Jump to content

Alınık :) DDR 400 Ram

BrightBlade

Recommended Posts

DDR 2 ye geçmeyi düşünen arkadaşlar varsa aramızda DDR belleklerini alabilirim.

Aradığım özellik ise DDR 400mhz CL (cas) 2.5 Tercihen mushkin olmazsa kingston.

Hem elinizdeki ram çok ucuza gitmiş olmaz hem ben 0 DDRram'e DDR2'nin 2 katı para vermemiş olurum :D

bende DDR 400 var 2 tane 512MB DDR 2 kullanıyorum diğerleri boşta ama bi makina toplamayı düşünüyorum eğer kullanmazsam satabilirim ne kadar fiyatları? kingston bendekiler...

• 1 yıl yıl...
onun fiyatı sıfır anakart ve ddr2 ram e denk geliyor dün baktım gittigidiyorda 89 ytl

Ewet öyleymiş ama benim 512 olan ram in teki yandı ve şu an 512 ile idare etmek zorundayım ve hiç kolay olmuyor:)pc sini değişt

iren bir arkadaşım olursa ve elinde bu ram lerden varsa biraz makul fiyatla alabilirim başkada şansım yok:((

ddr2 burda(diyarbakir) 90 ytl 1gb tabi ddr ise 55 ytl 1gb bulunduğunuz ılllerde hıcmı yo0k anlamadım

Ben şu an Bandırma'da yım bi iki yere sordum 100 lira diyorlar ben o paraya komple sistemi satın alırım:)Benim aradığım kendi formumuzda yani yabancı olmayan ve elinde DDR 400Mhz-CL3 Ram bulunan 2. el makul bi fiyatla satın almak:D

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd70802[/CODE]

0 için iyi fiyat tavsiye ederim.

Saolasın Arkadaşım söylemiş olduğun adresten satın aldım Teşekkürler

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...