcı adı(greenonx olarak ..) ve ürün kimliği seriali mevcut bulunuyor.

2-Buna göre benim office 2007 im cracklımı, yoksa bir ay sonra patlayacakmı(Şu anda 6 uygulamanın hepside normal çalışıyor ama..)?

3-Crack olmadıysa ne yapmalıyım; sorunu nasıl çözebilirim?

Uzun ve tez sorusu gibi oldu.. İçinizde bu soruların hepsine doğru ve tatmin edici cevap verebilecek kişilerin olduğuna inanıyor ve merakla bekliyorum.

Edited by temmuz

1- Ne değiştide bu defaki patch denemeleri başarısız oldu?

Bu arada dikkatimi çeken bir nokta, son yaptığım patchler başarısız olduğu halde Clip Organizerin "hakkında" kısmında lisanslı ve full izlenimi veren kullanıcı adı(greenonx olarak ..) ve ürün kimliği seriali mevcut bulunuyor.

2-Buna göre benim office 2007 im cracklımı, yoksa bir ay sonra patlayacakmı(Şu anda 6 uygulamanın hepside normal çalışıyor ama..)?

3-Crack olmadıysa ne yapmalıyım; sorunu nasıl çözebilirim?

Uzun ve tez sorusu gibi oldu.. İçinizde bu soruların hepsine doğru ve tatmin edici cevap verebilecek kişilerin olduğuna inanıyor ve merakla bekliyorum.

Kullandığınız Office 2007 full sürüm, 1 aylık süre konusunda endişelenmeniz gerekmiyor.

Patch'in ikinci uygulanışında karşınıza çıkan mesajı tam olarak yazarsanız birilerinin yardımcı

olması daha kolay olacaktır.

..Yani klasördeki dosya sayısı 14'e-patch dosyasıyla birlikte 15'e-çıkmış olmalı(Aslında misc dosyasının işlevi olmadığı için patchlenmesi de gerekmiyor ya neyse).Bu sonucu aldıysanız Office'in artık sorunsuz çalışması gerekir..

Patch i yeniden denedim ve bu defa "başarılı" mesajı aldım. Böylece -daha önce sorduklarım benim için merak konusu olmaya devam etsede- crack/full konusunda kuşkularım sona ermiş oldu. Ama dosya sayısı 14 e çıkmıyor(Aynı şekilde 7 adet olarak kalıyor). Dosya sayısının 7 den 14 e çıkması yedek alma ile ilgili olmalı ve bu önemli bir sorun değil diye düşünüyorum.

Yerdenizdenin "mesaj tam olarak ne?" sorusu sayesinde yeniden patch yapma gereği oldu. Yerdenizden, from heaven ve diğer katkısı olan arkadaşlara teşekkürler.

Edited by temmuz

• 3 ay sonra...

uzun zamandır netten uzaktım ama verdiğim linkteki patchi kullanırsanız eğer patch sorunu yaşıyorsanız sorunsuz çalışır ve office hazırlanırken kullandığım xp de net1 ve net2 yi sürekli kullanırım vistada buna gerek yok zaten sorunsuz çalışıyor, bundan dolayı sizde yüklü değil ise bir hata alırsanız o konuda bir şey diyemiyecem yerdenizden arkadaşım sorununu bu şekilde çözmüsse sorununu halletmiş demektir :) herkese ve bu konuda yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler....

• 6 years yıl...
  • Editor

Office 2007 SP3 Portable 12.0.6612.1000 Multilanguage

Tüm diller mevcuttur, seçmeli.

Excel 2007

PowerPoint 2007

Word 2007

vUYgF7i.jpg

2013 Agustos | 172 MB | açılınca 680 MB

http://turbobit.net/gyuie2epsmso.html

http://hitfile.net/in2m

http://turbobit.net/l2ivojik6ap4.html