Jump to content

MSN şifresi çalınanlara iyi haber

exit

Recommended Posts

3522270.jpg

Kişisel haberleşme ve sohbet programı MSN şifresi çalınanlara iyi haber. Ankara Adliyesi, MSN şifresinin çalındığı iddiasıyla kendilerine yapılan başvurularda olumlu sonuçlar aldıklarını belirtti.

Teknolojinin yaygınlaşmasıyla internet üzerinden yapılan haberleşmelerde büyük oranda bir artış meydana geldi. İnternet üzerinden yapılan haberleşmelerin büyük bir bölümünü de kullanıcıların karşılıklı kullandığı MSN programı oluşturuyor. Ankara Adliyesi Cumhuriyet savcıları, son dönemlerde kendilerine 'MSN şifremi çaldılar' şeklinde başvuruların yapıldığına dikkat çekerek, "MSN şifresini kimin çaldığını ve kullandığını kısa sürede tespit edebiliyoruz" haberini verdi.

MSN şifre hırsızları hakkında bilişim suçlusu işlemleri yaptıklarını belirten yetkililer, MSN şifresini çalanları nasıl yakaladıklarını da şöyle anlattı:

"Microsoft Corporation'un Türkiye Temsilciliği İstanbul’du. Bu şirkete yazı yazarak, şifresi çalınan kişinin adresini kullanan kişilerin IP numaralarının tarih, ve saat detayları ile birlikte savcılığımıza gönderilmesini rica ediyoruz. Yaptığımız başvuru üzerine şirket, IP noların, tarih ve saatlerin olduğu dökümü bize gönderiyor. Daha sonra IP noları, karşısındaki tarih ve saatleri İl Telekom Müdürlüklerine göndererek kullanıcıları tespit ediyoruz"

Hurriyet

gerçektede öle msn artık çoğu kişi için önemli iyi olmus buda...

Msn Hackine SON!

madem hackerlar mail çalabiliyor ozaman neden hiçbir hacker

Admin [ at ] Hotmail.com

Admin [ at ] Mynet.com

Admin [ at ] Gmail.com ' u alamıyorlar B) dimi

MSN Hacking Yok arkadaşlar sadece basit şifreler gidiyor ve heryerde msn e girmeyin oturdugunuz makinada keloger olabilir özellikle cafelerde önemli mail adreslerinize ve msn e girmeyin...banka işlemlerini kesinlikle kendi pc niz haricinde makinalarda yapmayınız

madem hackerlar mail çalabiliyor ozaman neden hiçbir hacker

Admin [ at ] Hotmail.com

Admin [ at ] Mynet.com

Admin [ at ] Gmail.com ' u alamıyorlar :D dimi

MSN Hacking Yok arkadaşlar sadece basit şifreler gidiyor ve heryerde msn e girmeyin oturdugunuz makinada keloger olabilir özellikle cafelerde önemli mail adreslerinize ve msn e girmeyin...banka işlemlerini kesinlikle kendi pc niz haricinde makinalarda yapmayınız

Allah Aşkına Saçma Sapan yorumlar Yapmayınız...

MSN Hacking Yok mush B) Gülüyorum sadece önce bi araştır istersen hotmailin geçenlerde kapanan açığını hotmail xss diye bi arat bakalım.

Admin [ at ] Hotmail.com

Admin [ at ] Mynet.com

Admin [ at ] Gmail.com

Bunlara Gelince mantıklı düşünürsen adrestende belli olduğu gibi verdiğin adresler admin mailleri bunlar çalınsa bile pop3 maili adminde olduğu için geri alması 15 saniyesini alıcaktır. : )

Herneyse Bir yorum Yapmadan önce Araştıralım derim ben...

Ayrıca Bu Uygulama şirketler için iyi olacaktır hala ingilizce olduğu için kendi domaininin mailini değilde hotmail kullanan şirketler bulunmakta : ) onlara yardımcı olacaktır en azından...

Kolaygelsin...

3 SENE BOYUNCA KULLANDIĞIM MSN ADRESİM ÇALINDI YAPMADIĞIM ETMEDİĞİM DENEMEDİĞİM YOL KALMADII SANIRIM... MİCROSOFT TR ARADIM ABD MCF BİR TÜRK MSN Sİ BULDUM ONA YARDIMCI OLABİLMESİİ İÇİN MAİL ATTIMM... ÜYE OLMADIĞIM SİTE KALMADI GENEDE O MSN ADRESİNE TEKRARDAN SAHİP OLAMADIM WE HALEN DE İSTİYORUMM AMA NASIL OLUR BİLMİYOM MADDİYAT MÜMKÜN OLSA SAWCILIĞA BİLE BAŞ VURURUM ANCAK ŞARTLAR İMKANLAR EL VERMİYORR

ÇALINANN MSN ADRESİM= hopa_sinanay KEŞKE TEKRARDAN BU MSN ADRESİNE SAHİPP OLABİLSEMM EN SON 3 YADA 4 HAFTA ÖNCE AÇMIŞTII ODA BİR KIS ARK KONUŞMUŞŞ SONRA BİRDE BİR ERKEK ARK KONUŞMUŞ PARA TEKLİFİİ BİLE YAPMIŞTIM :mellow::(:(:D:( NALETT OLSUN YARDIMCII OLABİLCEKK WARMI

BURDAN SİTE YÖNETİMİNİN DE YARDIMINI VE BİLGİSİNİ PAYLAŞMASINI 4 GÖZLE BEKLİYOM

Saygılar= FaTihhh

önçelikle ankara yada başka bir yer eger bir hacker özel bir hack bu adam o mail zaten kendi pc acmıcaktır şunu bilin önçelikle msn hack var ama sadece bu insanın kişiliyle alakalı bişey yani egerki biraz akıllıysa bir insan zaten msn hack önçelikle saglam programlar olması lazım pc de saglam antivirüs program delen trojenler spamlar w.s var bide frewl ekliyelım pc bu sefer birz fark eder ama şunu bilin egerki hacker cok iyi hacker sa bikere kendi korumasını bilir zaten adam mail alamanyada acar haber bile olmaz bu adamlar bu işde ne ip gizleme pro nede baska bişey eger o hacker akılıysa ki bunu becerir adama mail atar bu ankara yada baska bir ülkede gelse o hacker bulamaz ancılanız :glare: bence ankara bu işi yapması güzelde saglam pc programer yazılımcılar system iyi bilen bir hacker kimse bulamaz bu kadar diyorum saygılarımla bycodec ....

3 SENE BOYUNCA KULLANDIĞIM MSN ADRESİM ÇALINDI YAPMADIĞIM ETMEDİĞİM DENEMEDİĞİM YOL KALMADII SANIRIM... MİCROSOFT TR ARADIM ABD MCF BİR TÜRK MSN Sİ BULDUM ONA YARDIMCI OLABİLMESİİ İÇİN MAİL ATTIMM... ÜYE OLMADIĞIM SİTE KALMADI GENEDE O MSN ADRESİNE TEKRARDAN SAHİP OLAMADIM WE HALEN DE İSTİYORUMM AMA NASIL OLUR BİLMİYOM MADDİYAT MÜMKÜN OLSA SAWCILIĞA BİLE BAŞ VURURUM ANCAK ŞARTLAR İMKANLAR EL VERMİYORR

ÇALINANN MSN ADRESİM= hopa_sinanay KEŞKE TEKRARDAN BU MSN ADRESİNE SAHİPP OLABİLSEMM EN SON 3 YADA 4 HAFTA ÖNCE AÇMIŞTII ODA BİR KIS ARK KONUŞMUŞŞ SONRA BİRDE BİR ERKEK ARK KONUŞMUŞ PARA TEKLİFİİ BİLE YAPMIŞTIM :glare::):):):) NALETT OLSUN YARDIMCII OLABİLCEKK WARMI

BURDAN SİTE YÖNETİMİNİN DE YARDIMINI VE BİLGİSİNİ PAYLAŞMASINI 4 GÖZLE BEKLİYOM

Saygılar= FaTihhh

Dostum bana Bir Program Gelecek o bir gelsin hem adresini geri alıcam hemde onun adresini sana verecem :) Yeterki bir kere msn i açsın bu işlem yeterli olacaktır ve sonra tüm bilgileri elimde :)

Karşıdakine dosya yutturamadıktan sonra çalmak o kadar kolay değil üstelik hacker olmayada gerek yok ki bir sürü döküman mevcut nette. Birde şifresini 123456 yapanlar çoğunlukta özellikle kızlardan o zaman altın tepside sunmuş oluyorlar msn adreslerini. Ama bu gerçekten iyi bir haber bir kız arkadaşımın çalındı maili ona baskı yapıp başvuruda bulunmasını sağlıyacam gidip bulduracam çocuğu bakalım klavyede olduğu kadar artist mi :wub:

benim içinde önem arz ediyor 8 senedir msn var şifre çalınırsa gerekirse busha kadar çıkrım :D

kişi listesinizi ve e-maillerinizi kopyalayın dursun bilgisayarınızda.Çalınırsa çalınsın msn adresim yeni açarım ve 350 kişiyi saniyede eklerim.Nickimede yazarım öteki msn'imi engelleyin diye o kadar :D

Çok uğraştılar benimkini çalmak için fake yöntemiyle olsun e-mailden açma yöntemleriyle olsun bayağı kişi uğraştı ama yemedim.Ama çalınsada önemli değil.Kişi listesinizi kaydedin derim ben

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...